Kedy chlapi dozrievajú ?

meca
22. apr 2009

Zdravím Vás mám priateľa sme spolu 1,5 roka máme ja 28 on 30 rokov som jeho prvý vzťah. Povedal mi, že na dieťa sa ešte necíti, že je to riadny záväzok. Kedy dozrie ?? Som jeho prvý vzťah 🙂 Prosím poradťe mi mamičky .Ďakujem

meca
autor
22. apr 2009

Nie on potrebuje dlhší čas a nechce aby som na neho tlačila.

etuska
22. apr 2009

Krasuliak-svata pravda-aha-aj tvoja polovicka ti uz dozvedci 😅
Niekedy staci fakt "tak malo"-zdrava ,stastna rodinka-ale v dnesnej dobe ked sa tolko ludi zenie niekam inam je to velka vzacnost.
Mnoho ludi si uz nevazi "tradicne hodnoty" 😔

krasulka
22. apr 2009

meca a ani krasuliak to nerad pocuval, u nas som bola skor ja ta co zacala s dietatom..ze uz si spravme, ved naco cakat? A zas ked uz mas vybrateho partnera do zivota a rodinu chcete tak podla mna vo vasom veku je skor nezodpovedne to odkladat..on by mal mysliet aj na teba, ze pre teba je fyziologicky lahsie zvladnutelne tehotenstvo aj porod cim skor....a zas je asi malo takych chlapov co pridu sami od seba ze ja uz chcem dieta 🙂

krasuliak
22. apr 2009

myslim ze to nie je o rozmyslani , bud chcem alebo nie ostaten su keci! samozrejme netreba priniest dieta do nepohody len pre potesenie jedneho partnera...

pockaj pol roka a potom mu to nadhod ze ti tikaju hodinky a uvidis 😉

v oktobri sa ozvi 😀

meca
autor
22. apr 2009

Vieš má okolo seba samých kolegov a kamošov čo sú zle ženatí a asi to na neho vplýva. Povedal mi, že mám ešt e čas, že som mladá.

etuska
22. apr 2009

To je pravda-vacsinou len zenam tikaju biologicke hodiny,ved chlap moze splodit dieta aj vo vysokom veku 😅

netmona
22. apr 2009

krasulaka ,,asi dak akosi

etuska
22. apr 2009

ved ano-mlada si,len ked sa on rozhodne o 5 rokov ze je uz pripraveny tak to nemusi byt take jednoduche 😒

meca
autor
22. apr 2009

etuska a presne to ma trápi

etuska
22. apr 2009

Jednoducho si myslim ze si potrebujete najprv vo vztahu urcit priority. Tak na to nemysli,alebo to pred nim nespominaj a tak ako radi Krasuliak-nadhod tuto temu neskor a ak sa jeho reakcia nezmeni....tak neviem 😒

krasuliak
22. apr 2009

meca a este je tu jedno riesenie 😅 😅 dost krajne 😨

sak on pri tom ani nemusi byt 😀 😀 just joke 😉

etuska
22. apr 2009

😀 😀 😀 😀

krasulka
22. apr 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀

mamutka
22. apr 2009

to je taka divna otazka, na to sa odpoved nenajde. a zeny kedy dozrievaju? som si myslela, ze som uz, ale od kedy mam maleho revem obcas aj pri reklame na nocnik.
Uz hadam vies ci je zodpovedny, empaticky, ci by sa postaral o niekoho kto to potrebuje, o cloveka v nudzi.....tak potom zrely bude asi, nie?
kazdeho ovlpyvnuje milion veci, nezmenitelna minulost a neista buducnost. Ked raz povies ze cakas dieta, casom sa prejavi, ci dozrieva, ked nie, budes mat krasne babatko a na nho pekne spomienky 😉
moj manzel bude mat teraz 30, ak mam hodnotit jeho vztah k malemu a jeho pracu, je zrely az az.
ak mam hodnotit ze zhana cerealie kde je prilozena zadarmo nejaka stupidna pc hra, tak co myslis? 😀
takze necakaj ze ti niekto napise cislo ze v akom veku to nastane

martiuska
23. apr 2009

ja si myslim, ze rozhodne az niekedy po 35 su emocionalne zreli, skor nie, ale zas okolo 40 ich chyta druha puberta, takze to je tazke. Jednoznacne, chlap, ktory sa ozeni v 20[co je totalne decko], okolo 40 zisti, ze chce menit svoj zivot a vtedy byva aj najviac rozvodov a podvodov. Takze chlap by sa mal zenit, alebo robit radikalne rozhodnutia az po 3o-tke, resp. cim neskor tym lepsie.

titkovamiriam
23. apr 2009

nikdy!!lebo ked sa uz zda ze hej chyti ich druha puberta 😀 😀

mirka414
23. apr 2009

moj bude mat 40tku a ako darcek viem,ze ho najviac potesi lietajuca helikoptera na dialkove ovladanie 😀 ..takze asi budem este dlho cakat na zazrak.

olise69
23. apr 2009

presne- väčšina nikdy- celý život u nich pretrvávajú hrové aktivity( síce vždy s niečím iným)
A hlavne, pozor na zachladenú pubertu! 😉

vroni
23. apr 2009

Mirka, ten tvoj bude asi blizky (dusevny) pribuzny s tym mojim. O mesiac ma 40, tak sa ho pytam: Poklad, co by si chcel na narodeniny? A po desiatom ze nic, a naco a i tak nechcem oslavovat (uz som strary) mu zaziarili oci a vyletelo z neho: jazdu na naozajstnej Formule!!!! (Tak mi treba, nemala som sa pytat 🙄 🙄 🙄 ) Takze chlapi evidentne nedozrievaju nikdy.... Vie mi niekto poradit, kde sa da objednat jazda na Formule???!!!!

titkovamiriam
23. apr 2009

moj chcel k 45 motokary 😀 😀 😀

titkovamiriam
23. apr 2009

baby ved to je inak jasne- 😀 od mala visia na prsiach-to ich neprejde ani v 100,auta miluju od cca 6m do 100rokov,dnes sa k tomu pridruzuju rozne moderne hracky ako su PC-mobily a pod.ten moj aj o tretej rano hra niaku hru kde stavia mesto a buduje domceky...... 😀 😀 😀

mimkao
23. apr 2009

Môj má 31 a pripadá mi už prezretý... 😀 😀
Brali sme sa, keď mal 26, hneď prišlo dieťa, potom ďalšie, a potom ďalšie a potom ešte jedno a chlap vtedy nemá čas rozmýšľať, či je pripravený, či je dostatočne zrelí, jednoduchoyodpovednosť musí prísť s deťmi... 😀 😀 😎

bubba
23. apr 2009

podla mna chlapi nedozrievaju nikdy.vzdy je v nich skryty ten maly chlapec co ma rad auticka,vystrajanie...podla mna chlapi idu z detstva rovno do prechodu 😀

meca
autor
23. apr 2009

Viete každý chlap musí dozreť na to, aby sa cítil na rodinku inak to nejde. 🙂

zuza.m
23. apr 2009

no ja si myslim že tak tiež chlapy ani nedospeju.su stale ako deti .malo kedy vedia predvidat.zaujima ich šport nejake auta a to je asi vše....

su proste ludia teda muži ktory deti nemusia,maju zafixovane dieta sa rovna uvezok ,nevyspate noci, plač,.a to je prenich strašiak.tak ako spominala krasulka jednoducho ešte dieta nemal tak nevie očom to je ak skusi určite zmeni nazor.

meca ani moj nechcel maleho, chcel si uživat života a s malym čakat-nechala som tomu volny priebeh a však vysadila tabletky.ked sa podari podari ak nie tak počkame.podarilo sa pre mna vytuženy, pre muža teras nenahraditelny člen rodiny.

krasuliak
23. apr 2009

😀 😀 sa bavim

ze chlapi nedozreju nikdy ale aj tak sa za nas vydate a mate deti a ste stastne 😝 😀 😀

zuzanockamt
23. apr 2009

aj ja sa priklanam k nazoru, ze nikdy 😀

lucaska
23. apr 2009

zaujmava tema......................ja si myslim ze kazdy z nas sa niekedy chova ako dieta......... 😉

zuzanockamt
23. apr 2009

len chlapi sa tak chovaju castejsie 😀

krasuliak
23. apr 2009

no aj zeny maju svoje dni 😀 😀