Kedy plánujete detičky? My o 5 rokov

samera
24. nov 2005

My sme sa rozhodli, ze az za takych 5 rokov. Teraz mame jedneho krpca doma ( synovca ) a vsetci su z neho uplne hotovy. Tak nech sa nasi zatial z neho vytesia 🙂

zuzanenka
24. nov 2005

Zuz,aj ja sa prave vyrovnavam s prvou vraskou-ale riadnou! 😲 No nemyslim si,ze sa to da... 😉
Nic si z toho netreba robit,aj ked viem ze niekedy je to tazke... 😒
🙂

ninuska
24. nov 2005

juuuuj adkag my sme presne ten pripad....dlheeeeeeee snazenie momentalne

adkag
24. nov 2005

no a toho sa bojim. ja som teraz zistila,ze plodne dni mavam aj vtedy,ked som myslela ze nie, nedavali sme si pozor a nic,tak neviem,som z toho trochu vyplasena,ze asi nam to naozaj nepojde ani ked budeme chciet.

verka
24. nov 2005

adka neplas sa dobre...

samera
autor
24. nov 2005

Inac baby, aj ja sa bojim, ze ked budeme chcet mat babo ( v buducnosti urcite spon dve ) tak sa bojim, ze sa nieco stane, vzdy tam je to riziko. Co tam po vraskach, mne je to tak jedno, kolko tych vrasok budem mat. Ale najkrajsie su vrasky stastia. Poznate ich?

samera
autor
24. nov 2005

a k tym kilam, ja mam sedave a postavu Jennifer Lopez, tak si predstavte tu zadnicu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠

zuzanenka
24. nov 2005

Sami,netreba sa pri tehotenstve stresovat - budes mat potom hyperaktivne deti,naozaj!
A ked nemozes v tehotenstve spavat,ani tvoje deti nebudu mat dobry nocny spanok,ale poobedny OK.
Aspon teda vo vacsine pripadov co som citala...
🙂

adkag
24. nov 2005

verka 🙂
samera,ale aka je Jennifer popularna a sexi 🙂
aj ja mam vrasky a veru ma po nich zatial nic,tvarim sa ze nemam a hotovo. za par mesiacov si kupim nejaky krem,vraj sa to po 25-ke odporuca

petra24
24. nov 2005

Ja som si kupila minule v Lidli super krémik na pleť....je aj dennýQ10 aj nočný Q10...a jeden stojí tuším 50,-keď nie menej......a som s nimi uplne spokojná.....ale každá máme rôzne reakcie na krémy....mne teda nerobia zatiaľ žiadne krémy problémy....ani indulonou keď sa natriem... :O)))) 😀

ninuska
24. nov 2005

no adkag vidim ze mame spolocnu temu hehe len ten vek je rozdielny ja som nikdy nemala antikoncepciu a nikdy kedze som s partnerom uz dlhsie sme nepouzivali nejaku esxtra ochranu proste sme si davali pozor a to sme spolu uz pekne dlho takze tiez sa niekedy pytam ...do frasa co sme neschopni????...ale zase ked som si na snazilkach citala co vsetko si mnohe uz presli a ake maju vselijake problemy tak si myslim ze hadam som na tom neni az tak zle

samera
autor
24. nov 2005

Ja teraz milujem spanok a velmi, to som zdedila po ocovi 😀 Tak urcite, ked budem tehotna a budem doma, nahodou, tak budem lenosit a spat a dospavat, len aby aj babo take bolo 😎
Hej, ona je slavna, ja nastastie nie ani nechcem, ale trosku by som chcela zhodit, aspon 5 kg. Nechcete niekto 5 kg! Predavam 5 kg? Pri velkom zaujme 10 kg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

adkag
24. nov 2005

samera, ja pridam tak 5 kg zo svojich,mozme predavat spolu 🙂 .niektori by to veru ocenili 🙂

petra24
24. nov 2005

Jéj, sami......aj ja veľmi rada spinkám....brum-brum-........to mi aj môj manželko vraví.......ty medvedík jeden 😀

petra24
24. nov 2005

..a niekedy mi už aj vynadá.......ty medveď jeden, vstávaj už....dokedy chceš spať? 😀

zuzanenka
24. nov 2005

No to hej,ale vraj sa to niekedy v tehotenstve zmeni - teda ten spanok na nespavost 😒

samera
autor
24. nov 2005

Mne zase hovori, ty si furt unavena, furt ides skoro spat...... 🙂 A potom sa prida aj on a pochvali ma za to, aky dobry napad som mala. Co z toho vyplyva baby? Ked budeme tehotne, budeme kludne a vela spinkat a nase deti budu spavy flegmosi 🙂

adkag
24. nov 2005

u nas je to zase naopak, moj drahy dokaze spat dlhsie ako ja,ale aj ja si rada pospim,aj ked nie moc dlho rano,max tak do pol 9,drahy aj do 12,ale teraz sa uz polepsil,uz malokedy tak spava.

zuzanenka
24. nov 2005

...a nikto ti nemoze povedat ze kolko vyspavas... 😉 😀

samera
autor
24. nov 2005

U mna to zalezi aj od toho, o kolkej idem vecer spat. Vecernicek mam o 22:00, tak spim do tej 8:30 a ked neskor, tak jasne, ze neskor. 🙂

zuzanenka
24. nov 2005

To ja lubim spat hlavne v sobotu,nedelu.No drahy sa niekedy nudi a tak ma budi....
Uz mi to chyba 😒 ,uz nech som zasa doma 🙂

zuz11
24. nov 2005

dorotka 😀 nezabudla som na to 😀 ale my to odkladame o tri roky aj ked manzel ma lame 😀

petra24
24. nov 2005

No ja chodievam tiež o 22 spať......alebo 22:22..... 😀 ......a to tiež ledva ráno vstanem...........to cez týžden, ako keby ma mučili, že musím vstať....to o 7,00 hodmi robí problém vstať....ja už sama sebe sizato nadávam.....ale jednoducho sa to inak nedá..... 😀 a cez víkend.....pekne do 9,00 keď nie do 9,30 alebo do 10,00 :O)))
Ale soboty som začala do školy chodiť.......takže tiež sa nevyspím......ale v nedeľu si to poriadne vždy vynahradím.... 😀

zuzanenka
24. nov 2005

No ja tiez tak do 10.00 Lenze tu je casovy posun 1 hodina,takze budem naprogramovana spat tak do 11.00-drahy sa aj zblazni dovtedy,urcite tak dlho spat nebudem... 😀

petra24
24. nov 2005

a kde si zuzanenka, keď si v tom časovom posune? 😀

zuzanenka
24. nov 2005

V Irsku

samera
autor
24. nov 2005

jeeejda skola, to mi ani nespominajte. Bola sranda, ale stacilo mi. Nerada sa ucim. 😠 na to som nikdy nebola.

samera
autor
24. nov 2005

a ake je Irsko? Mne sa vzdy pacilo. 🙂

adkag
24. nov 2005

no sak to aj moj drahy chodi v soboty do skoly,tak mam budicek o pol 7,aby som munachystala ranajky a do skoly rozky a jeho budim o 7 🙂 .v nedelu vstavam tak o 8:30, drahy chvilu po mne.spat chodim po 22 a rano vstavame na do prace,ale vacsinou az tak o 6:40, do prace chodime LTTnastatie to mame kusok a tych 5 minut hore dole nehra rolu 🙂

zuzanenka
24. nov 2005

Sami,je krasne!Je zelene,Dublin ma nadherne domceky-zamilovala som sa do nich.Tu neuvidis cinzak,to veru nie.Par ludi som aj pozvala na svadbu,ked uvidia tie nase sidliska,budu to asi chvilu rozdychavat 😀
Moj drahy vstava do roboty okolo 5 a uz je normalne naprogramovany.Takze ked cez vikend vydrzi do 8,tak je to rekord 😀

adkag
24. nov 2005

takyto syndrom ma moj tatino,tiez chodil od mlada do prace na 7,vstaval o 6,tak teraz uz aj cez vikendy buntosi o 6 🙂