Kde zoženiem CD na kameru SONY DCR-HC 19E?

mirka414
1. dec 2008

neviete mi poradit,kde kupim alebo dostanem cd cka na tuto kameru??stratila som ich pri stahovani a teraz nemozem nahravat na dvd cka,prosim poradte,alebo ponuknite,kupim ich.dakujem,

erikasadek
1. dec 2008

http://www.sony.fr/product/sdh-minidv/dcr-hc19e...

mirka ty hladas tieto ze?; teda vyhladala som si , aby som rozumela tvojmu problemu... ak ich nedostanes nikde tak mi napis tu , viem ze su v obchodoch... 😉

mirka414
autor
1. dec 2008

erikasadek ano tuto kameru mam a knej bolo take cdcko do pocitaca pomocou toho sa da robit s kazety film na dvd alebo pocitac.

erikasadek
1. dec 2008

aha uz chapem, co hladas prepac, ty potrebujes program, najlepsie bude ak sa ti nikto neozve zavolat kontaktovat sony, aby ti poslali nahradny....
no velmi som ti nepomola,....

mirka414
autor
1. dec 2008

prave ze si pomohla,ano ten program hladam (neviem sa vykoktat po SK ked cely den klabosim po nemecky)dik skusim u predajcu,alebo snad niekto ponukne.si zlata.

erikasadek
1. dec 2008

no aspon nieco, neboj ja to poznam, ja zonglujem medzi troma jazykmi, takze ta plne chapem...

tak vela stastia.. 😉

mirka414
autor
2. dec 2008

poradte kde stiahnem MOVIE MAKER??

jaduska
2. dec 2008

mirka, ja mám tiež kameru sony, ale zrejme iný typ a ten priložený program mi vôbec nešiel. Potom som dokúpila do PC port 1394, k tomu bol program na výrobu DVD - Inter Video Win DVD. Ten je tuším freeware.

Skús stránky www.tahaj.sk, alebo www.stahuj.cz