Keby bolo keby...

trinitka87
30. sep 2009

Kedze som tu takuto temu este nenasla rozhodla som sa ju zalozit. 🙂
Mozme rozoberat postrehy, nazory, a tak. Dufam, ze tema bude uspesna a budes sa vam pacit.

honey023
18. nov 2009

no hej, to je jasné a beriem, že môže byť bi... ale povedal to tak v Promi Novinách a bulvár to otočil trochu ináč so štýlom, že nechce a netúži mať vzťah.

majina.b
18. nov 2009

infoškou o kolenikovi ste mi vyrazili dych......, no i ked na manž. má relatívne čas (vek 30), uvidime čo prinesú dalšie roky a bulvár

zelmirka1
18. nov 2009

ale baby nestvite ma....kolenik je super fesak, stal by za hriech 😀 ...nemoze byt homosexual !!!!!!
fama vznikne lahko...no ved cas ukaze aj ked je pravda ze vela z nich to dokaze dobre utajit.

maminkatn
18. nov 2009

ahojko,,baby,,, 😉
tak mne sa zas kolenik,,nepaci,,ale ved ma neukrizujete za to zeeeeeeeee 😒 😒 😒 😒
mi pripada,,taky,,namysleny maco,,,,ale,ten jeho,,vztah,,k,,,fialkinej,,,,dcerke,sa,mi zacina,,pacit,,,asi,si,uz na nu zacina zvykat....a dufam ze aj fialka,uz bude inak,,s nou,,komunikovat,,,ked tu malu xudatko len tak odplasuje od seba ale je to dobry serial pokial viem tak ja ndrahsi serial na slovensku,,,,a hraju tam dobri herci,,,cakaam kazdy pondelok,,kedy bude dalsia cast.....a o tej pikoske,,,,o,,kolenikovi,,,noviny napisu vsetko,,,nemusi to byt pravda,,moze to byt aj zvelicene alebo,prekrutene ved ake su media,,,, 😠 😠 😠 😠 😠
jednoduxo,,najlepsie to vie len on sam,,,,, 😉 😉 😉

zelmirka1
18. nov 2009

ved to je v pohode ze sa ti nepaci, ale myslim ze to posudzujes podla jeho postavy ktoru hra, on casto hrava takych sebavedomych chlapikov alebo aj mafianov...mne sa paci ako vyzera bez ohladu na to co hra... 😉 😉 😉
fialova to hra tiez dobre ako si neviem s malou poradit, ved je to logicke ked ju nikdy u seba nemala,

lucaska
18. nov 2009

tak ktovie ci je to pravde........ale ved mne je jedno ci je homo ci co, je dobryy ako cert... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zelmirka1
18. nov 2009

tak tak lucaska ako sto certov 😀 😀 😀

miska002
23. nov 2009

dnes sa tesiiiite na dalsiu cast......... 😵

lucia78lucia
23. nov 2009

Dnes to vyzerá byť z upútavky na super časť!

Inak tu je ten Adelin (Fialovej bývalý manžel): http://www.pluska.sk/soubiznis/2009/11/z-fialov...

dagmarus
23. nov 2009

Baby s tym Kolenikom je to pravda, ze je gay a ma dlhorocny vztah s Dr. Juričkom z ordinacie /neviem ako sa vola ten herec/... 😉, je ho skoda, tiez som mala zmarene iluzie ked som sa to dozvedela 😀 😀

zelmirka1
23. nov 2009

dagmarus a to vies odkial ??? fama vznikne lahko....aj Kostelny je gay ???? moc sa mi to nezda

dagmarus
23. nov 2009

hovoril mi to kamarat, znamy kadernik, tiez je gay a pohybuje sa medzi nimi 😉 😀

reisi
23. nov 2009

tak ja sa dnes tesim na dalsi diel ako na rande za mladych cias 😀

honey023
23. nov 2009

Aj ja sa teším na dnešnú časť...

a to, že Koleník vraj tvorí pár s Boborovským - Ľubošom Kostelným... no neviem, neviem 🙂

zelmirka1
23. nov 2009

dagmarus to si ma dorazila, ja tu pri nom slintam kazdy pondelok....nuz co uz, ja proti gayom nic nemam ale aj tak takyto fesak a herec ktory moze byt idolom bab ???? vlastne takych bolo viac, napr. co hral Vtaky v trni
R. Chamberlain, aj M. Mastrojani /neviem ako sa pisu tak sorry/
a este s Kostelnym, ved ten mu je tak pod pazuchu hm hm zivot je srandovne zaujimavy.
No ale serial si nenecham ujst lebo ma bavi tak pekny vecer vsetkym pri Keby bolo keby....

majina.b
23. nov 2009

no to že je gay Koleník, no čo už, ale par s boborom???? 😀 😀 😀

vedala by som si ho s iným predstaviť 🙂

ukana
23. nov 2009

ako vtip je to dobre, ale ja tomu neverim 😀

k.a.t.k.a.
23. nov 2009

s Kostelnym? 😀 no musim sa muza spytat na toho Kostelneho ako to tam je 😀 Kolenika uz viem ze je 😔 o jedneho dobreho chlapa menej 😅

miska002
23. nov 2009

nech uz povie kto je otec ........ 😠

zuzanat
23. nov 2009

ahojte,tiez pozeram tento serial, na zaciatku som mala z neho divny pocit, ale teraz doslova cakam, kedy bude pondelok 😀
ten chlap na cintorine bol asi ten jej byvaly, co myslite?

majina.b
23. nov 2009

kto sledova Fialovu na cintoríne?? žeby nebožtík??

lucaska
23. nov 2009

no tak to si neviem predstavit ze kolenik s kostelnym................ved ten kolenik je taky fesacisko....

aj mna by zaujmalo kto ju sledoval, ze by nebol mrtvy?

zuzanat
23. nov 2009

ked bol mafian, mozno sa potreboval niekde stratit....

no teda dufam ,ze Kolenik nie je gay, nie ze by som mala onho zaujem 😀 ale je to velky fesak 🙂

miska002
23. nov 2009

skuska vysla............. 😀 😀 😀

miska002
23. nov 2009

no boooze a teraz tyzden cakat ............. 😠 😠 😠

zelmirka1
23. nov 2009

juj a tento co za nou prisiel je fajn herec Marko Igonda, vzdy hra takych nasilnikov a nema chybu 😉
sa nam to pekne zamotava uz sa tesim co bude dalej....

zuzanat
23. nov 2009

miska moja rec, sak do pondelka nevydrzim 😅

zelmirka1
23. nov 2009

ja si myslim ze je mrtvy ale kto vie co po sebe zanechala alebo prave nezanechal a Fialova moze tiez vselico vediet
tak preto ju sledoval ten chlapik

honey023
23. nov 2009

😀 Tak a teraz si musíme počkať 🙂 inak tá Adelina malá to hrá veľmi dobre, taká malá potvorka v dobrom slova zmysle 😉 a celkovo všetci hrajú dobre i keď väčšina je z Paneláka vôbec si ich s Panelákom nespájam, ale Miezga v Paneláku aj v KBK hrá sukničkára asi ho to baví 😀

miska002
23. nov 2009

zuzanat co nam zostaaava len cakat ....... 😝 .....na dobreee sa oplati pockat .... 😝 😝 😝