Čo ak sa dieťa v škôlke pociká?

borihh
18. sep 2019

Malá začala chodiť do škôlky, doteraz bola vždy len do 12tej a zajtra by sme už skúsili na celý deň. Len nedávno sa nám podarilo zbaviť plienok pri spaní (hej asi trochu neskoro), takže chcem vedieť, že či keď sa náhodou v škôlke pri spaní pocika, či to nebude moc problém. Napr. že nám povedia, aby začala chodiť až za rok alebo tak..

pribinak
18. sep 2019

U nas v MS z toho nerobili ziadnu vedu, proste sem-tam sa to detom podarí. Zabalili nam domov veci ci plachtu na opratie a bolo
Ine je keby sa pocikavalo dieta kazdy den.

pininka1
18. sep 2019

Bežné sa deti pocikaju aj cez deň. Naša aj dvakrát, lebo mala na začiatku fóbiu vôbec sadnut na záchod. My sme z toho v škôlke žiadnu vedú nerobili.

borihh
autor
18. sep 2019

Ďakujem za odpovede🙂

kika831
18. sep 2019

@borihh u nas sme detom mohli priniest nepremokave plachty resp. chranice na matrac nepremokavy a ked sa dieta pocurala- sup do sacka veci a hotovo. Nikdy sa z toho nerobila ziadna veda. Su to malicke deti a v skolke to podla mna neriesia. ( samozrejme ak sa nepocikava kazdy den). Dezim velmi palce

marcelik88
18. sep 2019

Ked sa to stane raz za cas tak sa nic nedeje, su tam na to zvyknuty, sem tam sa stane ked napriklad dieta tvrdo spi. Ja co viem tak v skolke na sidlisku kde my byvame maju normalne tie gumove plachty pod klasickymi na kazdej postielke pre istotu aby to neslo do tych matracov ked sa stane

h2
18. sep 2019

@borihh Ahoj, keď sa môj syn pocikal v škôlke počas spánku prvý raz, nikto z toho nerobil vedu, mokré veci sme si našli v skrinke v sáčku. Pár dní na to sa ale pocikal zase. Vtedy mi učiteľka povedala, nech prinesiem nepremokavé podložky do postele. Kúpila som celý balík a syn spával na nich. Samozrejme sa už odvtedy nepocikal. 😁

bubinko1506
19. sep 2019

Ahoj, moji sa pocikali hned v prvy den, ako spali v skolke. Ucitelka mi dala domov oprat ich plachty, ale viac to neriesila. Odvtedy sa zatial nepocikali, pre istotu som ale priniesla nepremokave podlozky.

larisalarisa
19. sep 2019

To je v pohode. Asi by som doniesla nepremokavu plachtu.