Keby bolo keby...

trinitka87
30. sep 2009

Kedze som tu takuto temu este nenasla rozhodla som sa ju zalozit. 🙂
Mozme rozoberat postrehy, nazory, a tak. Dufam, ze tema bude uspesna a budes sa vam pacit.

honey023
22. dec 2009

Súvisí to aj s KBK, tak to hodím aj sem: http://panelak.blogspot.com/2009/12/jojke-final...

Inak to tajomstvo v titulkoch na konci ma tiež zaujíma 😉

zelmirka1
22. dec 2009

nenasli nic a boli sklamani....
ja som to vyznanie videla na konci, ma to neprekvapilo, myslela som ze proste ze niekto kto sa na tom serialy podielal tak chcel niekomu venovat.

katrin21
22. dec 2009

ale zase.. keby tam bol drahokam, zeby do toho tak mlatili??? ved by ho mohli poskodit... vazne zahada... cize diamant je najvrdsi( pamatam si tabulku tvrdosti zo skoly - topas, korund , diamant🙂 ),, tak mozno by sa neposkodil...
ale to by nemalo taku cenu.. skor je tam nieco, co moze niekoho skompromitovat.. nejaky cip alebo co... ved uvidime.... ale asi tam nebolo evidentne nic, ked boli takí sklamaní 🙂 chi chi...ale ta sekretarka je pekna filcka 😀

zelmirka1
22. dec 2009

veru jej to riadna potvora, hadam v dalsej serii dojde aj na nu 😝
ma napadlo ze mozno tej chlap ani nevedel kde to hladat ale ked dosla Adela ze ci nevie kde skoncil ten privesok tak uz vedel, aj ked nakoniec bol sklamany. ostalo to dost otvorene na to ze to bol posledny diel, vidno ze ratali s tym ze bude pokracovanie.

trinitka87
autor
23. dec 2009

uniklo mi, co bolo na konci v titulkoch?? 😅

ake tajomstvo?

labelo
24. dec 2009

trinitka87

tajomstvo mas o par riadkov nad svojim prispevkom - majina.b 22.dec.o 15:33 😉

trinitka87
autor
24. dec 2009

ahaaa, diky, to som nepozerala 😅

majina.b
28. dec 2009

čerstvé info - KBK na jar nebude odvysielané, pravdepodobne až na jeseň

lucaska
28. dec 2009

majina ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ a preco az na jesen?

miska002
10. jan 2010

ahojte.....tak kedy bude dalsia seria .......ozaj az na jesen????......... 😠 😠 😠

mamartinka
10. jan 2010

Ak mate tv barandov odzajtra tam zacinaju tie dieli co chodili na joj. 😉

miska002
10. jan 2010

nemam........ 😢

dada1212
10. jan 2010

Ja tiež nemám a ani by ma to nebavilo, kedže som to už videla. 🙂
A tiež som si myslela, že začnú na jar, ale ako čítam, tak až na jeseň, čo už narobíme.

miska002
10. jan 2010

no uz nic len cakaaaaaaaat ........ 😠 😠 😠

trinitka87
autor
27. feb 2010

nejake nove info o novych dieloch?? 😵

marooshka
28. feb 2010

ahoj, nečetla jsem celou diskusi, tak nevím jestli jste to nepsaly. Jen se chci zeptat jestli se ví kdo je otcem tý Zuzanky od Adely? Neviděla jsem první díl, tak jestli to tam nebylo. Díky

mamartinka
28. feb 2010

Zatial ziadne info o novej serii. 😉

majina.b
28. feb 2010

otec Zuzky / už si presne nepamätám asi nejaky mafian, ktory spáchal samovraždu, 5 rok. po jeho smrti začali nahaňať Adelu

lucaska
28. feb 2010

uz by som tak chcela videt dalsie diely.................. 😠 😖

lenkavano
30. mar 2010

holky včera skončilo na barandově Keby bolo keby,s dost otevřeným koncem,víte někdo jak to bude dál?co ta Adéla skočila nebo ne?

zelmirka1
30. mar 2010

ved to je prave to ze to naschval nechali otvorene a treba si pockat na dalsie diely 😉 urcite budu lebo serial bol velmi uspesny

lenkavano
30. mar 2010

zelmir aha a to budou teprve natáčet?já zbožnuju toho herce jak hraje manžela naší Ani,to je frajer. 😉

trinitka87
autor
5. máj 2010

tak dufam, ze sa coskoro dockame 😉

julinka9999
15. dec 2010

uz sa vie kedy zacnu vysielat? uz zacali nakrucat?
serial sa mi celkom pacil, len by mohli trochu vymenit hercov. Pride mi to take prvoplanovane, ze sa stale tocia ti isti herci.