Keď chce mať muž deti. Čo s tým?

bobikovci
28. sep 2006

Viete mi niekto poradit, co robit a ako vysvetlit mangelovi ze je este cas a nemusime sa ponahlad s baby??
Od isteho casu mu nebeha nic ine po rozume ako moje tehotenstvo 😒
Citala som raz clanok o tom, ze ked sa zena rozhodne raz otehotniet nie je sila, ktora by jej v tom zabranila... Co vsak robit s takym muzom????
Ma niekto nieco podobne doma...?

kaciatko81
28. sep 2006

alex, dakujem 😉 chystas si silvestrovske mimi?

michelle
28. sep 2006

katrin 10? az taka stara som nebola 😉 😀

katrin
28. sep 2006

michelle, tak sorry.. žeby v 8-mich? 😀

michelle
28. sep 2006

alex to mam este pol roka? 😀 ...no ako vidim, pohlavie sa tym neprenasa.... skoda.... 😔 😉

domcek
28. sep 2006

michelle je zahadna vsak Katrin 😀 😉

michelle
28. sep 2006

domcek katrin ma pozna, my srandickujeme 😉
(pre odzahadnenie mala dcerku som mala v 19tich 😉 )

katrin
28. sep 2006

domcek, ani nie.. 🙂 Michelle má niečo cez -dsať 😉 , ale ehmmm.. odbočujeme od témy...

michelle
28. sep 2006

katrin ze cez dsat 😀 tak toto budem pouzivat, ked sa m budu pytat, kolko mam 😀
ale teda nejdem dalej odbocovat 😉

domcek
28. sep 2006

Haaaaapem 😀 😀
Tak k teme. 😝

michelle
28. sep 2006

btw konecne tema, do ktorej sa mozem zapojit a mam k nej co povedat 😵

domcek
28. sep 2006

By som len chcela vediet ze keby mali byt chlapi tehotni ci bi tolko tuzili po detoch. 😀

zuziq26
28. sep 2006

Ahojte dievcence - zalozili ste peknu temu. Co mam robit, aby aj na toho mojho prislo tehotenstvo? Stale pocuvam :Este musime dokoncit byt, nasetrit peniazky, mozno o rok....

expertka8
28. sep 2006

...jedného som priamo v akcii našla 😀
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

domcek
28. sep 2006

hihi toho poznam expertka. 😀 😀
zuzi tak to vyzera ze stale ma ine dolezitejsie veci na praci.... 😠 😠

michelle
28. sep 2006

expertka ty si expertka 😀
domcek no to je otazka.... asi by bolo menej deti 😎 mozno 🙂

zuziq asi sa to neda - prinutit.... sam musi na to prist.... skus ho jemne k tomu smerovat, ukazovat deticky na ulici, kociky v obchode alebo tak... hlavne nenasilne.... teda aksi toto uz nezacala robit...

domcek
28. sep 2006

michelle ved viem ze blba otazka aj ked moj bol rodit somnou. Ale tiez mal divny nazor do nedavna pol porod pre neho len to same tlacenie cize finalna zalezitost ale to ze som tak terpela uz 10 hodin sa mu zdalo prirodzene a tie sa porod povazujuce. hehe som ho rychlo vyviedla z omylu 😠 😀 😀

michelle
28. sep 2006

domcek zmenil sa nejako po jeho "asistencii" pri porode? pozera sa na "veci" inac? to by ma zaujimalo....

cat
28. sep 2006

bobikovci, nemusíme sa tu baviť o tom je že dieťa je to najdôležitejšie na svete, to je jasné, ale podla mňa by ženu do toho nemal nikto nútiť, ani vlastný muž, pretože pre neho na nič nezmení, naďalej si bude veselo chodiť do práce ale žena tú prácu musí prerušiť, poprípade o ňu príde a musí byť dlhú dobu izolovaná od sveta, len s miminkom sama doma celé dni.. nato treba vyzrieť, to musíš CHCIEŤ, mne sa narodil syn 4 roky po skončení VŠ v 28r. a nemám pocit že prinášam nejakú obetu, nie je mi lúto za prácou, takto som to chcela, hoci muž chcel kludne mimi aj skôr..

domcek
28. sep 2006

michelle ci za smenil ....no pozeran na veci inac vies ja som tehotenstvo prezivala v podstate sama stavali sme v tedy dom a este chodil aj do skoly a do prace. Takze som sa nestazovala stale mi bolo fajt len brusko rastlo a tak to aj vnimal ze som v pohode ale ked som chcela k lekarovi siel so mnou o vsetko sa postaral. Rodit naskor nechcel ist ze on bude na chodbe ale nakoniec nevydrzal a prisiel sam este skor ako mu lekar telefonoval to uz bol na ceste. V podstate tam asistoval bol zlaty a velka opora. Ked mse prisli domov okamziter sa chytil o maleho starat cize beriem to ako velke pozitivum. A jeho slova. "ze by ma to neako zenilo to nie ale som rad ze som tam bol a viem co to obnasa a mohol som byt pri tom." Tak asi tak.

melory
28. sep 2006

tak preco to bobikovcov trapi? nechcem tak nechcem. ja som bola 7rokov vydata a tiez som nechcela ale neriesila som ze muz chce a rodina chce...mne sa zda ze ju to zacina zozierat

verulka
28. sep 2006

Ja plne suhlasim s nazorom, ze ked sa na to zena neciti, nie je spravne ju nutit. Ten pocit, ze jej nieco uslo neprospeje nikomu. A s tym vekom to nie je take hrozne, aspon som si myslela, ze 27-8 je este mlada zena...
Mojho som ja nakazila a planujeme este jedno. Apropo, moj drahy je presvedceny, ze porod je v pohode (bol so mnou pri vsetkych),lebo ja rodim rychlo. Musela som mu dat precitat par zazitkov, aby veril, ze to az taka pohoda byt nemusi 😝

cat
28. sep 2006

melory asi preto že niekedy je náročné udržať nervy na uzde keď celá rodina sa furt pýta: a vy furt nič? Dokedy budete čakať?! juuj, toto ja poznám ako mi išlo na nervy...

domcek
28. sep 2006

melory asi ano takze je to na dobrej ceste ked uz ti to v hlave preskakuje ze aj ano ale pre to nie to su uz len vyhovorky. 😉 🙂

michelle
28. sep 2006

domcek tak to je pekne... pozitivne.... 🙂

melory mozno jej nie je jedno, ze jej muz tuzi a ona to momentalne citi inac...

kaciatko81
28. sep 2006

melory, mozno sa niekedy clovek dostane do situacie, ze aj by chcel, ale z urcitych dovodov si logicky odovodnuje, ze este nie a mozno vtedy potrebuje pocut, ze nie je divny...

domcek
28. sep 2006

verulka obdivuhodne tak na toto by som sa asi zasa ja nedala teraz planujem druha asi aj posledne.

melory
28. sep 2006

domcek nepochopila som ta - bolo to pre mna?

melory
28. sep 2006

jasne ved ja som cakala navyse 3roky koli sklole a koncila som v 3mesiaci!!!
ale domcek kukni do pasu v hlave mi "nepreskakuje" mam doma totiz jedneho chalana a druhe na ceste.

alexandra
28. sep 2006

kaciatko skor posilvestrovske, treba ist k Michelle a do 2 dni je na svete 😀

michelle este nie je krpec na svete, tak nekricim hop kym mi nepreskoci 😀

Inak toho mojho to viac menej chytilo ak ked som otehotnela, ale teraz? nenecha ma spat kym nenamaze brusko, rano sa prituli a uz ho hladka. Na obed zavola ze mam prist aj s malym, rozprava sa s nim a pusinkuje ho a ja neviem co este.. No roztapa sa 😵

bobikovci
autor
28. sep 2006

jeeej Alex to je zlate... mne to mangel robi... aj ked v brusku nic nie je ... nas sa vola Hugo 😀
(Bolo to 2. meno ktore mali vybrate svokrovci pre manzela)
Ono ja chcem dieta len sa mi zda vhodne pockat... kebyze je na ceste tak nie je co riesit.
Najhorsie je v zivote dostat sa do situacie, kedy clovek nema na vyber...generaly 😉