Keby bolo keby...

trinitka87
30. sep 2009

Kedze som tu takuto temu este nenasla rozhodla som sa ju zalozit. 🙂
Mozme rozoberat postrehy, nazory, a tak. Dufam, ze tema bude uspesna a budes sa vam pacit.

majina.b
20. apr 2011

oprava štvrtok 21 posledná časť

martinka1981
20. apr 2011

baby to bude fakt posledna časť? Teraz ked začina byť vzrušo a Kolenik je čoraz viac odhalenejši? 😀 😀 😀
Tak to sa mi teda nepači 😝

zelmirka1
20. apr 2011

no veru je stale odhalenejsi a je sa na co pozerat...kedy je posledna cast nabuduci stvrtok ?

martinka1981
20. apr 2011

@zelmirka1 zajtra ☹

mamartinka
21. apr 2011

Dnesna posledna cast Finale Keby Bolo Keby2 -Adela (ZUZANA FIALOVÁ) je v ďalšej pasci. Podarí sa jej uniknúť? A podarí sa uniknúť z vlastnej pasce aj Šebestovi (JÁN KRONER)? Na čiu stranu sa pridá Šebestova dcéra Nela (DANICA MATÚŠOVÁ)? Ako to dopadne s Kikou (NELA JENČOVÁ), ktorú Johny (MARIÁN MIEZGA) odviezol do kina a nechal ju tam s neznámymi ľuďmi? Koho si Inge (DIANA MÓROVÁ) vyberie za partnera? Nezabudnuteľného Igora (JÁN KOLENÍK) alebo chudáka Tomyho (ROMAN LUKNÁR), ktorého život trestá, kam sa pohne? Bola to všetko celý ten čas len naháňačka za pamäťovou kartou? Čo sa na tej karte vlastne ukrýva?

mamartinka
21. apr 2011

Posledná 10. časť druhej série seriálu Keby bolo keby2 dnes vecer 21.15 definitívne uzavrie osud partie kamarátov z kapely U3, ich lások, trápení a nočných môr. Najdrahší seriál v novodobej slovenskej televíznej tvorbe tak uzavrie jednu veľmi úspešnú kapitolu. Podľa autora námetu a scenáristu Andyho Krausa je druhá séria aj tou poslednou, hoci malé zadné dvierka si necháva predsa len trochu pootvorené. Keby niečo ... V každom prípade, už dnes večer sa dozviete, koho stihne spravodlivý trest, kto bude potrestaný neprávom, kto skončí nakoniec v koho náručí a či to všetko bola iba naháňačka za pamäťovou kartou. A čo sa na nej vlastne ukrýva?

majina.b
22. apr 2011

sledovali ste poslednú časť? ja tipujem na tretiu seriu 😉

nepochopila som určite suvislosti, skor som nedopočula dialogy, kam zmizla Nela /kronerova dcera/, Simona / betka stankková/ komu telefonovala, čia to bola agentka??? Maroš /marko Igonda/ kto ho zastrelil??
asi najväčší šok bol z pamäťovej karty??,
Podľa mňa o rok dovidenia 😀

mamartinka
22. apr 2011

@majina.b 3 seria uz nebude.

dominka11
22. apr 2011

musí byť, ved sa dokopy nič nevysvetlilo...teda aspon ja som to nepostrehla, skončilo to nedokončene 😕

mirka755
22. apr 2011

já si také myslím, že třetí série nebude ... nemyslím si, že kvůli Simonce a Marošovi budou natáčet třetí sérii, abychom věděli co se s nimi stalo a proč. Hlavní aktéry ukázali ... i když jsem tajně doufala, že Adéla neskočí ;) ... bylo mi moc líto malé Zuzky :(

depecko
26. apr 2011

tak ako sa to skončilo?nerozumiem ☹ 😒

majina.b
26. apr 2011

@depecko

skončilo to tak, že Simona / betka stanková/ s Igorom / kolenik/ prišli k peniazom, adela / zuza fialova/ opäť skočila s úmyslom samovraždy ....a ostatné ostalo otvorene, na možné pokračovanie