Keby bolo keby...

trinitka87
30. sep 2009

Kedze som tu takuto temu este nenasla rozhodla som sa ju zalozit. 🙂
Mozme rozoberat postrehy, nazory, a tak. Dufam, ze tema bude uspesna a budes sa vam pacit.

dada1212
17. nov 2009

A Zelmirka, tá asistentka možno od začiatku taká nebola, len vie o veľa veciach, aj nie práve legálnych a preto ju tam musia "trpieť".

zelmirka1
17. nov 2009

a vyspal sa tou asistentkou alebo nie ?

majina.b
17. nov 2009

no môžeme si domyslieť, ja tipujem, že ano

hasleerka
17. nov 2009

ja stále nechápem prečo si dala zobrať to dieťa, ked sa s ním najprv pochválila ... ved to mala nechať v tajnosti a dohodnúť sa len so švagrom

a teraz akože mu tá sestrička poskytla info o potrate, nie je to náhodu lekárske tajomstvo??? 😒

nadhera
17. nov 2009

stolik z ikey tam dako nesadol - asi maju krivu podlahu 😉 zabudli ho podlozit na jednej strane, sa im kyval . fialkin byvaly skocil z okna,ale to bol u dakej vestice? ci kto mala byt babenka okolo ktorej presiel a sup ho z balkona. odkedy ma malu pri sebe tak sa fialke stale sniva ten isty sen. jasne,v najlepsom to skocilo,ale kolenik v obleku...chrumkavy...
a lekarske tajomstvo? v dnessnej dobe zistis vsetko,aj to co nechces.

hasleerka
17. nov 2009

nádhera to bola fialka predsa, teda aspoň si myslím

nadhera
17. nov 2009

preboha, ved ta zenska bola blondinka /ci zle som to mrkla?/ moje sviste este behali po byte 😀 jednym okom sledujem tv adruhym deti.

hasleerka
17. nov 2009

bola to blondavá krátka parochňa, ja som to kukala teraz na nete ... no vieš si predstaviť nejakú babenku ako si lakuje nechty???

honey023
17. nov 2009

nadhera: to bola Fialová, len mala iné páčo akože pred pár rokmi vyzerala inak 🙂
a lekárske tajomstvo - no medzi lekármi podľa mňa veľmi neexistuje, veľa vecí sa zisťuje po známostiach.

nadhera
17. nov 2009

tak to ju fest zhovadili - zaujimave,ze dvaja su spolu a on si zrazu vyskoci. vacsinou to robia ludia,ked su doma sami.
ona si lakovala nechty? 😀 som myslela,ze daku sviecku ide zapalit, mozem ja za to,ze deti nespia a nemozem sa sustredit? 😀 😀 😀

hasleerka
17. nov 2009

no dúfam, že som to dobre videla že si lakovala nechty ... opravte ma ak nie???

majina.b
17. nov 2009

zuza si lakovala nechty, samovrah ak chce zomrieť tak nerozmyšľa.

u nas v panelaku skočila pani z okna a vo vedľajšej izbe mala dieťa vo veku 6 r.

hasleerka
17. nov 2009

tiež si myslím, že kto sa vyhráža že si niečo urobí, tak ten chce aby ho odhovorili ... ako píše majina samovrah nerozmýšľa

lucaska
17. nov 2009

ahojte, uz sa tesim na dalsiu cast............ano bola to fialka a lakovala si nechty a on skocil...............
ta sekretarka sa s nim asi vyspala............. 😝 a kolenik on je jednoducho bozsky........
a na tom stoliku z ikey som sa tiez pekne smiala, ze je to akesi krive.... 😅 😅 😅 😅 😅

weja
17. nov 2009

mne sa páčil Igorov pozorovací talent, ako zhodnotil Zuzku - že sa vyrovnáva s novou situáciou po svojom - kreslí, strihá a plače..... to by som nečakala takú vnímavosť od človeka, ktorý sa navonok snaží vystupovať ako taký tvrďas.... 😝 🙂

som zvedavá, kto bol ten Zuzkin otec, keď s tým Fialová robí také tajnosti... 😕

mirka1308
17. nov 2009

Ahojte, tiež som už moc zvedavá ako to bude pokračovať 😕
či sekretárka dostala Igora 😒
haslerka, porušenie lekárskeho tajomstva?? no myslím, že tento film presne vystihuje túto dobu - oserieš druhého a máš sa dobre 😝 vyspíš sa aj s rodinou a nerozmýšlaš na následky ☹
žiadne hranice, veď kto má prachy-ten je Boh 🤐 aspom mnoho ľudí si to myslí
netreba si robiť ilúzie, tu ukazujú realitu 😨

majina.b
18. nov 2009

*netreba si robiť ilúzie, tu ukazujú realitu* na 100% suhlasím s mirkou, je to všade medzi chudobou i boháčmi

katrin21
18. nov 2009

lukaska: kolenik je bozsky, len skoda ze je teplyyyyyyyy

ukmima
18. nov 2009

katrin, to mas odkial taku info....lebo podla mna to je kacica...

lucaska
18. nov 2009

katrin 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

ena
18. nov 2009

ten ikea stolik sa tusim len preto kyval, lebo bol polozeny castou na podlahu, castou na koberec.. ale to bol asi z bazaru ikeackeho, lebo inak by bol v rozobratom stave, len v bazari predavaju uz zlozeny IKEA nabytok 🙂

katrin21
18. nov 2009

to nie je kacica... ak nahodou pocuvate Funko, tak tam bol minule nejaky host co komentoval hviezdy a tak..a bavili sa o sexsymboloch a tusim adela povedala, ze Kolenik je novy sexsymbol , ze sa paci vela babam.. a ten clovek povedal, no.. a nie len babam.. a ja som o nom citala asi pred mesiacom a pol v nejakom casopise rozhovor s nim a on povedal( vtedy som to nevedela este), ze on nema babu, ani nemal, ani mat nebude a ze netuzi po tom.. a mi to boo " iba" divne... a pootm moj priatel vyrukoval s tym, ze ved on je homosexual, ze to sa o nom v BA vie.. ako aj Horján a asi aj Csongor Kassay.... takze tak.. ved aj Dočolomansky bol homo..a to o nom vsetci kolegovia vedeli, ze zil s takym mladsim chlapikom.. ved nic v zlom, ,mne je Kolenik tiez sympaticky a velmi, len je proste na chlapov 🙂 😉

katrin21
18. nov 2009

alebo teda povedzme ze nie je cisty homo, ale ze je bi.... 😉 vazny vztah tvrdi , ze este nemal... a tie kratkodobe ktovie ci myslel s babou , alebo chalanom...

nadhera
18. nov 2009

ena,stolik bol cely na koberci - hned som si to vsimla 🙂 takze mi ostavalo,ze kriva podlaha. alebo nozka kratsia 😀 .
a ze je horjan homo,to je jasne,csongor tiez - pozriem vidim.ale niekedy to clovek neodhadne - nedavno som sa dozvedela /od temy/ze aj hrib je homo,ale je dobry. no, skoda peknych chlapov. 😒ako je kolenik .

katrin21
18. nov 2009

kto je hrib???

nadhera
18. nov 2009

jaaj, on ma na jojke taku nocnu debatnu relaciu 😉

nadhera
18. nov 2009

uz mam niekedy pocit,ze kto nie je gay,tak je nezaujimavy.

katrin21
18. nov 2009

aha.. tak to neviem...

honey023
18. nov 2009

No neviem ako to je presne... je to jeho vec, ale keď bol v Promi Novinách na JOJke a redaktorka sa ho opýtala na ženy, tak povedal, že nemá na ne čas, lebo točil KBK, Panelák, veľa hrá v divadle a proste vzťah by tým trpel, lebo by jednoducho nestíhal. A zrejme bulvárne noviny to využili a napísali, že NECHCE a netúži, možno by aj chcel, ale jednoducho nemá na to čas, kvôli pracovnej vyťaženosti.

katrin21
18. nov 2009

honey... no OK, ale ved to vsetci zatlkaju milion vyhovorkami... malokto sa prizna.. a mozno je naozaj bi.....