Kedy plánujete detičky? My o 5 rokov

samera
24. nov 2005

My sme sa rozhodli, ze az za takych 5 rokov. Teraz mame jedneho krpca doma ( synovca ) a vsetci su z neho uplne hotovy. Tak nech sa nasi zatial z neho vytesia 🙂

samera
autor
24. nov 2005

Myslela som tych, co este nemaju 😉

martus
24. nov 2005

Ahoj u nás to vyzerá tiež tak nejak do tych 5 rokov uvidime. Koľko máš rokov? 🙂

adkag
24. nov 2005

no u nas neviem na kolko rokov to vyzera,ja by som uz mozno aj chcela,ale drahy este nie,takze zalezi skor od neho,mozno rok-dva

ninuska
24. nov 2005

no u nas to vyzera tak ze aj hned...hned ako sa podari .....

samera
autor
24. nov 2005

Ja mam 22 a maanzel 25. Aj ja by som uz ako tak chcela, aj milacik ma rad deti a ako hovori " ma 10 rocnu prax " 2 neterky, tak teraz chvilu chce mat klud.

zuzanenka
24. nov 2005

Sami,ja budem mat tiez 22,mam neterku,coskoro budeme mat jej braceka alebo sestricku-bude to nase krstniatko.No a my teda planujeme az tak o 2 roky,uvidime 😉 No ak aj skor,nic sa nedeje 😉 😀

dahlia22
24. nov 2005

No, my plánujeme hneď ako sa podarí
Manžel má 32, ja mám 22, z prvého manželostva má 6-ročného syna a hoci nežije s nami, už by sa mu hodil súrodenec, najlepšie copaňa, lebo v rodine žiadna nie je, len samí chlapci 🙂

samera
autor
24. nov 2005

jeej, tusim sa tu stretli same 22????????????? 😀

zuz11
24. nov 2005

ja som 27 za chvilu 28 😀 a planujeme do domu az tak take 3 roky cas 😀

madeleine
24. nov 2005

ja už aj... drahý až neskôr... hľadáme konsenzus... 😀 (25+28)

adkag
24. nov 2005

ja mam 25 🙂

zuz11
24. nov 2005

no vidim ze ja uz do stareho zeleza nie sem mam prispievat 😀

adkag
24. nov 2005

zuz,ja tiez,ale co narobime,stare zelezo je daleko,tak prispievam aspon sem 🙂

zuz11
24. nov 2005

no ja by som par kil aspon do toho zeleza dala 😀 boze som uz stara ☹ ako to rychlo leti ☹ a myslela som si ako skoro sa vydavam ☹

ninuska
24. nov 2005

hmm to ste tu same mladice ... ja mam 30..manzel 33

samera
autor
24. nov 2005

Ale baby, prosim vas, ake stareny????????????????????? Ked nemate sto rokov, tak ste hviezdy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😎 My sme pri vas este take male zaby 🙂

adkag
24. nov 2005

no na mna sa tiez kazdy pozeral ako na prilis mladu,z kamosiek som prva a z draheho partie sme sice skoro posledni,ale vsetci su o 2-3 roky starsi.

zuz11
24. nov 2005

ninuska, ja a mladucka? oproti tebe? sa pozri uz ta dobieham 😀

zuzanenka
24. nov 2005

Zuz11,to si pozri temu Najmladsie nevesty
Ja si myslim ze tu to nie je o veku-nevesta moze byt v kazdom veku a vlastne uz aj mamicky,nie? 😉 🙂

dahlia22
24. nov 2005

baby, čo tam po veku, hlavné je to, že sa stále cítime na 17 😀

adkag
24. nov 2005

no veru, ja sice na 18,ale ani to nie je zly pocit 🙂

ninuska
24. nov 2005

ja som toho mojho tiez musela celkom dho prehovarat hoci jeho starsia sestra ma 4 deti a on ma snim velmi pekny vztah takze som to ani moc nechapala preco sa tomu tak brani.......ale teraz ma ine problemy sa muto zda uz dlho to skusanie.. 😉 ale to asi len tak na oko

samera
autor
24. nov 2005

Presne, stale si opakujme, som mlada a ostaneme vecne mlade, do ziadneho srotu sa nikto nechysta a ani chystat nebude 🙂

zuzanenka
24. nov 2005

No ale ake je to skusanie prijemne,nie? 😉 😀

zuz11
24. nov 2005

zuzanka: len problem tohto veku je ze uz som tlstejsia ako v 23 a to dost 😀 ale to robi to sedave zamestnanie 😠 a uz mam aj vrasky ☹ (ocne)

zuzanenka
24. nov 2005

Zuz,pozri nie si jedina a nie si na tom najhorsie 😉.Ani ja uz nie som ako 17.A v 25 uz nebudem ako 20 atd... 😉 😀

adkag
24. nov 2005

teda zuz,behni do lekarne,kup si nejaky krem proti vraskam a hotovo 🙂 .veru,to sedave zamestnanie je potvora,treba sa trosku hybat popri tom,lebo clovek naberie poriadne kileciek 🙂
moj drahy ma tiez super vztah so svojou neterou a synovcom,aj s kamaratovymi detmi,ale na svoje sa este akosi neciti,nechapem ani ja,ale co uz,musim byt trpezliva 🙂 .len sa bojim,aby sme sa potom nesnazili dlho marne

ninuska
24. nov 2005

heheh jaska predstavte si ja som teraz v 30 zacala chodit na balet...no a nikdy pred tym som tu moznost nemala... a zase tak zle si nepripadam....

dorotka
24. nov 2005

zuz nezabudaj ze este aj ja som od teba o ten mesiac starsia 😀
a chceli by sme po svadbe ale neviem ci nebudem menit zamestnanie tak by sme to tak o rok odlozili

zuzanenka
24. nov 2005

Adkag,to aj ja.Niekedy si pomyslim ze sme uz spolu 5 rokov a este sa nam "nesmyklo" 😀 ,co ak nebudeme moct...?