Kde zoženiem Koreň maca?

dicinka1
18. jan 2008

ajojte...neviete kdesa da zohnat koren maca?uz som ho raz objednavala...ale neprisiel....byvame v snine....ked si to opytam v lekarni pozeraju na mna jak na salenu,ze co to je...

ikke
4. jan 2010

jarulai • snž • Dnes o 17:48
Ahojte všetci
počula som o pripravku maca - vraj je to dobré pre zvyšenie plodnosti, množstva spermií aj ich pohyblivosti.
Chcem sa spýtať, tie, ktoré ste to skúsili - pomohlo vám to k babätku? A dávali ste to len partnerovi, alebo ste to užívali aj vy?
Ak je tu už takáto téma, tak sa ospravedlňujem, asi som prehliadla

jarulai • snž • Dnes o 18:16
nikto s tym nema skusenosti
no taaak, dodajte mi troslu nadeje

bambi9 • snž • Dnes o 18:17
moj priatel uz vyuzival jednu krabicku a zatial nic tak ja ti nadej neviem dat

lauritka • Dnes o 18:17
jarulai ano niektorym pomohla

ale nie je to zazrak, tak ako kazda bylinka. mozes to uzivat aj ty aj partner.

jarulai • snž • Dnes o 18:25
no ja som sa momentalne rozhodla skusit vceliu matersku kasicku - to uz uzivam. ale chcem skusit pre manzela tu macu.

bambi9 • snž • Dnes o 18:29
ja som tiez douzivala celu matersku kasicku a verila ze to vyjde a nic

jarulai • snž • Dnes o 18:35
ja zase poznam babu, ktorá pocas jej uzivania otehotnela a tiez sa jej dost dlho nedarilo /a ma za sebou uz jedno nevydarene tehu.../. takze som sa rozhodla to s nou tiez skusit.

ale nepoznam nikoho, komu pomohla ta maca, preto by som chcela nieco o tom zistit

bambi9 • snž • Dnes o 18:38
asi je to individualne, ja som tiez pocula same chvaly o tej materskej kasicke a preto ju skusila... treba asi skusat dalej a raz to vyjde
samozrejme aj maca pomohla - hlavne pri pohyblivosti spermii... ale ak je tam aj iny problem , tak ziadne bylinky nie su zazrak.... skor len dopomozu malym problemom...

bambi9 • snž • Dnes o 18:39
teda myslela som pri malych problemoch

lauritka • Dnes o 18:39
tak tak ako hovori mambi, zazracny liek na otehotnenie nie je, len pomocky

jarulai • snž • Dnes o 19:03
to mi je jasne, ze zazracny liek neexistuje. su to vsetko len pomocky, aj tak to zalezi len na Bohu.alw chcem vediet, ci tie pomocky naozaj niekomu pomohli. a hlavne ma zaujima, ci niekomu pomohla pri zvyseni mnozstva spermii?

jarulai
4. jan 2010

takze - najde sa tu niekto, komu pomohla?

oknosmas
25. apr 2010

ahojte, chcem sa spytat, ci ma maca vplyv aj na zeny..a libido.. surne potrebujem dacim zlepsit 😖

viva13
18. nov 2010

Ahoj, máte niekto osobné skúsenosti s touto liečivou bylinou, pri zlom spermiograme? viem, že profertil je len o biznise, naleteli sme aj my, tak by ma zaujímala táto bylina, dakujem za reakcie.

kamilkka
8. aug 2011

aj ja som o mace iba počula, ak mate niekto pozitivnu skusenosť, napíšte prosím

jojo20
26. okt 2011

@viva13
@kamilkka
Ahojte dievcata, moj manzel macu vyskusal a mozem potvrdit, ze pomohla, okrem nej neuzival ziadne vitaminove pripravky, byval aj unaveny a maca mu dodava energiu. 🙂 Takze my mame pozitivnu skusenost, mozem odporucit. 🙂

lea1333
9. jan 2012

NO AKO POZERAM NIKTO TU NECHODI ja som ju zacala uzivat a tiez by ma zaujimali vase postrehy komu pomohla a tak ja ju beriem aj partnerovi ju chcem objednat by ma zaujimali vase pribehy 😉

renko
9. jan 2012

Skús pozrieť túto nám zabrala http://www.magister.sk/produkt/detail/produkty-...

eleonora100
9. jan 2012

No moj manzel ju zacal uzivat v prasku tak dufam,ze nam pomoze.

monikamajova
21. feb 2012

chod na uncaria.cz

martin141
11. feb 2013

Ahojte nasiel som kde maju MACA aj v tabletkach aj v prasku a kopu inych zaujimavych veci tam maju🙂
http://organicshop.sk/

www.organicshop.sk

lukas0106
2. apr 2013

Ahojte. Tak vam tu dam aj nejaky ten chlapsky prispevok. S manzelkou sme toho vyskusali az-az a aj napriek tomu, ze obaja sme boli ok (ja som mal trocha zhorseny SPG,ale vraj stale v norme), nedarilo sa nam otehotniet. Tak sme skusali vsetko mozne, aj Macu z obchodu s BIO vyzivou, ale nic. Nakoniec nammanzelkina priatelka poradila Tianshi, tak sme to vyskusali, kedze lekari nam nepomohli. Ale pozor, maju aj Macu, no vsetko chce svoj cas. Najprv sme absolvovali ocistnu fazu, ktoru sme podstupili obaja (ja som mal predtym velmi zly spermiogram) - antilipidovy caj, dvojita celuloza a biologicky vapnik. To je prva faza, ktora trva 30 dni. Potom nasleduje druha faza, ktora by mala trvat 50 dni, no my sme uz v jej polovici boli tehotni.
Ak ma niekto nejake otazky, pripadne zaujem o viac info, stavi napisat. Drzim vam palce, aby to aj vam vyslo!

orgovan
22. máj 2013

MACu maju aj tu: www.predajbylin.sk, a je lacnejsia ako v obchodoch so zdravou vyzivou.

katka1906
30. máj 2013

treba pozerat aj v akej koncentracii 🙂

happy8051
14. aug 2013

ak mate zaujem o CISTY extrakt MACA najkvalitnejsi na celosvetovom trhu, kontaktujte ma v IP. liecba dosahuje vynikajuce vasledky. na trhu je vela druhov MACA, ale tato je uplne najlepsia podla vyskumov. ma certifikat. kontakt v IP

katka1906
20. aug 2013

http://www.hanojushop.sk/kategoria/bio-maca/28 najlepsia cena a ucinkuje 😀

inava
27. aug 2013

Ahoj dievčatá, máte daktorá skúsenosti s Macou pri otehotnení?

rozvod
18. sep 2013

Ahojte všetci,

ja som sem už raz písala ohľadne MACI , MACA ( neviem, či sa to vôbec skloňuje 🙂 ), no a ešte raz by som sa chcela spýtať, je MACA aj afrodiziakum pre ženy ?? A znižuje stres, úzkosť, nervozitu ? Účinkuje to ?

A ešte jeden dotaz, máte niekto skúsenosti ako s afrodiziakom a odstraňovačom úzkosti a stresu s ASHWAGANDHOU ????

Dík moc za každý príspevok 🙂

victory1
18. sep 2013

Ja chcem len upozornit, ak chcete MACU vyskusat, kupte si najskor radsej mensie balenie. MM uzival prasok tyzden a robilo mu to neskutocne problemy, bolel ho zaludok a mal priznaky, ako keby mal zlcnikovy zachvat...Potom na mesiac vynechal , ale ked to zacal znovu uzivat, bolesti sa vratili.

misula4660
24. nov 2013

@rozvod Neviem ti povedat, ci je maca afrodiziakum pre ženu, ale ja som po 2 mesačnom uzivani maci zostala tehotna. A to sme sa predtym s mm snazili o babo 10 rokov. Uzivala som denne dve lyzicky. Chut je sice hrozna,ale ked chces,tak to zvladnes. 😉

misula4660
24. nov 2013

@ikke ako som pisala vyssie nam maca po 10 rokoch dozicila zazrak a otehotnela som 🙂

natasa77
11. dec 2013

Ahojte, tak mi s mužom užívame Macu v prášku. No fakt humus a to som v pohode vypila zelený jačmeň aj psylium. Tak si viete predstaviť aká obeta je to aj od chlapa 🙂) Nuž tak uvidíme či pomôže na tehu, ale sex je super a fakt je pravda to že môj muž je viac nadržaný - aj keď to bol stále teraz je to ešte výraznejšie 🙂) Veľa šťastie babenky.

wanda26
14. jan 2014

Máte pravdu, raz som si tiež kúpila macu v prášku, malo to chutiť ako káva, ale nedalo sa to piť, 😖 urobila som si to len raz. Potom som objavila macu ako tabletky ( v kapsliach) na tejto stranke http://www.navratkuzdraviu.sk/p/241/maka-maxima.... Dokonca som presvedčila aj manžela, 🙂 aby to užíval. Tak snáď tým niekomu poradím, komu tiež vadí tá zlá chuť. 😉

j0lie
7. sep 2014

@dicinka1 najdeš na stránke...... www.hoogle.sk

madafi
27. nov 2014

kúp si túto má najvyššiu vstrebateľnosť čo som tu na nete našla, a veľmi pomáha
http://www.zdravie-aloe.sk/produkty/podpora-plo...

leanice
18. máj 2015

@katka1906 ahoj Kati, co tym myslis, ze overena maca? mas ju vyskusanu? 🙂

katka1906
20. máj 2015

Mam ju vyskusanu samozrejme. 🙂

leanice
20. máj 2015

@katka1906 a pomaha? co sa zmenilo odkedy ju beries? 🙂