Keby bolo keby...

trinitka87
30. sep 2009

Kedze som tu takuto temu este nenasla rozhodla som sa ju zalozit. 🙂
Mozme rozoberat postrehy, nazory, a tak. Dufam, ze tema bude uspesna a budes sa vam pacit.

drejka
26. nov 2009

seriál je drahý aj preto, že sa točí veľa v exteriéroch, na nejakú špeci kameru, a najmä netočia to v štúdiu v akože bytoch a domoch, ale v reálne existujúcich

honey023
27. nov 2009

nadhera: Hej, hej presne drahý je v tom, že sa natáča v reálnych exteriéroch - prenajaté domy, autá, byty, kancelárie, všetko kompletne zariadené, seriál sa natáča úplne novou technikou - špeciálnymi kamerami. Na joj.sk bolo uvedené, že: "digitálnymi HD kamerami RED."

mirka755
27. nov 2009

ahoj
koukám, že jste tu samé Slovendy tak trošku přispěju i když jsem z Čech. Vaše televize miluji, protože se konečně dá v televizi také na něco pořádného koukat 🙂 . Nenechám si ujít hlavně Keby bolo keby a Odsúděné. Co tak zjišťuji, tak o víkendu máte mnohem lepší program než Nova a Prima dohromady 🙄

lucaska
27. nov 2009

ahojte, len nech natacaju dalsie dieliky nech sa mame na co tesit.............. 🙂 🙂

nadhera
27. nov 2009

honey - vasu primu som velmi rada sledovala, uz ju upc nema, na nete nerada pozeram a novu sme vobec nechytali. ale niekedy aj na "nasich" programoch nejde nic. 😉

na KBK sa vzdy tesim,len tiez by ho mohli dat castejsie, 1x tyzdenne je malo.

SMS kujete niektora na sutaz kbk?

dasa27
27. nov 2009

Caute,
jasne, KBK je jednicka!!!!!!! Ja osobne nesmskujem,ale rada by som, len neviem kolko SMSka stoji. Viete niektora?
Je fakt skoda, ze to ide len raz do tyzdna... a hudba - ta je super, aj ta od Smatanovej! Najviac sa mi pacia Luknar s Miezgom... takeho otca mat ako je Luknar a hned by bol svet krajsi, uplny pohodak. Si zoberte, keby dojdete domov ako 16-rocne, ze ste tehotne...

lucaska
28. nov 2009

dasa neesemeskujem a mohli by to davat viac krat................noo tak to mas pravdu este aj z dcerou ide ku gynekologovi a vsetko okolo toho absolvuje s nou.....ale serial vyborny,aspom sa odreagujem... 😝

lucia78lucia
30. nov 2009

Upútavka na dnešnú časť vyzerá opäť veľmi dobre, takže máme sa na čo tešiť 😉

trinitka87
autor
30. nov 2009

nadhera
myslim, ze 1 sms stoji okolo 3e.
je to tam napisane, ale strasne malinkymi pismenkami

honey023
30. nov 2009

Tak začíname 🙂

lucaska
30. nov 2009

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mirka755
30. nov 2009

NEVÍTE kolik má KBK DÍLŮ??????????????????

majina.b
30. nov 2009

12 časti

miska002
30. nov 2009

dobry ste v sluzbe............. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zelmirka1
30. nov 2009

nevidela som zaciatok, kedy prisiel domov Igor ? vyhrazal sa ten chlapik Adele alebo co od nej chcel ???

miska002
30. nov 2009

mne prave vypadol obraz ...... 😠 😠 😠 😠 ...piste co sa deje ....cely tyzden cakam a teraz toto ako naschval ..... 😠 😠 😠 😠 😠 😠

jonatanka
30. nov 2009

Igor pozera fotky

miska002
30. nov 2009

aj na niečo prisiel ???

zelmirka1
30. nov 2009

fiha zaujimavo sa to vyvija, ta asistentka je pekna potvora, naco ju zamestnava Igor ??? a kto vie co chcu od Adely ale koniec koncov ved moze ist len o peniaze v hocijakej forme no nie ?

majina.b
30. nov 2009

ani ja som nevidela začiatok, čo M. Ingola hľada a žiada od Fialovej?

nadhera
30. nov 2009

jedna dostala kramy, druha schwechat 😀 😀 😀 😀

lucaska
30. nov 2009

nadhera to som sa aj ´ja pobavila......... :- 😀 😀 😀 😀
ta asistenka je pekna mrcha, hra na vsetky strany.............. 😝

igorkovi zlatusikovi sa dnes jedna usla.......... 😖

jonatanka
30. nov 2009

miska prepac vypadol mi net, neprisiel na nic 😉

miska002
30. nov 2009

jonatanka 😎 ....hmm zacalo mi to ist ked boli titulky na konci .......... 😠 😠 😠

honey023
30. nov 2009

miska002, skús pozrieť v archíve, už to tam je.

miska002
30. nov 2009

ook uz to kuk..... 😉

lucia78lucia
1. dec 2009

http://televizia.joj.sk/press/1-12-2009/clanok/...
Komu sa nechce článok čítať 🙂 v skratke: Keby bolo keby - LÍDROM na trhu (Panelák - druhá najvyššia sledovanosť, Kutyil - lídrom na trhu).

lucaska
7. dec 2009

dneska nepozerame????, 😅 😅 😅 😅 😅

katrin21
7. dec 2009

ja pozeram 🙂)