Keby bolo keby...

trinitka87
30. sep 2009

Kedze som tu takuto temu este nenasla rozhodla som sa ju zalozit. 🙂
Mozme rozoberat postrehy, nazory, a tak. Dufam, ze tema bude uspesna a budes sa vam pacit.

majina.b
23. nov 2009

mala Zuzka je veľmi šikovná

no Kronera v KBK vidim po dlhej dobe hrať seriozného chlapa, a je na 1

nadhera
23. nov 2009

vsimli ste si, co za babo sledovala gaislerka na notebooku? zuzy hajdu. 😉

lucaska
23. nov 2009

nadhera, tak ty mas iny postreh, ja som si to moc nevsimla, lebo som este pobehovala a daco robila.....

a ta mala zuzka je zlatulinka a bohova............ 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mimado
23. nov 2009

JA som tiez velmi zvedava kto to na konci bol? Ak je otec Zuzky mrtvy, kto to mohol byt?
Ved tam bola aj Zuzana Hajdu a foto jej babulky.
Zuzka to hra uplne perfektne, vlastne cely serial je spica 🙂 . BAby inac myslite si ze naozaj existuju take dotierave sekretarky ? 😀 Niekedy priam neuveritelne drze 😀 😀 😀 😀

nadhera
23. nov 2009

ja som fotky babatka videla ked si ich davala robit , lebo fakt bola zlata - okata,jemne sneda. topky nesledujem 😀

nadhera
23. nov 2009

lucaska, ja som v minulom dieli napr.nepostrehla/kvoli detom /,kto bola osoba kol ktorej presiel chlap a skocil cez balkon. som myslela,ze bol u vestici a ona zapalovala sviecku - v skutocnosti si blondava fialka farbila nechty. 😀

katrin21
24. nov 2009

mimado: podla mna to bol praveze ten otec, ze nebol asi mrtvy, len akoze, lebo isla po nom ais mafia...
alebo to bol prave nikto z mafie, lebo hovorila ze pojde konecne na cintorin, ze ved hadam jej uz konecne daju pokoj( cize podla mna myslela mafianovl ze po nej isli a asi aj preto zmenila farbu vlasov... a mozno ja priezvisko.... ktovie)

ano Zuzanu Hajdu som si vsimla uz ked otvarala geislerke dvere, aj v notebooku bola mala Elisa...

zelmirka1
24. nov 2009

ja som si tiez vsimla ze pozera fotky Z. Hajdu ale priznam sa ze mne sa jej babo moc nepaci, ale samozrejme pre maminu je vzdy krasne...
ozaj kolko este dielov nas caka ?

katrin21
24. nov 2009

dagmar: to som rada., ze si mi potvrdila moje onformacie.. tiez som pocula ze je to verejne tajomstvo medzi ludni a hercami v BA, ze on je gay a preto som to aj sem napisala....

a co som pisala predtym,asi to bude niekto fakt z myfianov, co chce vydierat Zuzanu, uvidime, ze co je za tym, urcite to nie je košér, ked sa roky ani nemohla ukazat na hrobe a oni tam hladkovali evidentne, ze kto na ten hrob chodi.....a tak na nu dosli.. ale nechapem, ze v noci len tak otvbori dvere a ani sa nepozrie, alebo neopyta.. 😝

hasleerka
24. nov 2009

no už som sem dávno nenakukla a hned ste ma dorazili ... Koleník a gay???? ved ja tiež pri ňom strašne slintám 😀

tiež si myslím že to nebude otec tej malej ... podlľa mňa Fialová niečo vie a preto ju vysledovali ... uvidíme o týždeň

majina.b
24. nov 2009

časť 9

Keď Igor narazí vo vlastnom dome na podozrivého chlapa, ktorý chce vydierať Adelu, konečne môže na Adelu pritlačiť, aby mu povedala celú pravdu. Rozhodne sa jej pomôcť. Vzťah Moniky a Jana prekonáva krízu, ktorá je zrejme silnejšia ako oni sami. Jano hľadá útechu u Marianny, speváčky ich starej skupiny U3. Tomáš s Inge prekonávajú celkom iné ťažkosti. Inge si so svojím mužom robí čo sa jej zachce. V posteli nastanú nové pravidlá a Tomáš začína spoznávať úskalia nového zamestnania.

drejka
24. nov 2009

čo tam potom, že je gay, hlavne že sa na neho dobre pozerá 😉

možno bol otec malej Zuzky tiež mafián a teraz chcú niečo po Adele, uvidíme 😉 škoda, že to chodí len raz do týždňa

nadhera
24. nov 2009

katrin,myslis,ze 6rokov hliadkovali? ved nebola na pohrebe a odvtedy tam bola? mi to uslo?

katrin21
24. nov 2009

vsak otec malej Zuzky BOL mafian.. to niekde uz bolo pisane na nete.... a spachal tusim akoze samovrazdu, ci co..

nadhera
24. nov 2009

zuza hajdu vo dverach? ja vobec sledujem ten serial ? je pravda,ze medzitym nahanam deti do postele 🙂

katrin21
24. nov 2009

nadhera: no mne sa zda, ak som dobre pocula, ze povedala tej kamoske, ze 6 rokov preslo, ze nebola ani na pohrebe a ze uz jej hadam daju pokoj.. ano, podla mna tam nikdy nebola a preto povedala, ze chce ist na hrob, ze idu dusicky .. a ona sa jej tak zacudovane pytala, ze ci tam fakt chce ist.. cize to znamena, ze to asi pre nu moze byt nebezpecne... tak som to ja pochopila.

salonka77
24. nov 2009

No ja len cumim, ze Janko gay 😨 skoro mi sanka padla... to by som na neho nepovedala...mozno to je len fama, to by sa musel on vyjadrit v mediach... ale v telke je neskutocne sexy a na spapkanie v tom obleku ani nehovorim 😵
Vcerajsia cast bola super, zaujima ma, ze ci sa Marian Miezga vyspi s tou spevackou, Geislerka sa chce predavkovat liekmi??? Hrabe jej to, mala si len pekne babenko nechat, teraz ma vycitky svedomia... inak maju pekne auto od svokrovcov... Keby som ja mala takych svokrovcov... he he he.

katrin21
24. nov 2009

nadhera.. hej, ked Aňa Geislerova isla aj s tym Lukarom , tak zastali pred dverami a otvborila Hajdu.. este sa jej pytala, ci ide aj jej manzel dnu( ale to nebol Miezga, to bol svagor- Luknar)... mozno ti to fakt uslo.. he he 😀

a co 6 rokov hliadkovali?? no ... ktovie co je za tou smrtou, asi to riadne smrdelo a mafiani cakaju a kludne aj 6 rokov podla mna...

monkula
24. nov 2009

MM keĎ prvý raz videl Koleníka, hneď povedal: To je buzna 😅 😅
Inak mne sa vôôôbec nepáči, fúzy má ako žaba na riti 😝 😝

milliigoret
24. nov 2009

hmmm...ženy ja dajako asi neviem rátať,prepáčte ,že sa vovtriem do diskusie 😀 ,ale na pomníku ako bola adela na cintoríne bolo napísané,že zomrel roku 2004 a malá zuzka má potom kolko rokov? ,keď ešte nechodí do školy len do školky ako spomenula adela 😕 a že šesť rokov prešlo... 😕 😕 😕
asi mi to nejako nepasuje...

majina.b
25. nov 2009

časť 10

Nálada u Jana a Moniky je taká hustá, že by sa dala krájať. Jano trávi viac času mimo domu, konkrétne u speváčky Marianny. Hoci jeho vzťah s Mariannou baví, Marianne je jeho priveľký záujem skôr na príťaž. V druhej Kubíčkovskej rodine je nálada oveľa uvoľnenejšia. Tomáš sa chystá na svoju prvú službu za volantom taxíku a Mirka chce, aby jej frajer prespal u nich doma. Igor sa snaží vypátrať niečo viac o otcovi Adelinej dcérky Richardovi a stretne sa s Lenkou.

časť 11

Igor začína byť nepokojný. Masár ho síce upokojuje, ale podľa všetkého sa ich firemné aktivity začínajú riešiť na polícii. Jano sa po romániku s Mariannou pokúša upokojiť rodinnú situáciu a Moniku si chce udobriť. Ona už je však taká sklamaná, že nemá na udobrenie silu. Dokonca prichádza za Adelou, aby jej poradila. Inge má starosti o dcéru Mirku a kryje ju a jej frajera pred Tomášom. Okrem toho si prestáva byť istá, či urobila dobre, keď z Tomáša urobila taxikára.

katrin21
25. nov 2009

mili : no od 2004 je to 5 r, ale mozno sa s snim rozsila este ked zistila , ze je tehotna... ze uz pred smrtou s nim nebola a mozno len mava tie nocne mory.. mozno nebola pri nom , ked zomrel... ktovie,... ved uvidime...

majina.b
25. nov 2009

dieťa ma priezvisko po otcovi. buď mala bola narodená, alebo bola tehu.
potpm ma mili pravdu, čisla nepustia

katrin21
25. nov 2009

bud bola za neho aj vydata..--- priezvisko... a po rozvode- smrti si dala zmenit na povodne.. alebo dcere dal meno, ale neviem ako.... no ved nie vsetko vo filmoch do seba na 100%zapada...

lucia78lucia
25. nov 2009

Pre úspech vraj uvažujú o druhej sérii, všetko však teraz záleží aj od financií, keďže ide o najvýpravnejší seriál. Na jar 2010 počíta TV JOJ už naisto s pokračovaním: Paneláka, Mafstory, Profesionálov, Prvého oddelenia aj Odsúdených. Presné termíny televízia ešte nechce zverejňovať. Na jar k nim pribudne novinka pod názvom Dr. Ludsky a vo výhľade je aj nový komediálny seriál od Andyho Krausa, ktorý má nahradiť Kutyil s.r.o.

miska002
25. nov 2009

ako tak citam maaaaaame sa na co tesit ........... 😉

nadhera
25. nov 2009

katrin,ja som fakt asi tu minutku s hajdu prepasla - klasika,deti nahanat do postele. 😀

a ako mohol mafian vediet,ze po 6tich rokoch pojde fialka na hrob? sledoval ju? ci sledoval 6rokov hrob? Ved vravel,ze ho zmiatli vlasy . hm.

este by ma zaujimalo,co je na tom serialy take drahe - jednoznacne pozicanie auta, prenajom kolenikovho bytu a firmy. No a hudba, ktora mi tam niekedy nesedi.

nadhera
25. nov 2009

majina - necitala som , chcem sa nechat prekvapit. 😀 ale serial by mohol chodit aj castejsie .

majina.b
26. nov 2009

http://medialne.etrend.sk/televizia-spravy/seri...

nadhera- K.Hajdu v obraze bola cca 25 sek. 2 hole vety