Kedy je najlepší čas na tehotenstvo?

moncika15
24. sep 2007

aky je podla vas najlepsi cas na tehotenstvo? my sa xceme v januari zacat snazit otehotniet 🙂 . vzdy som planovala v tomto mesiaci lebo som vegeratianka a tak usetrim na ovoci a zelenine lebo bude plna zahradka. a da sa usetrit aj na tehu obleceni lebo nemusis kupovat tehu nohavice... staci brusko von 😀

miriamka
27. feb 2008

No my sme neplanovali...ale teraz musim povedat ze to vyslo priam idealne.Tehu som ostala v septembry,takze viac menej do jesene a zimy a paradne sa tehulkuje lebo neopucham,nie je mi teplo ani nic take.Vela ludi ani netusi ze som tehu,lebo sa nosia zimne bundy a nie je to moc vidno 😉
No a drobec sa narodi v maji,takze do idealneho tepleho pocasicka 😵

loss
27. feb 2008

myslim ze ozaj sme to vyhrali miriamka malinke sa nam narodia v maji co je podla mna ozaj super v zime sme to zvladli a v lete sa budeme uz opalovat s babenkami
ake obdobie moze byt lepsie?
srkecok neboj zvladnete leto a zase vy budete mat carovne Vianoce
ked sa babenko planuje alebo ked sa nan tesite kazde obdobie je to naj. hlavne nech babenka rastu a su zdrave
proste v kazdom obdobi nech ziju velke,vesele bruska 😵

jankapo
27. feb 2008

Noooo...vsetky mamulky co trpia na sennu nadchu a su cele leto zavisle od antihistaminik mi asi daju zapravdu ze "mimosezonne" tehulkovanieje najidealnejsie...
my sme otehotneli v septembri, resp. auguste...neplanovane skor, plan bol az od januara... 😉 ale povedali sme si ze nakoniec super...este musim zistit ako kojit a zvladnut sennu nadchu... ☹ ale dovtedy este casu dost
Na druhej strane, sestra porodila v oktobri, zimu prebabatkovali, prespinkali, a teraz ked sa rozkukavaju na svet, je krasne pocasicko do kociarika a tak....
vsetko ma svoje pre a proti- idealne tehulkovanie nezavisi od rocneho obdobia, ale od zdravicka maminky a babatka...ked vsetko klape, musi to byt krasne cely rok.... 🙂

nana77
27. feb 2008

ja som zasa chcela mat zimne dieta (resp. aby sa narodilo v rozmedzi od oktobra do marca) a to z jedneho jedineho dovodu - aby som ho mohla balit do perinky. a to preto, lebo som si myslim, ze sa s novorodeniatkom tak omnoho jednoduchsie "manipuluje". ked pride na svet v tych najvacsich horucavach, neviem si predstavit balit ho do perinky, bude mu teplo, bude sa potit a bude z toho nervozne. a neviem si predstavit, ako pomoct uplnemu novorodencovi ochladit... ale ako pisu niektore kocky - clovek mieni priroda meni.... nase babatka sa nam narodia v maji a sme stastni, ze ich po tak dlhom snazeni vobec budeme mat 🙂 🙂 🙂 . uz sme pochopili, ze nie vsetko v zivote sa da naplanovat 😉