Keby bolo keby...

trinitka87
30. sep 2009

Kedze som tu takuto temu este nenasla rozhodla som sa ju zalozit. 🙂
Mozme rozoberat postrehy, nazory, a tak. Dufam, ze tema bude uspesna a budes sa vam pacit.

hasleerka
7. okt 2009

no jasné čapatý ... a furt mi aj do kutila zapadal ... nebol on náhodou akože ten podpalač???

alami
7. okt 2009

Baby, kde sa dá pozrieť prvá časť na nete, v archíve to nejak nevidím 😖 dajte nejaký link, dík

uci
7. okt 2009

alami: daj si v tej archivovej zalozke "archiv A-Z" a tam si najdi pod K - Keby bolo keby a dole ti naskoci pondelkovy diel, na to kliknes a jedes 😉

uci
7. okt 2009

jo a inac ananasko je bomba, konecne ho vidno aj na obrazovke trosku, dufam, ze bude mat v seriali viac priestoru, ale aj tak, najlepsi bol predsa len v kutyilovi - ja tam "opravil" ten prederaveny vodovod som nemohla 😀

uci
7. okt 2009

a tiez suhlasim, ze jojka celkom zabrala - panelak ma sice uz po prazdninach nejako nebavi a vzdy ide nieco lepsie (superstar, ordinacia a pod.), ale odsudene, profesionalov, webmastera a odteraz aj keby bolo keby tak to si nenecham ujst 😝

honey023
8. okt 2009

Keby bolo keby lídrom na trhu, ale tak to sa dalo čakať 😉 http://televizia.joj.sk/press/6-10-2009/clanok/...

dada1212
8. okt 2009

Po prvej časti sa mi zdá ten seriál zaujímavý, akurát ma štve, že skoro v každom seriály sú rovnaký herci.
Nemôžem sa vžiť do seriály napríklad ked tam uvidím "Bajzu" z Paneláku, lebo vždy si spomeniem na Panelák. 😒 😠

veronika81
8. okt 2009

no tak ja keď som videla v aute spolu Jana s Ingrid (dúfam som trafila mená 😀 ) teda "Bajzu" so "Švehlovou", tak chvíľu som bola v tom, že pozerám Panelák 😅 Už len pusu si mohli dať..
Bude sa treba po paneláku nejak "prepnúť", ale snáď si na to zvykneme 😉

lucia78lucia
12. okt 2009

Super... ten názov Keby bolo keby vystihuje ten seriál a dej do bodky 😉

miska002
12. okt 2009

no dnes to nebolo nic moooc ....alebo sa mi to len zdaaaaa............ 😲

egyptanka
12. okt 2009

ale celkom zaujimavo sa to zamotava 😉

kacenqa
12. okt 2009

hehe ta ordinacia, kde bola ta mlada vnutri sa nachadza v ruzinovskej poliklinike (sukromne gynekologicke centrum GPN) a exterier tocili pred antolskou 🙂))) dobry mismas....

tretulka
13. okt 2009

ahojte, mna tiez tento serial chytil, paci sa mi obsadenie aj dej, bude to este urcite zaujimave...jedine co mi vadi, ze sexi Tomas Hanak rozprava po slovensky 😠 , nechapem preco, ved aj Monika - A. Geislerova hovori po cesky...neviem aky bol zamer autorov 😕

miska002
13. okt 2009

len nech sa to zamotaaava ................. 😉 😲

twinflame
13. okt 2009

mne to po druhej casti pride ponure a depresivne. Snad sa tam zacne diat aj nieco pozitivne. Prilis vela dramy za tak kratky cas.

dada1212
13. okt 2009

Ja som sa tešila, že ked to má len 12 dielov, že to bude veľmi dynamické a nebude sa to naťahovať.
Ale včerajšia časť mi prišla veľmi slabá a naozaj to veľmi naťahovali a vlastne sa skoro nič neudialo.

Po prvej časti som mala zo seriálu lepší pocit, ale včerajšia časť ma nudila. 😒

lucaska
13. okt 2009

to ma len 12 dielov????????? no ved hadam sa tam nieco zacne diat,nejake vzruso.....xixixixixi

honey023
13. okt 2009

Mne sa veľmi páči ako to majú spravené... včera bol ten moment s tým bezdomovcov veľmi pekný - za prachy, ktorú mu dal aj Jano (Miezga) si mohol kúpiť sviečku, ktorú išiel zapáliť na cintorín jeho kamarátovi, ktorého zabil Jano (Miezga) a vlastne keby ten bezdomovec neukradol ten bicykel, tak tá nehoda jeho kamaráta sa nemusela stať... no keby bolo keby, že 🙂

A prekvapilo ma, že Adela (Fialová) má dcéru, hm... to som fakt nečakala, že keď kupovala tú veľkú hračku, že to bude pre jej dieťa, teda ak to bolo jej dieťa.

A super pesničky tam púšťajú 😉

dada1212
13. okt 2009

honey023 Aj mňa prekvapilo, že Adela má dieťa, ale podľa toho, že nechcela povedať svojmu partnerovi, že kde a s kým večer ide, to vyzerá tak, že on o ňom ani nevie. 😲

tromboska
13. okt 2009

Caute,

ja len ze ten "Maslak" v Keby bolo keby je bozsky 😉 😉 😉

lucaska
13. okt 2009

juuj tak Igorko je fesacisko................... 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 ale povahovo by som ho pichla nozom asi...xixixi

hasleerka
13. okt 2009

no mne sa to celkom pozdáva ... ten seriál fakt vystihuje názov ... aký vzťah má dcéra s otcom, ona vie o jeho nevere, on ju zase pripraví na potrat

claudinka
15. okt 2009

co ja viem, mna to velmi neoslovilo.. bohate mi staci panelak a VKV-cka 😀 a odsudene 😀

lucia78lucia
19. okt 2009

Adela má tú dcéru s vlastným bratom??? Dobre som rozumela?

lucaska
19. okt 2009

lucia aj ja som to tak pochopila.................. 😕 😕 😕 😕 😕

hasleerka
19. okt 2009

no tak toto mňa vôbec nenapadlo ... ja som myslela že oslovuje svokrovcov mama a tato ... ale ak by to tak bolo, tak nechápem, že si to dieťa nechala ... ved vraj takéto deti bývajú choré

honey023
19. okt 2009

A podľa mňa jej brat ani už nežije, nie? Lebo tak o ňom hovoril Adelin otec, že sú radi, že im ju pripomína... žeby ho Adela za znásilnenie zabila, no to už možno preháňam 🙂 ... som zvedavá ako zareaguje Igor a páčilo sa mi, že Adela mu nezačala klamať. A ako si Ingrid (Diana) chodila obzerať ten dom a nič z toho 😀

hasleerka
19. okt 2009

no ale s tým domom je to tiež trochu divné ... ved to je riadna vila, a nemám pocit žeby zrovna ony boli pracháči ... ale keby ho zabila tak by bola asi v base ... no ktovie koľko chodí už s Igorom ... a tiež sa mi páčilo, že mu tú dcéru ukázala, ale možno keby ju tá Lenka nevarovala ????

diddi
19. okt 2009

....a preto sa to vola "keby bolo keby",ze nic z toho,co vidime nebude pravda a vcas sa asi dozvieme ako to vlastne cele je...kto s kym,preco,za co,ako.....a vlastne na co?

ukmima
20. okt 2009

Aj ja som to tak pochopila...ze Adela a brat...mozno nevlastny..mamu este neukazali...len jej otca....a Adela si ju urcite zoberie domov...skoda akurat tej gitari....ako bola prebodnuta mecom 😀