Keby bolo keby...

trinitka87
30. sep 2009

Kedze som tu takuto temu este nenasla rozhodla som sa ju zalozit. 🙂
Mozme rozoberat postrehy, nazory, a tak. Dufam, ze tema bude uspesna a budes sa vam pacit.

labelo
26. mar 2011

zelmirka1
Adela skočila z balkonu,ale tak,že sa jej nič nestalo,len bola zatvorená v blázinci,lebo chcela spáchať sebevraždu a asi u toho strazila pamäť,lebo teraz žije so Sebestom a o ničom čo bolo predtým nevie,ona asi ani nevie,že má dcerku.Šebesta je policajt vyšetrovateľ

zelmirka1
26. mar 2011

diky labelo, uz som v obraze a mozem kukat.... 😉

mamartinka
26. mar 2011

Obsah na Utorok 29.03 Jano (MARIÁN MIEZGA) prestáva zvládať dvojitú hru a jeho milenka Eva (MONIKA HILMEROVÁ), túžiaca po dovolenke a bývalá žena Monika (AŇA GEISLEROVÁ), pokúšajúca sa o obnovenie rodiny, sa jednoducho pobijú. Jediný, kto napokon môže prehrať úplne všetko, je Jano. Igor (JÁN KOLENÍK) konečne nájde Adelu (ZUZANA FIALOVÁ), ale odstaviť Šebestu bude ťažšie, než sa na prvý pohľad zdá. A tak Šebesta (JÁN KRONER) manipuluje ďalej nič nechápajúcu Adelu... Za Inge (DIANA MÓROVÁ) príde nečakaná návšteva. Je to jej otec Helmut (DUŠAN LENCI), ktorému sa na staré kolená zapaľujú lýtka.

mamartinka
26. mar 2011

Obsah Stvrtok--31.03 Eva (MONIKA HILMEROVÁ) skomplikovala život chudáka Jana (MARIÁN MIEZGA) správou, že je tehotná. Adela (ZUZANA FIALOVÁ) po Igorovej (JÁN KOLENÍK) nečakanej návšteve chce vidieť svoju údajnú dcéru Zuzku (ELENKA MAREKOVÁ) a Šebesta (JÁN KRONER) jej v tom pravdepodobne už nebude vedieť zabrániť. Tomáš (ROMAN LUKNÁR) sa dozvie „pravdu“ o druhej práci svojej manželky Inge (DIANA MÓROVÁ). Tlak ženbychtivého Alexa (LUKÁŠ DÓZA) na Mirku (KRISTÍNA SVARINSKÁ) vrcholí. Krvilačný Karol Masár (ĽUBOMÍR PAULOVIČ) svoju špinavú hru ženie do extrému a na Igora vyťahuje novú tromf, svoju bývalú asistentku Simonku (BETKA STANKOVÁ).

mamartinka
2. apr 2011

Obsah na tento tyzden Utorok 05.04 Ingin otec Helmut (DUŠAN LENCI) sa Tomymu (ROMAN LUKNÁR) pochváli, že so svojou priateľkou mladšou o tri generácie čaká dieťa. Adela (ZUZANA FIALOVÁ) sa po prvom stretnutí so svojou dcérou Zuzkou (ELENKA MAREKOVÁ) pokúša zorientovať v minulosti a čaká na spomienku, ktorá by jej všetko uľahčila. Šebesta (JÁN KRONER) však nevydrží sa tomu len tak prizerať a radikálne zasiahne. Jano (MARIÁN MIEZGA), hrajúci sa na vzorného otca rodiny, sa nasťahuje do dvoch domácností naraz a od Moniky (AŇA GEISLEROVÁ) dostane ponuku, ktorá sa neodmieta. Inge (DIANA MÓROVÁ) prezradí svoje veľké tajomstvo Igorovi (JÁN KOLENÍK).

mamartinka
2. apr 2011

Obsah na Stvrtok 07.04 Medzi Inge (DIANA MÓROVÁ) a Igorom (JÁN KOLENÍK) to začína iskriť a Mirka (KRISTÍNA SVARINSKÁ) niečo tuší. Tomáš (ROMAN LUKNÁR) sa nechtiac priznal svojmu svokrovi Helmutovi (DUŠAN LENCI), že pred rokom podviedol svoju manželku. Adelu (ZUZANA FIALOVÁ) v jej milovanom kvetinárstve prepadne starý známy z minulosti (MARKO IGONDA) a o Šebestovi (JÁN KRONER) sa dozvedáme, že je zapletený ešte viac, než by sa dalo čakať. Jano (MARIÁN MIEZGA) musí nečakane brániť svoju rodinu pred Monikiným bývalým frajerom Mirkom (MAREK MAJESKÝ).

zelmirka1
5. apr 2011

juj baby ten Kolenik by stal za hriech....fakt krasny chlap. Skoda ze nie je na baby ☹

terrs
13. apr 2011

Baby, je ten Kolenik naozaj z druheho brehu?

martinka1981
13. apr 2011

@terrs to by aj mna zaujimalo aj ked nam to asi prd platne 😀

majina.b
13. apr 2011

J.Kol....k mne sa pači ešte v obleku, v bežnom oblečeni už nie, ale on sa vôbec nevie smiať.... važna tvar mu pristane
no neviem pochopiť ako sa na VšMu mohla dostať Svarinska, boooože....

martinka1981
13. apr 2011

@majina.b v obleku mu to nenormalne sekne 😵 😵

zelmirka1
14. apr 2011

@terrs Kolenik je naozaj z druheho brehu, inak zije s tym hercom co hra v ordinacii Juricka zabudla som meno 😝
nuž čo, je to fakt krasny chlap.

silvia0111
14. apr 2011

@zelmirka1 Lubos Kostelny....

terrs
14. apr 2011

@zelmirka1 neda mi to. videla som ho v meste so zenskou.. uz neviem comu verit uprimne 😀

martinka1981
14. apr 2011

@zelmirka1 čooooo? S Kostelnym?? No to snad ani nemože byť pravda 😝 Kraska a zviera 😀 😝

majka35
14. apr 2011

@zelmirka1
@martinka1981 už rok spolu nežijú 🙂 😉

martinka1981
14. apr 2011

@majka35 aj tak sa mi stale nechce veriť že je gay 😀 😝

zelmirka1
14. apr 2011

no mne uz davno znamy z BA, ktory sa pohybuje v umeleckych kruhoch povedal ze je gay aj to ze zije s Kostelnym, myslela som ze este ano lebo sme sa o tom rozpravali nedavno. Ved prave ze doteraz ho zo ziadnou zenou nikdy nespajali. A veru je to fesak. Nuz co snivat mozeme pri TV no nie ?

maca_p
14. apr 2011

fiiiha, veru to by som nepovedala 😲 . toho je veru pre chlapov skoda... dokonca ani okostelnom som nevedela, ze je gay. akosi nestiham 😀 ...

majina.b
20. apr 2011

zajtra 28. štvrtok POSLEDNÁ časť

mamartinka
20. apr 2011

21.04. Stvrtok Finale Keby Bolo Keby2 -Adela (ZUZANA FIALOVÁ) je v ďalšej pasci. Podarí sa jej uniknúť? A podarí sa uniknúť z vlastnej pasce aj Šebestovi (JÁN KRONER)? Na čiu stranu sa pridá Šebestova dcéra Nela (DANICA MATÚŠOVÁ)? Ako to dopadne s Kikou (NELA JENČOVÁ), ktorú Johny (MARIÁN MIEZGA) odviezol do kina a nechal ju tam s neznámymi ľuďmi? Koho si Inge (DIANA MÓROVÁ) vyberie za partnera? Nezabudnuteľného Igora (JÁN KOLENÍK) alebo chudáka Tomyho (ROMAN LUKNÁR), ktorého život trestá, kam sa pohne? Bola to všetko celý ten čas len naháňačka za pamäťovou kartou? Čo sa na tej karte vlastne ukrýva?