Keď chce mať muž deti. Čo s tým?

bobikovci
28. sep 2006

Viete mi niekto poradit, co robit a ako vysvetlit mangelovi ze je este cas a nemusime sa ponahlad s baby??
Od isteho casu mu nebeha nic ine po rozume ako moje tehotenstvo 😒
Citala som raz clanok o tom, ze ked sa zena rozhodne raz otehotniet nie je sila, ktora by jej v tom zabranila... Co vsak robit s takym muzom????
Ma niekto nieco podobne doma...?

melory
28. sep 2006

jeeej - ja mam huga.
ja som zacala najprv s csimanim si deti potom kocikov a nakoniec som citila v maternici take prazdna. vtedy som pochopila ze uz je ten cas.

kaciatko81
28. sep 2006

bobikovci, uuuplnepresne, ak by sa zadarilo neriesim, ale nemam pocit, ze mam na to podmienky, tak cakam. 🙂

bobikovci
autor
28. sep 2006

melory a volas ho "HUGO" cítaj ako vidis ALEBO "uGO" VIES TO prehlasovane u.
Poznam 1 huGA - belgican. Preto sa pytam, tam to je to 2.

kaciatko81
28. sep 2006

to je z francuzstiny, oni necitaju h. no a cast belgicanov su francuzi, teda pardon valoni 😉

bobikovci
autor
28. sep 2006

ano, svata pravda 😉 len mne islo o prax v pouzivani tohto mena na SKK.

kaciatko81
28. sep 2006

myslim, ze skor hugo s h 😀

domcek
28. sep 2006

melory prepac to nebolo myslene ako ze ti sibka ale ze uz citiv h hlavke take svlasne chrobaciky ze aj babo ano ale nema ta kto postrcit a bolo to mylsene pre bobikovcov. Dufa´m ze som to dala na pravu mieru 😉

bobikovci
autor
28. sep 2006

domcek ked niekomu sibe tak to je moj mangel 😀 😉 Nie my fakt pockame.. Rada by som povedala, ze tomu dama volny priebeh, ale faka frajerka nie som... 🙂
Vy sa ako dlho snazilkujete?

bobikovci
autor
28. sep 2006

sorry za chyby 😎

domcek
28. sep 2006

Ja tiez dnes robim kopec chyb my snazime teraz 6mesiac a zatial sa nedari, takze trosku aj vlastna skusenost moja 😉

melory
28. sep 2006

volame ho hugo - huginko- hugik

domcek
28. sep 2006

Toto meno sa pacilo aj mojmu muzikovi ale som ho prehlasovala 😀

pipka
28. sep 2006

bobikovci, neda mi nepridat sa.
Uz som to niekde vyssie citala, a som bola na tom podobne.Cely zivot som tuzila po chlapovi, co by sam inicioval"mat" babo.Najprv taky nebol, potom bol taky co to stale odkladal az po 3 rokoch povedal, ze pre neho nie som ta prava, potom dalsie 4 roky nikto, a ked som konecne stretla toho praveho, po roku spoluzitia sme sa pustili so snazilkovania.... lenze doteraz nic. ☹
uz je to rok, vraj je vsetko v poriadku ale vidis, nedari sa. Ja tomu verim, ze onedlho to pride,mam uz dost rokov, tak aj musi 😀 ty si mladsia, tak mas oproti mne cas.Len to neodlkadaj zbytocne.Zariad nevyhnutne a dajte sa do toho.Zelam vsetko naj.

tundika
28. sep 2006

bobikovci, chapem ta, ja som az po 3 rokoch po svadbe bola pripravena na babo. manzela som poznala dlho pred svadbou, on babo chcel aj hned po svadbe , ale respektoval ze ja budem tehotna aj doma s babom a nie on, takze prvorade su moje pocity. po 3 rokoch ako blesk z jasneho neba sa u mna dostavil taky silny materinsky instinkt, ze okamzite dalsi mesiac som vysadila HAK, ale postpill syndrom trval pol roka a potom sa na treti mesiac pokladik podaril. a teraz si to materstvo naozaj uzivam a na pracu vobec nemyslim, skor planujeme coskoro dalsi pokladik. 😉 prajem aby ta tvoje babetko naslo ked budes na neho pripravena ...

bobikovci
autor
2. okt 2006

TUNDIKA, dik my fakt pockame 😉 asi je to najvhod. riesenie mangela budem musiet nejako rozptylit aby svoju mysel zamestnaval aj niecim inym ako potomstvom 😉
Myslim si ze pre baby nie je nic horsie ako vystresovana matka 😉

kaciatko81
3. okt 2006

bobikovci, toto mi povedal lekar. lepsie neskor a v klude ako skor a v strese a neistote 😉

bobikovci
autor
4. okt 2006

ono vsetci nas strasia, len ja viem ze ludia ktory sa psychicky upnu na to ze teraz dieta tak sa im just nedari je tam vytvoreny dost velky psych. blok...
Ono teoreticky si myslim,ze ked sa urobi rozhodnutie, treba nechat volny pribeh... a cakat netreba okolo toho vela spekulovat... 🙂

domcek
4. okt 2006

presne tak Bobikovci. Zak sa drzkajte ked sa rozhodnete nechsa zadari aby ste nemuseli dlho cakat a trapit sa. 😉

bobikovci
autor
4. okt 2006

domcek mangel mi povedal rano ze som dost sikovna na to aby som robila pre neho - a mali vlastny biznis.
mam dost narocnu pracu a psycho sefa.. 😒 😠
A stihli by sme sucasne aj baby 😉

domcek
4. okt 2006

No vydis tak sa to zacina pekne krystalizovat. A o mesiac nam povies ze si uz tehulka 😀 😉

bobikovci
autor
4. okt 2006

domcek nestras ma! ESte ficim na antik.

kaciatko81
4. okt 2006

jaaaaj, bobikovci o mojom priamom psycho nadriadenom by som vedela pisat romany. mne inak drahy vcera povedal, ze som sa uz natrapila dost a mam na to, aby sa mi darilo, tak ze by bola skoda to vsetko teraz vzdat. ze si mam pokojne dokoncit, co potrebujem a potom bude mimi. tak nam vsetkym budem drzat palce 🙂

domcek
4. okt 2006

Jaaaaaj no tak to necham na teba. Ale informuj nas. 😉

bobikovci
autor
4. okt 2006

ok... 😉
domcek vy sa ako dlho snazilkujete?

tundika
4. okt 2006

bobikovci, kedze beries antik. rataj s tym, ze sa ti nemusi hned obnovit prirodzeny cyklus po vysadeni.... 😠 ... samozrejme, kiezby ano 😉

dorotka
4. okt 2006

bobikovci to by som nerobila pracovat s manzelom najlepsie ako ziskat ponorku

bobikovci
autor
4. okt 2006

ale my uricte nebude pracovat tak ze budeme 10 h denne pracovne spolu 😉

domcek
5. okt 2006

bobikovci teraz je to 6mesiac ako sme vysadili HAK ale 3 co sa na ostro snazime

nevesta
5. okt 2006

My s manzelom sme sa v praci zoznamili a dodnes spolu pracujeme 🙂 Nie na tom istom oddeleni, to by asi neslo, ale par krat za den sa navstevujeme 😵 a manzel mi denne vypisuje zalubene sms 😉 . Takze u nas z toho ponorka n ieje, pretoze ked nechceme, vidiet sa nemusime 🙂

domcek
5. okt 2006

Nevesta ahojki krasne akolko ze si vydata.