• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Keď chce mať muž deti. Čo s tým?

5. februára 2008 
autor
domcek, tak drzim palceky, chcete parik? ci je to 1 :wink:
5. okt 2006 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobikovci bude to nase druhe dietatko mam 4rocneho syna a manzel ma presvedcil ze uz by bol vhodny cas na druhe. Ja som chcela vacsi vekovy rozdiel kukni na foto nas som z drobcom
5. okt 2006 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej videla som...zaltucky :slight_smile:
ano mangel ma pravdu je najvyssi cas, ked ti zalezi na tom, aby sa spolu hrali, vystrajali a boli v detstve partnermi. Inak budes mat 2-och jedinácikov.
5. okt 2006 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No myslim ze to uz hrozi teraz Simonko je samostakta jednotka hra sa sam aj ked surodenca velmi chce. Ma uz svoj okruh kamaratov takze skor bude zodpovednejsi a teda dufam ze mi bude trosku pomahat. A hlavne dufam ze nebudu ziadne ziarlivostne sceny.
5. okt 2006 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no uvidis, kamoska ma dceru 4r. v juni sa jej narodila2. dcera a ta prva robila cirkus... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: - chcela braceka Janika :unamused:
5. okt 2006 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a presne tomuto sa chcem vyhnut tak uvidime. Nas nevie presne co by chcel kazdy den je to ine a aj mena meni :grinning: :wink:
5. okt 2006 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kolegova dcera(cakaju v dec. babo - chalana) mu vybrala nielen meno ale aj priezvisko - odlisne od ich priezviska :grinning:
5. okt 2006 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vydis aka vynaliezava. :slight_smile:
5. okt 2006 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kocky.. prave sme sa vratili z obedu s mangelom... boli sme takej restike vedla dosla rodina, oco+mama + 2 kids (1r. a asi 4 roky) mala(4r)si citala nejaky casopis to druhe revalo v kociku, najprv zacal robit oci na to dievcatko potom ked to druhe v kociku zacalo revat som len cakala, kedy sa postavi a zacne ho cicikat....
Minulej noci sa mu snivalo, ze som ho opustila....
Mna ide z neho uz fakt trafit.
Ma niekto radu co robit s mangelom ked je v baby situacii ?????
13. okt 2006 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobikovci ty si v 68tt?! :grinning: :grinning: :grinning:
4. feb 2008 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moncika :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. feb 2008 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inaac ak mala termin 29. jula 2007 tak asi nie dlho po tejto debate otehotnela :grinning: :sweat_smile: no ktovie ako dopadli :slight_smile:
4. feb 2008 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jááj ved to je šupa ked manžel chce bábo
koľko je takých čo nechcú
5. feb 2008 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok