Keby bolo keby...

trinitka87
30. sep 2009

Kedze som tu takuto temu este nenasla rozhodla som sa ju zalozit. 🙂
Mozme rozoberat postrehy, nazory, a tak. Dufam, ze tema bude uspesna a budes sa vam pacit.

lucaska
6. nov 2009

no tak to ja by som chcela videt keby chlapy konikuju a pisu si o nejekaj herecke,to mi sa baby na nich nechytame s nasimi vyjadreniami na kolenika........... 😉 😉 😉 😉 😉 😉

majina.b
8. nov 2009

pondelok

Zuzka Igor si vo svojom dome len ťažko zvyká na Adelinu dcéru Zuzku. Jano sa zas nedokáže zmieriť s tým, že Monika šla na zákrok. Tomáš musí pomôcť svojej manželke Inge, pretože jeden šikovný zákazník ju pripraví o auto. Igor, Jano aj Tomáš sa večer chystajú na stretávku bývalej kapely, na ktorej nebudú chýbať ani gitarista Ritchie a speváčka Marianna.

miska002
9. nov 2009

chuuuda falosnaaa 20ka a auto preč ......to jej pekne začína den ..... 😠 😝

honey023
9. nov 2009

V úvode pekne ukázali ako kolovali tie prachy 🙂

lucaska
9. nov 2009

praveze malo.............. 😀 😀 😀 😀 😀 tak si mal dat este zo dva.

hasleerka
10. nov 2009

zuzana mauery /neviem či som to dobre napísala/ ako dobre hrala rockerku, sa mi páčila

maca793
10. nov 2009

včera som si pozrela po prvý raz seriál, ale nezaujal ma. je to také neskutočné. ☹

lussy23
10. nov 2009

Nepostrhla som. Kto a prečo vyskočil z balkóna? 😒

nicolkarin
10. nov 2009

Podla mna z balkona vyskocil Zuzkin otec. Adele spomenula, ze spachal samovrazdu, a toto bol asi ulet do obdobia spat. No ved uvidime neskor.

hadassah
10. nov 2009

Ahojte, mne sa ten seriál páci, po všetkých tých kriminálkach, čo chodia od rána do noci na všetkých programoch a mám ich už fakt plné zuby, je toto trochu príjemnejší seriál. Najviac sa mi páči tá vtipnosť aj v ťažkých situáciách, taký sarkazmus a najmä výber hudby do filmu. Nemyslím tým úvodnú pieseň od Smatanovej, tá mi tam práveže vôbec nepasuje.

weja
10. nov 2009

aj mne sa tento seriál páči... práve preto, že je to také iné ako tie, čo boli nakrútené na Slovensku doteraz... 🙂 a hlavne - má to spád, za jeden diel sa udeje toľko toho, čo inde v 10.dieloch... a nezdá sa mi to ani také neskutočné, v živote sa stávajú všelijaké veci... mňa to teda zaujalo... 🙂

ten, čo vyskočil z okna bol Adelin manžel/partner, s ktorým má dcéru, jej sa to podľa mňa vrátilo v sne...

hadassah
10. nov 2009

áno, to bol jej muž, s ktorým má Zuzanku. Iba nechápem, prečo ju vychovávali svokrovci... To sa snáď ešte dozvieme.

weja
10. nov 2009

no v niektorej časti Adela svokrovi hovorila, že si nevie predstaviť, že si malú zoberie k sebe, lebo jej strašne pripomína toho muža... ale či to bol hlavný dôvod... 😕 podľa mňa ju u nich nechala z pohodlnosti... 😖

hadassah
10. nov 2009

tiež si myslím že z pohodlnosti, alebo vypočítavosti, slobodnej žene sa ľahšie loví chlap, tak to je. A som zvedavá, či ju niekam neodtrepe, lebo jej už očividne lezie na nervy, nebola zvyknutá starať sa o niekoho iného, iba o seba. Ešte možno nastane zvrať, že Igor si tú malú obľúbi a Adela ju nebude chcieť, čo povieš weja?

zelmirka1
10. nov 2009

neviem ci ten co v sne vyskocil z okna je male otec, ved v jednom dieli povedala Fialova ze byva o poschodie vyssie ako oni s Igorom...inak dobry diel ako vzdy, ma to spad 😉 stale sa nieco deje a hudba pocas filmu je tiez super.

hadassah
10. nov 2009

zelmirka1 - to o poschodie vyššie podľa mňa znamenalo v prenesenom význame že v nebi 🙂 Igor totiž nebýva v činžiaku, ale vo vile.

hadassah
10. nov 2009

Hudba je super, akurát som sa čudovala, že kľudne kradnú soundtracky zo známych amerických filmov a že vôbec ich ani neuvádzajú v titulkoch- napríklad tá husľová a gitarová chytľavá hudba je z filmu Čokoláda, kde hrá Johnny Depp a zložila ju Rachel Portman.

weja
10. nov 2009

že býva o poschodie vyššie...??? 😕 tak to som nepostrehla... 🤐 v tom prípade už neviem, kto to mohol byť... 😅
no neviem, či si Igor malú až tak obľúbi, to by bolo asi až moc sci-fi 😀 ale bol by to inak dobrý zvrat 🙂 ale rátalo sa mi, ako mu tá malá kývala z okna, že: "...nejako si ma obľúbila..." 😀

lucia78lucia
10. nov 2009

My doma sme najprv pozerali, že prečo to je také spomalené a že prečo niekto vyskakuje z okna, ale keď sa Adela zobudila, tak to bolo jasné, že to bol jej manžel - čiže spáchal samovraždu, preto zrejme nevedela vychovávať malú, lebo stále jej to pripomínalo.

zelmirka1
10. nov 2009

hadassah to si ma dostala s tym prenesenym vyznamom, normalne ma nenapadlo jasne byva vo vile 😀 😀 😀
inak Fiualova bola super ako sa stazovala ze maly nezvlada, dobre to hra, sedi jej to... 😉

weja
10. nov 2009

tiež som nejaká zabrzdená, že ma to nenapadlo s tou vilou 😀 takže je to jasné... 🙂
zelmirka, máš pravdu, Fialovej sedí takáto postava viac ako keby hrala nejakú normálnu ženu... vlastne v tom seriáli nie je žiadna "normálna" postava, všetky sú svojím spôsobom trochu "pošahané" 😅 myslím v tom zmysle, že sa im dejú bežne také veci, ktoré sa obyčajným ľuďom stanú tak raz za život 😀

miska002
16. nov 2009

co uz kuk .....?????......konecne po tyždni ............ 😵 😵 😵

miska002
16. nov 2009

nikto nekuk ????.................ze určite viac ako len jazyk do ust.... 😝

zelmirka1
16. nov 2009

ahojte
ja si ten serial vychutnavam ci dalej tym viac...fakt je dobry...a Kolenik nema chybu, stal by za hriech 😀 😀 😀
akurat rozmyslam ze zamestnavat taku asistentku bu mohol iba blazon, je pekne drza

lucia78lucia
16. nov 2009

Kukáme, kukáme... ale nechce sa nám prispievať 🙂 a súhlasím, je to lepšie a lepšie. A tie ironické vtipy sú skvelé 😉

miska002
16. nov 2009

😀 😀 😀

luciarisko
16. nov 2009

ahojte, aj ja pozeravam, a igor sa vyspal s tou asistentkou?nejako som nepostrehla, no som zvedava co povie igorovi dedo malej zuzky.

ukmima
17. nov 2009

23.11,- Igor zistil, ze otec Adelinej dcery je uz davno mrtvy. Jeho vysetrovanie vsak neprestava a aj vdaka tomu sa z neho a Zuzky stavaju kamarati. Jano sa tesi z noveho auta, to vsak nedokaze zahojit stratu syna, ktoreho si Monika dala zobrat. Rozhodol sa, ze da dokopy staru kapelu U3.

Tolko z obsahu co nas caka, inac vcra bol dobry Igor, ked doniesol ten stolik 😉 Fesak je....

zelmirka1
17. nov 2009

to je fakt Igor bol super s tym stolikom, akoze drsnak nechce deti ale ked uz tam tak snazi sa byt vnimavy k tej malej a ma cit,
inak Fialova to hra super, pripada mi to celkom realne ako nedokaze s malou fungovat a je z nej na nervy....kto vie ako to bolo s tym jej otcom a tiez som zvedava preco Igorovi zrazu ten clovek daroval pozemok o ktory sa hadali a hlavne co s tym Igor urobi....

dada1212
17. nov 2009

Sa to zaujímavo včera skončilo, už som zvedavá na dalšiu časť 🙂