Kedy chlapi dozrievajú ?

meca
22. apr 2009

Zdravím Vás mám priateľa sme spolu 1,5 roka máme ja 28 on 30 rokov som jeho prvý vzťah. Povedal mi, že na dieťa sa ešte necíti, že je to riadny záväzok. Kedy dozrie ?? Som jeho prvý vzťah 🙂 Prosím poradťe mi mamičky .Ďakujem

sue
22. apr 2009

Nikdy ☹ 😠 😀 ...vážne si to myslím 😀

miska001
22. apr 2009

sue pekneeeee 😀 😀 😀 😀 😀

netmona
22. apr 2009

sue,,tak to ani Pán Boh nevie,,,no velké deti 😠

netmona
22. apr 2009

maca,,,radšej hamovať ako banovať

meca
autor
22. apr 2009

takže myslíte, že by som mala dať ruky od neho preč. Nechcem na neho tlačiť, ale už mám 28.

danulik
22. apr 2009

ja si tiez myslim, ze nikdy 😅

netmona
22. apr 2009

meca,,tak neviem či ruky preč,,ale v dnešnej dobe treba pozerať na to či je chlap šikovný a zurobiť prachy pre rodinu ak už by bolo dieťa, lebo frajerin a krása nieje nič,,,dôverne poznám 😠

meca
autor
22. apr 2009

ale vy máte deti tak ako to

zitaje
22. apr 2009

Moj dozrel tak cca. vo veku 33 rokov. Ale je to relativne - je ovela dospelsi, ako predtym, ale ze by bol uplne dospely? 😎 😀

krasuliak
22. apr 2009

meca tak keby to berem podla mna tak uz je asi v druhej puberte ale bez dozretia!

30 rokov!!!! a mozno nie je na deti podla mna dovod ze sa na to neciti nie je ten pravy! 😉

meca
autor
22. apr 2009

To neviem či je pravý či nie je nemal žiadny vzťah do 29-ky. Bol dlho v zahraničí sám a tak možno je taký typ.

netmona
22. apr 2009

meca,,,ja až v 36ke deti,,tak tiež, som hľadala alebo osud,, 🙂

krasuliak
22. apr 2009

no ved sa poznate 1,5 r tak by si ho mala poznat sama nie?
ja mam 25 a mam 2 mes dcerku a som stastny a nemame ani vlastne byvanie ani auto len moju pracu !

etuska
22. apr 2009

no povodne som chcela napisat ze v 110 😀 ale nechcem tu zhadzovat nasich muzikov.
myslim ze je to velmi individualne...Moj drahy mal 24 ked som otehotnela-obaja sme studovali na VS-a zobral danu situaciu velmi vazne-staral sa a stale sa o nas stara ako najlepsie vie-vzdy bola prenho na 1. mieste rodina-nie kamarati,ci hokej...Niektori muzi takto nedozreju nikdy a niektori ak ich zivot prinuti 😀
..v ziadnom pripade by som ho do nicoho netlacila...

netmona
22. apr 2009

meca,,,ved šanca je tu stále tak ak si myslíš tak zabojuj,,,ved dieťa príde stále v pravej chvíly 😵

etuska
22. apr 2009

krasuliak-a aj napriek tomu si stastny ze mas svoje dve babulky,ze? 🙂

netmona
22. apr 2009

etuska,,,tak vidíš že, máme doma dospelákov 😵

krasuliak,,,tak to je potom fajn, štasná rodinka je radosť žiť 😵

meca
autor
22. apr 2009

jasné viete ja nechcem na neho tlačiť, ale mám strach že potom už nebudem mať detičky a to je pre mňa dôležite ☹

monca4ever
22. apr 2009

chlap nedozrie nikdy !! Vážne myslím ani v 60 ke 😒

netmona
22. apr 2009

tak meca ,,,nechceš tlačiť, strach a chceš deti,,no naj je že vieš že , by bol fajn otec

meca
autor
22. apr 2009

on je dobrák ma strašne dobré srdce ale mám také pochybnosti kedy dozrie a či nebude chcieť byť starý mládenec.

meca
autor
22. apr 2009

určite chce zabezpečiť rodinku, stavia dom a proste je dobrý len jeho amma je seker tak sa možno bojí :(

krasulka
22. apr 2009

jeeej ja dufam ze my s krasuliakom nedozrejeme nikdy, potom by sme sa asi nudili 😀 😀 😀

meca, to ze nechce v 30 dieta..to je asi skor o inom...podla mna na to clovek nedozreje nikdy, ked ide o prve dieta..lebo nikto si to nevie predstavit co to je za zodpovednost..Skusila si sa s nim porozpravat? ze preco sa na to este neciti? kde je problem? Ci ide o existencne dovody,alebo sa neciti na rolu otca ze si nevie predstavit o niekoho sa starat a byt za niekoho zodpovedny..dovodov moze mat vela..a jednym z nich moze byt aj pohodlnost...ze mu je dobre tak ako je...ale pokym po detoch tuzis ty a on nie..tak neviem.. 😒

etuska
22. apr 2009

Meca-tak to chce len diskutovat a diskutovat 😀 my sme sa uz v 18-ke bavili o tom kolko deti chceme 😀 aj ked sme samozrejme nechceli tak skoro 😀 Ale nasa dcerka prisla v pravej chvili-mali sme 23 a 24 a teraz po nej dlllha pauza 🙂 -buduci rok planujeme dalsie.

Uz zo samotnych rozhovorov musis vycitit ake ma plany do zivota...

meca
autor
22. apr 2009

No že zatiaľ sa necíti povedal, že sme spolu ešte málo, aby robil také rozhodnutia. Rád ma má ale je to zodpovednosť a nevedel by si to zatiaľ predstaviť. Cíti sa nezrelý...

netmona
22. apr 2009

a sme doma meca,,,tak je tu nadejna svokra a možno ho diriguje 😒

meca
autor
22. apr 2009

no tá ale chce raz vnúčatá a vychádzame lepšie ako na začiatku

krasuliak
22. apr 2009

vsade su nejake problemy ale dieta ma posunulo niekam vyssie dalej inak rozmyslam a som naozaj stastny

zivot ma pre mna teraz iny zmysel, predtym bol ja a manzelka a zivot ako taky zabava vyletiky...

teraz sme rodinka a je to super a sme zdravy tak co si clovek moze viac priat??

meca
autor
22. apr 2009

jasné ja viem ale to asi musí na to človek prísť sám. Vieš nemá to rád keď mu stále dookola o tom rozprávam

krasulka
22. apr 2009

meca ja neviem ci by som toto zniesla pocut od muza ktory ma ma milovat..ved ja si myslim ze rok a pol je dost dlha doba aby ste mali ujasnene ci planujete spolocnu buducnost alebo nie..Alebo som to zle pochopila? on caka ci sa nahodou nerozidete? 😅