Keby bolo keby...

trinitka87
30. sep 2009

Kedze som tu takuto temu este nenasla rozhodla som sa ju zalozit. 🙂
Mozme rozoberat postrehy, nazory, a tak. Dufam, ze tema bude uspesna a budes sa vam pacit.

drejka
20. okt 2009

ja som to pochopila tak, že to boli jej svokrovci, len ich oslovovala mama a otec, no uvidíme.

lucia78lucia
20. okt 2009

Možno to teraz Adela o týždeň úplne upresní, že ako to je... keď to bude vysvetľovať Igorovi... i keď je možné, že to neukážu, aby to držali v napätí.

labelo
20. okt 2009

podla mna to boli jej svokrovci

majina.b
20. okt 2009

boli to svokrovci Adely, otec malej Zuzky asi už nežije...(mňa napadlo)

jona74
21. okt 2009

mne sa to tiez paci take aktualne ,realisticke z tejto doby a hlavne to ma dej 😉

claudinka
22. okt 2009

kolko bolo spolu casti? musim to dokukat, lebo som teraz pozerala poslednu a nie vsetko mi bolo jasne.. aj muzik kukal a ked som mu nieco hovorila, tak ze ticho, pozeram.. a ja som to kvoli nemu nekukala, lebo povedal po prvej casti, ze to je blbost a teraz povedal, ze ostatne casti su uz dobre, len prva bola o nicom.. no toto.. 😀 tak nielen panelak, VKV, Odsuden a kopec dalsieho, ale aj toto k nam pribudne asi 😀

kacena4193
22. okt 2009

mne sa to páči, konečne seriál, v ktorom sa niečo deje, nie je to také malátne ako v záhrade alebo v paneláku. myslím, že aj tu je čo vylepšovať, napr. tá scénka ako ošetrovali toho odpadnutého s cukrovkou mi prišla poriadne prvoplánovitá, ale inak sa mi to zdá celkom slušné

claudinka
22. okt 2009

tak panelak je uz nula bodov.. furt dokola to iste, uplne vymyslene pribehy, no des 😒

peppapig
22. okt 2009

Super serial, skoda jen, ze je jednou tydne. Dobre obsazeni hercu 🙂

jona74
24. okt 2009

lepsie je ked davaju nieco raz za tyzden ako kazdy druhy alebo dokonca kazdy den zbytocne sa dej natahuje ..aj mne sa paci panelak ale tiez tam uz riesia jednu vec 3 casti.... ☹

lussy23
25. okt 2009

Mne sa seriál páči. A tá malá Zuzka nehrá náhodou aj tú Lucku?

lucia78lucia
26. okt 2009

Po Paneláku hor sa na KBK... snáď dnes sa dozvieme, že ako je to s tým dieťaťom.

lucaska
26. okt 2009

ahojte, nekuk som to od zaciatku aj sa povedalo s kym ma dieta?????????

majina.b
26. okt 2009

Adela nepovedala kto je otcom malej Zuzky, asi ani nikdy nepovie

honey023
26. okt 2009

Neprezradili a ako píše majina asi ani neprezradia... ale keď išla v aute s tou jej kamoškou Lenkou, tak som myslela, že to tam povedia. Šebesta (Janko Kroner) sa nezdá 😀 a Kubíček to pekne posral... dosť, že žijú z výplaty do výplaty ešte stratí aj požičané prachy, jáj.

majina.b
26. okt 2009

no Miezgový viac sedí, chudák ako gynek. v paneláku

Na druhej strane Igor sa tvari ľudsky, ale mali zuzu by nechal na ulici

miska002
26. okt 2009

dnes bola dobraaaa cast.............. 😝 .........hmm asi to ozaj neprezradi kto je otec ....ale casto nanho mysli povedala........ ☹

hasleerka
27. okt 2009

no ja som včera pochopila že to bol jej muž alebo priateľ, syn tých starkých ... no ktovie či si ich Igor nechá v dome ... a Miezga sa mi včera vôbec ako opitý nepáčil, niežeby to zle hral, len sa mi nepáčilo že mu dali takú úlohu

a ešte ako tá Miezgova staršia dcéra pekne vraví po slovensky, keď určite celý čas na ňu mama hovorí po česky???

bodka13
27. okt 2009

mám v tom chaos 😕 ...a fialová nie je dcéra tých starkých?

hasleerka
27. okt 2009

bodka aj ty patríš medzi KBK??? ... no to práveže vôbec nepovedali či je ich dcéra či nie, ale oslovala ich mama a otec ...

majina.b
27. okt 2009

miezgova a gaislerovej dcera je slovenka, aňa nieje bio matka vo filme, niekde som to čitala

nadhera
27. okt 2009

este ze vas mam 😀 za 48hod som naspala asi 5 hodin dokopy, tak KBK som mrkla tak na 20min a zaspala. este viac o tom napiste, prosim , nech som v obraze.

lul
27. okt 2009

ahojte, mozem sa pridat? aj ja som KBK pozitiv 😀

podla mna otec malej zuzky je bud v base, alebo mrtvy, lebo sa o nom vyjadruju v minulom case. podla mna to casom prezradia. dedko a babka su neni biologicky rodicia Adely, su to svokrovci (ak bola vydata), resp. rodicia otca malej.

no ten miezga to teda vyriesil vcera... ale paci sa mi, sekne mu ta rola 😉

a vysvetlite mi, co je so šebestom? nejak som to cele nepochopila, ako vyplieskali tu sekretarku a zabili psa...

hasleerka
28. okt 2009

majina.b, a prečo by nemala byť jej matka vo filme, veď jej hovorila mami???

mimado
28. okt 2009

NAdhera pozri si to v archive .
http://televizia.joj.sk/tv-archiv.html ,ale asi si to musis najst podla datumu.
Tiez to pozeram, super serial ... Uz sa nemozem dockat dalsiej casti ))))

zelmirka1
2. nov 2009

co poviete ten Kolenik je fesak chlap ? paci sa mi a aj serial ma zaujal, je fajn.

lucaska
2. nov 2009

tak serial je super, aj dnes to bolo dobre....ssom zvedava ako to dopadne,co adela s tou malou...............
no a kolenik je fesacisko.................... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😉

mimado
2. nov 2009

Ja som na to dnes uplne zabudlaaaaaa 🙄 🙄 🙄 . Tak zajtra kuknem v archive....

honey023
3. nov 2009

Súhlasím, Koleník je šikovný a feši herec, ale zatiaľ musel vždy hrať takých chlapov, ktorí majú ako sa hovorí "za ušami" - Panelák (mafián Maslák), Keby bolo Keby (podnikateľ, ktorý dohaduje pofidérne kšefty) 🙂

labelo
3. nov 2009

Kolenik je uplny fesak,krasny,juuj kvoli nemu pozeram serial 😀