Keby bolo keby...

trinitka87
30. sep 2009

Kedze som tu takuto temu este nenasla rozhodla som sa ju zalozit. 🙂
Mozme rozoberat postrehy, nazory, a tak. Dufam, ze tema bude uspesna a budes sa vam pacit.

mamartinka
19. mar 2011

@latvia 🙂 😉

maryah
19. mar 2011

aj ja som za zamknutie tej druhej témy... 🙂
súhlasím s mamartinkoua aj silviou, že aj Panelák má 8 sérii a len jednu tému takže pokračujeme tu... dík 😉

mirabelke
19. mar 2011

tak aj ja presuvam klip do starej temy🙂

https://vimeo.com/21090628
lili_mia
19. mar 2011

čavte, ja som tento seriál nemusela, ale ako som videla Morovu v upútavke .. riadna cica je z nej 🙂)))) až som dostala chuť so sebou niečo robiť .. kaderník, cvičenie, strava, atd 🙂))

maryah
19. mar 2011

@mirabelke perfektné video 😵 😵 😵
už sa neviem dočkať, vyzerá to veľmi zaujímavo a napäto...

silvia0111
19. mar 2011

@latvia 😉 🙂

mamartinka
23. mar 2011

http://medialne.etrend.sk/televizia-spravy/keby... Tak ako sa vam paci serial?Pozeral niekto?

majina.b
23. mar 2011

včerajšia časť bola veľmi dobrá, skôr komedialna ako vážnejšia 1seria, uvidime čo sa z toho vykľuje

prekvapila ma Monika Hilmerová ako včera dobre zahrala, ale Nika ( z panelaku, meno si neviem spomenuť), sa mi zda slaba, žiadný herecký posun

maryah
23. mar 2011

Monika zahrala veru dobre, tiež sa mi páčilo ako hrala... aj Aňa Geislerová hrá dobre... dobrá bola časť a už sa teším na ďalšiu. Začína o byť už aj napínavejšie keď si dal zavolať Masár (či ako sa presne volá) Igora. Chudák, chce byť už asi dobrý chlapec a on ho chce opäť zatiahnuť do kšeftov. No, uvidíme ako to pôjde ďalej, ale podla toho čo sem hodila mamartinka tak sa máme na čo tešiť...

titkovamiriam
23. mar 2011

tak pozeram archiv aby som bola v obraze 😀

nadhera
23. mar 2011

@titkovamiriam no aj mna to caka v archive, zabudla som seriu nahrat 😒

titkovamiriam
23. mar 2011

mne sa to vcera ratalo ja ani neviem preco som tu prvu seriu pozerala len tak občas...

depecko
24. mar 2011

ahojte,mne sa páčilo,dokonca tak že som neprepla ani cez reklamu 😎 🙂 na Ordináciu.teším sa na ďalší diel.Bude dnes,či až v utorok? Geislerovú nemusím,nepáči sa mi,Mórová kočka-iný image ako v Paneláku

mamartinka
24. mar 2011

@depecko Dnes bude 2 diel.Utorky a stvrtky to bude chodit a je natocenych len 10 dielov.

dzej
24. mar 2011

holky a kdo je ten chlap, který ted žije s Adélou a dával kontakt Igorovi na tu Zuzanku? To jsem nějak v té minulé sérii nepostřehla nebo zapomněla 🙂

zelmirka1
24. mar 2011

baby aj ja mam otazky, videla som prvu seriu ked bola pred rokom a teraz sa nechytam....
Adela neskocila z toho balkonu ? Ako sa dala dokopy so Sebestom ? A odkial ma Jano tolko penazi ? a kde sa vzala ta letuska ?
@dzej ten chlap čo žije s Adelou bol ten, ktory vlastnil pozemok na ktorom chceli Masar a Igor stavat ale nechcel ho predat a dal im zabrat, aspon tak si to pamatam.

dzej
24. mar 2011

@zelmirka1 díky ...tak to si mocc nevybavuju..já myslela, že je to nějakej policajt, když má takový možnosti ohledně té Zuzanky..
jinak co vím já..Adéle se sebevražba nepodařila, protože se Zuzanka vzbudila. Jano vyhrál milion Euro v nějakým fotbalovým sázení a letuška je jeho přítelkyně už rok... ten úterní díl je už v archivu JOJ, tak jsem koukala, na ten dnešní si musím počkat do zítřka 😉

dzej
24. mar 2011

@zelmirka1 jo vlastně, ale to jméno Šebesta mi něco říká.....