Kde zohnať Vegetariánske dieťa od Igora Bukovského?

katkena
29. jan 2009

Chcem sa spýtať, či by mi nemal niekto možnosť požičať na ofotenie knihu Vegetariánske dieťa od Mudr.Bukovského (všetky náklady spojené s poštovným samozrejme uhradím). Kniha je beznádejne vypredaná a dotlač sa neplánuje .
Príp. ak vie niekto poradiť novšiu knihu s podobnou tematikou ...

jabrunko
29. jan 2009

ahoj knizku mam, mozem poskytnut ... este existuje kniha vegetarianstvi a deti, ale ta je americka ... tiez mozem pozicat

indy
29. jan 2009

este celkom dobra inspiracia je aj kniha Radost ze zdravych deti - Strnadelova Zerzan

jabrunko
29. jan 2009

ano o tej som pocula, a v tej je su aj recepta, vsak? lebo tie dve, co mam ja ... okrem inch ... je viac menej iba teoria

luciauk
29. jan 2009

katkena, tú knihu asi tiež niekde mám, ale na slovensku a ja som v zahraničí, takže asi to s jabrunko budeš mať jednoduchšie 😀

jabrunko, aj my sme Brunko 😉

jabrunko
29. jan 2009

lucia ... super 😉 najkrajsie meno na svete 🙂 nie si nahodou v southamton?

indy
29. jan 2009

ano v tej su hlavne recepty Aj ked vychadzaju z makrobiotiky tak recepty su dobre pouzitelne pre kazdeho Velmi dobre recepty su tam na strukoviny a obilniny

amortar
26. mar 2009

dufam ze sa pan Bukovsky na mna nenahneva: http://nepal.sk/Bukovsky_-_Vegetarianske_dieta.pdf (56MB)

zuzana16
4. feb 2010

ste vsetci uplne uzasni!!! velmiste mi pomohli, uz som uplne zufala zo stravovacieho listka mojho Adamka... 😉

adina22
5. feb 2010

amortar - vdaka za knihu 😉

jaron
6. feb 2010

Ahojte,
známa mi poslala leták:

Prírodná liečba s Igorom Bukovským (hlavný organizátor: Únia žien Slovenska)

streda 2. 2. Smrdáky 15.00 kúpele
utorok 9. 2. Dubnica nad Váhom 16.00 Centrum neziskových organizácií, Moyzesova 396/16
streda 24. 2. Bratislava 16.00 Hotel Tatra
piatok 26. 2. Žilina 16.00 Zdravotnícka škola, Hlboká cesta 23
sobota 27. 2. Rimavská sobota 15.00 reštaurácia Mladosť (pri železničnej stanici)
sobota 27. 2. Lučenec 18.00 reštaurácia Orava, Hlavná ulica

utorok 9. 3. Nitra 16.00 Fatranská 3, Krajské osvetové stredisko
sobota 13. 3. Košice 14.00 zasadačka Správa majetku mesta Košice, Hlavná 68
nedeľa 14. 3. Bardejov 16.00 Hornošarišské osvetové stredisko, Rhodyho ulica 2
pondelok 15. 3. Humenné 16.00 zasadačka Mestský úrad Humenné, Kukorelliho 34
utorok 16. 3. Prešov 16.00 zasadačka Prešovský samosprávny kraj, Nám. mieru 2

kafulienka
14. okt 2010

ahojte,
nemate tuto knihu v pdf formate? ten link uz, zial, nefunguje...resp nema ju niekto na predaj? dakujem...

impka
5. mar 2011

zienky, davate detom zltok? Je to vraj riadny kentus v poslednej dobe, plne dioxinov- rakovinotvornych, vraj aj u domacich vajec.... ako ste nahradili zltok niecim inym?

haluska223
10. apr 2011

tu je kniha od Bukovskeho Vegetarianske dieta v pdf, dufam, ze pomoze 🙂

http://www.judyt.eu/Knihy/Vegetarianske dieta-B...

haluska223
10. apr 2011

zistila som, ze ked sa klikne na link tak to nefunguje, ale ked sa to prekopiruje do noveho okna tak to ide 😉

janinah
10. apr 2011

nemôžem si pomôcť,odkedy som čítala,že tento doktor radí dávať do zapáleného ucha cesnak,tak je pre mňa "kecálek" ...ak veg. pre dieťa,tak nie podľa jeho rád...toť môj názor

ugh
18. aug 2011

@haluska223 tak rada by som si precitala tu knizku,ale nejde mi otvorit link ani po skopirovani do noveho okna:( myslis,ze by si to mohla skusit este raz?

zuzulik7
3. feb 2012

Pre vsetkych, ktory hladali tu knihu a este ju nenasli, tak ju najdete tu:
http://www.uloz.to/11637190/vegetarianske-dieta...

Postup ako na to, ak tu stranku nepoznate: tak kliknite na policko stiahnut, vybehne dalsie okno, vyberte si ten stredny stlpec...opises text z obrazku a das stiahnut. Je to stiahnute za chvilku. 😉

tweetinka.co
3. feb 2012

@katkena ahoj.. ja som ju pred Vianocami videla v TT v Panta rei...

smejkaba
3. máj 2012

zuzulik7 velka vdaka za link, nasla som tam aj Hned to bude Anjelik, super 🙂

zuzulik7
3. máj 2012

@smejkaba ahoj, nie je zac, som rada, ze som mohla pomoct ;)

tosa
11. apr 2013

@zuzulik7 link este funguje 🙂 dakujem aj ja

cencula
17. máj 2014

dobrý den som začiatočník vo vegetariánstve a chcela by som sa opýtať,kde dostanem kupim prístroj na výrobu sojového mlieka a najlepšie ak by sa dalo cez lyoness, dakujem velmi pekne

sonafuh
12. aug 2017

@jabrunko zdravím 🙂 mohli by ste aj mne požičať tu knihu? Moc by som bola za ňu vďačná. Som rok Vegetarianka a chcela by som si viac so stravou poradiť.