Keď chce mať muž deti. Čo s tým?

bobikovci
28. sep 2006

Viete mi niekto poradit, co robit a ako vysvetlit mangelovi ze je este cas a nemusime sa ponahlad s baby??
Od isteho casu mu nebeha nic ine po rozume ako moje tehotenstvo 😒
Citala som raz clanok o tom, ze ked sa zena rozhodne raz otehotniet nie je sila, ktora by jej v tom zabranila... Co vsak robit s takym muzom????
Ma niekto nieco podobne doma...?

tinka22
28. sep 2006

bobikovci , kolko je takých žien čo by uvítali keby to chytilo toho ich. 🙂

domcek
28. sep 2006

bobikovci ja takeho doma mam jedno dieta som mu uz dopriala mala som 2 roky pokoj od vdty teda uz dva roky je posadnuty druhym dietatom este pred par mesiacmi som odolavala teraz som to uz vzadla ze tedasa na to dam. Ale ja mam skveleho manzela od prveho dna syna kupal staral sa o neho mohla by som ich nechat aj tyzden doma domacnost by frcala bez ujmy takze asi takto je to u nas. 😉

melory
28. sep 2006

to bud rada asi to vycitil ze je spravny cas. tuzi po babetku a to je krasne. 😉

domcek
28. sep 2006

Ahoj melory ved som. Moj manzelik je taky rodine zalozeny typ. Inac drzkam palceky vidim ze ty uz druhe babatko cakas 😉

bobikovci
autor
28. sep 2006

Babule, ale problem nie je v tom ze ja baby nechcem 😉
len si proste potrebujem v zivote zariadit veci (kariera), a ked bude baby bude to omnoho komplikovanejsie.
Ked bude baby budem sa venovat baby , teraz sa vsak potrebujem venovat praci 🙂
Aj moj mangel je dost rodinny typ.. ale on je v stadiu ze napr. nasla som v aute take letaky, co rozdavaju (super ponuka.. 😀 ) a pytala som sa ho ze co to tam robi, preco to zobral, ci to potrebuje a preco to nevyhodi...
a on ze mu to dali deti a od deti to musis zobrat... 🙂
o tom ze pozera do cudzich kocikov ani nehovorim... 😀

domcek
28. sep 2006

bobikovci tak to mas veselo ale poviem ti jedno ja som to tiez odkladala sice uz jedno dieta mam. A tiez som stale hovorila o kariere a teraz ked uz chceme sa nedari 6mesiac takze skus porozmyslat nad tymto ci potom nebude neskoro ale fakt je to len na vas. A uz ste o tom doma komplexne hovorili lebo mi ano a az potom som priostala na to ze sa na babo dam. Pretoze mi stale rezonovalo v hlave viac proti ako za babo.

katrin
28. sep 2006

ja osobne, každej, ktorej je kariéra prednejšia ako baby, prajem, aby už potom, keď už tá kariéra nebude taká podstatná, nebolo neskoro... 😔 držím palce, aby plány, ktoré máš, vyšli... 😉

alexandra
28. sep 2006

Pripajam sa ku katrin...

bobikovci
autor
28. sep 2006

ja len nechcem aby sme neboli s baby nestastni koli materialnym veciam... a este mame len 27 😉
aj ked znama lek. poveda ..."len aby potom aj spermie boli..." 😀

to Katrin: mate 2 - cata v rodine?

danciacik
28. sep 2006

Tiež súhlasím s Katrin.
Bobikovci - čím skôr tým lepšie. Potom to už býva ťažké.

domcek
28. sep 2006

Bobikovci tak ta doktorka to vystihla. Urcite si to dobre premyslite.

melory
28. sep 2006

len 27? dobre rano zobudit sa a zacat planovat dieta.

katrin
28. sep 2006

ešte jedna vec ma napadla,... ja som vždy síce túžila po mimi, ale najprv nebolo s kým, potom ten niekto stál za dve veci a nakoniec v mojich 27-mich rokoch som spoznala môjho manžela... 😵 Potom prišlo prvé tehotenstvo, ktoré skončilo potratom, potom druhé takisto a teraz toto a sú to dvojky.. (mimochodom, to, že máme dvojky v rodine som už niekde spomínala.. dokonca máme aj trojčatá 😵 )

Bobikovci, veľmi dobre si premyslite, čo a ako chcete vo svojom živote... 😉 ide o to, že aj kariéra sa dá nejak skĺbiť s dieťaťom... 😉

melory
28. sep 2006

zana po detoch je v najlepsich rokoch zrela otukana - lepsie sa karieruje.

dorotka
28. sep 2006

bobikovci no mna tiez chlap dotlacil (nadaval mi do karieristiek) ale som sa v kutike duse spoliehala na lekarov ze naozaj to bude dlhsie trvat kym otehotniem kvoli urcitym problemom a hups vyslo to na prvykrat stale mam pocit ze sme mohli skusit o tri mesiace neskor

bobikovci
autor
28. sep 2006

Katrin ja viem, ze dietko je dolezitejsie ako kariera, vela casu energie som venovala tomu, aby som sa v zivote niekam dostala posunula a teraz mi to pride take, ze ... neviem. Necitim sa este na baby a nechcem byt v situacii aby som baby potom vycitala, ze ma o nieco obralo. Aj ked ten maly cloviecik za nic nemoze 🙂

kaciatko81
28. sep 2006

ahojte, mozem sa nieco spytat k tej kariere? pre mna je tiez mimi dolezitejsie. mam vsak skoncenu skolu, kde potrebujem 3-rocnu prax, pokial ju nemam, tak to vyuzivanie v zamestnani v odbore je neskutocne, jednoducho clovek nie je plnohodtny... preto som povedala, ze chcem robit tak, aby som ju mala skoncenu pred tym nez pojdem na matersku. chcem sa venovat mimi a nie byt od 7 rana do 6 vecer v praci a potom robit este doma. je na tom nieco zle?

dorotka
28. sep 2006

mozem sa spytat kolko mas rokov?

melory
28. sep 2006

ma 27

danciacik
28. sep 2006

A ako to budeš riešiť, keď sa už na baby budeš cítiť a nebude sa dariť? 😕 (sorry, že sa pýtam, ale nedalo mi to)

expertka8
28. sep 2006

..fúúú..povedala by som..najvyšší čas začať pracovať na bábätku 😉

kaciatko81
28. sep 2006

dorotka, ak si myslela mna tak cerstvych 25

katrin
28. sep 2006

danciacik, dík za tú otázku... 😔

danciacik
28. sep 2006

Nie je zač, Katrin, pýtam sa preto, lebo takýchto ľudí poznám množstvo. 😔

melory
28. sep 2006

zena je obdarena intuiciou, preto aj vie vycitit kedy je pravy cas na babo. no rozum moze tak zatemnit city zeny, ze chlap ich odhali za zenu !!!

kaciatko81
28. sep 2006

danciacik, ja viem, ze problem byt moze... som rok po skole, bez praxe, ako som pisala nemam sancu. a ked bude mimi chcem si byt ista, ze sa dokazem postarat o seba a o mimi, nech sa stane cokolvek... nie je to tym, ze by som potrebovala super karieru. na to hovorim, ze naco super kariera, ked sa doma na mna bude tesit len pes? len chcem mat nejaku istotu, je to zle?

katrin
28. sep 2006

baby, nie je to zlé, že si chceme/chcete budovať kariéru.... len niekedy je potom už neskoro.. ako to niekto tu napísal, už ani spermie nemusia byť a o vajíčkach ani nehovorím.... 🤐

melory
28. sep 2006

ano je to zle zena ma mat deti a chlap ma zabezpecit rodinu.

bobikovci
autor
28. sep 2006

kaciatko... si pravnicka? A 3 r. prax ti treba pre advok. skusky?

melory
28. sep 2006

baby a to sa neda na 3roky odlozit? ved na praxi budete mat plat {sice ako kdo da} ale viem ze lekarkyy co si robia atestacie maju slusny prijem