Kedy plánujete detičky? My o 5 rokov

samera
24. nov 2005

My sme sa rozhodli, ze az za takych 5 rokov. Teraz mame jedneho krpca doma ( synovca ) a vsetci su z neho uplne hotovy. Tak nech sa nasi zatial z neho vytesia 🙂

bronau
25. nov 2005

miau 🙂 ja som zas chcela dvojicky, ale teraz, ked mas jedneho (rok a pol) syna, tak som rada ze je len jeden, pretoze mi je 24 hodin denne malo a nezastavim sa. Jedina chvila cez den , ked si moze msadnut, je cez obed, ked spinka a to si - ked nevarim, trochu aspon pozrem a popismenkujem na nete 😉 . Takze vobec uz nezavidim tym babam, ktore maju geneticke predpoklady na dvojicky. Len im drzim palce, aby to zvladli a hlavne, aby mali po ruke niekoho, kto im bude s detickami pomahat.

bronau
25. nov 2005

no mam tam preklep - hned v prvej vete ...ked mam jedneho ... 😀

miau
25. nov 2005

preco myslis ze aj teba priatel "obdari" hned 2 detickami? ja zas viem ze psychicky na to pripravena urcite nikdy nebudem, a okrem non-stop rodicovskej sluzby to musi ist aj strasne do penazi...

zuzanenka
25. nov 2005

OK bronau,pochopili sme 😉 😀

miau
25. nov 2005

presne v tom to je bronau,ze ked sa budem chciet(co sa urcite budem chciet) svojmu dietatku venovat naplno, tak si viem predstavit ze mi ako ty vravis bude 24 hod denne malo preto ma desi ta predstava co pri 2!bojim sa najme toho ze im nebudem zvladat davat vsetko co budu kazde potrebovat...ale asi by som sa este nemala trapit takymi myslienkami... 😉
zuzanenka tak kde beres tu istotu?

zuzanenka
25. nov 2005

Miau,nemozes stihat vzdy a vsetko!Ja nemam ziadnu istotu,si nemysli 😉 😀
Hladaj skor lepsie stranky - ze matersku budes mat o to kratsiu (ak teda nechces byt iba v domacnosti-tiez by sa mi to pacilo,no nie sme Amerika,ze...? 😀 )A neviem este o inych kladoch,najdi nejake a daj mi o nich prosim vediet tiez 😉 😀

samera
autor
25. nov 2005

alebo dve muchy jednou ranou 🙂

miau
25. nov 2005

nebudeme sa musiet s manzelom hadat kto si "zatancuje" s babom...kazdemu sa ujde.. 😉

samera
autor
25. nov 2005

presne tak. Zaujimave, ze tie dvojicky, co su na vlas podobne, tak ridicia ich hned vedie rozoznat, hned po narodeni, je to zvlastne, ale je to tak. 🙂

miau
25. nov 2005

to hej..v lete som robila v detskom tabore a boli tam 2 dievcatka na chlp rovnake a zaujimave ze okrem rodicov s rozoznavanim nemala problem ani ich naj kamoska..mne to neslo,este chodili aj uplne rovnako oblcene,nastastie mali siltovky tak som 1 dala silt do predu a 2. dozadu,aby som ich rozoznala,ale neboli by to deti keby si ich nemenili po svojom a ja som a mohla trapit a trapit.. 😀

zuzanenka
25. nov 2005

Myslim ze to je nejaky instinkt alebo co... 😉 🙂

samera
autor
25. nov 2005

A co by ste chceli viacej, chlapceka alebo dievcatko? Ja dievcatko, malo by dlhe kucerave vlasy ( sice neviem po kom ) a tie saticky, co teraz predavaju, no mozem sa zblaznit. 😲

samera
autor
25. nov 2005

Hej, rodicia na detoch poznaju kazdy detail.

zunka
25. nov 2005

Čaute baby. Ja mám 24, môj budúci 34 a bábo ak sa podarí tak aj hneď, alebo o rok. Bojím sa pôrodu 😢 .

ninuska
25. nov 2005

ja by som chcela dievcatko...ale vestica mi vyvestila ze budem mat dvoch chlapcov

samera
autor
25. nov 2005

Aj ja sa bojim porodu ☹

zuzanenka
25. nov 2005

Baby,pamatate sa este ako sa to robi s tou retiazkou a prstenom nad dlanou?Ktora dlan to mala byt?
A ako to bolo-ak sa prsten tocil do kruhu bude to dievcatko a ak sa bude hupat rovno tak chlapcek?Alebo opacne?Lebo mojej svagrinej to presne vyslo,najskor chlapec,potom dalsi,a bolo tam este dievcatko,no zatial este nie je...
Vie niekto ako sa to robi?Nech je sranda... 😉 😀

zunka
25. nov 2005

V niektorom albume bol taký kalendár podľa ktorého si vypočítate či to bude dievča alebo chlapec. Neviem kde to presne bolo, ale mám ho uložený v PC. Ak chcete pošlem Vám ho. Je myslím na 80-90% pravdivý.

zuzanenka
25. nov 2005

Sami,ja si tie nakupy na dievcatko uzivam zatial s neterkou,no tiez by som brala asi dievcatko,no neviem,necham sa prekvapit... 😉

ninuska
25. nov 2005

ja sa tiez bojim porodu..co ved ja mam stres uz z injekcie takze som totalny strachopud ..akonahle vidim zdravotnu sestru tak odpadavam... ale u nas ma najvecsi strach moj muz lebo ked ma videl naposledy v nemocnici celu zrevanu .. tak povedal ze on si tenporodny proces nechce radsej ani
😀 predstavit ...

zuzanenka
25. nov 2005

Moja svagrina nemoze ist ani s detmi na ockovanie lebo tam okamzite odpadne.Tiez sa vsetci cudovali ako mohla porodit,navyse je "tenka ako lata".No ona ze v pohode,na pol hodinku do saly a zo saly uz isli dvaja 😀

samera
autor
25. nov 2005

Moj drahy ma zase papierik, kde je nejaky vzorec podla ktoreho sa da vypocitat ( ked mate deti ) ake budu vysoke. Ak nezabudnem, tak v pondelok to prinesiem. Ja mam synovca a mne sa tak strasne pacia tie ruzovucke svetriky pre dievcatka, musim si ja nejaku tu babu vybavit. 🙂 Casom samozrejme 😀 U nas to je tak, ze ak mam spicate brucho, tak chlapec a asi gulate tak dievca. Alebo sa este hovori dievca berie krasu, chlapec dava, alebo opacne, asi som to vymenila. Uz si nepamatam ☹

zuzanenka
25. nov 2005

Tiez som to pocula sami,no toto s tym prstenom je sranda 😉

samera
autor
25. nov 2005

To som este nepocula, zial nemozme to ani vyskusat, momentalne v rodine nikto zatial babo necaka ☹ Ako sa vola tvoja neterka zuzi? Nas sa vola Patrik.

zuzanenka
25. nov 2005

Moja je Danielka,alebo Dada.A je to moja laska!A je fakt nenormalne mudra-a to si nemyslim len ze je to moja neter,je to fakt hlavicka!Ma 4 a tie "hlody" ake teraz pusta...!Niekedy sa neviem zastavit ako sa smejem a ona na mna kuka ze co ti je smiesne? 😀 😀 😀

samera
autor
25. nov 2005

Ale fakt, v poslednom case su deti take mudre a o takeho krpca, ked pocujes mudru vetu, tak je to az smiesne. Skor by si cakala, keby povie nejaku totalnu blbost , ale kde ze. Cim dalej, budu mudrejsi a mudrejsi 😀

ninuska
25. nov 2005

no baby to staci napisat ujovy jonasovy ...ktory byvy na "mani".....taka dedinka nedaleko no coho aj novych zamkov ..a on to vie vypocitat ma 90 percentnu uspesnost.. bohuzial u nas nie je velmi uznavany ale zato v zahranici ho zeru.... je uz dost stary tak mu pomaha dcera inak on si vypocital pohlavie vsetkych deti ..a ma ich asi 12... neviem presne ale ma ich vela mozno nie 12 ..ale okolo desiatky ...nechcem zase prehanat..musite len vediet presny datum svojho narodenia ...aj manzelovho a musite udat aj polohu kde zijete...inak vie vypocita aj plodne aj neplodne dni na cely rok...kontakt nemam pri sebe lebo som v zahranici ale da sa najst aj na internete.. eugen jonas.. sa tusim vola....

dorotka
25. nov 2005

sami dobre si to napisala dievca berie chlapec dava a u mojich kamosiek to sedelo

samera
autor
25. nov 2005

wow, teda, tusim sa da vsetko v zivote vypocitat, znie to tak zvlastne.....a ja som matiku nikdy nemala rada ☹

ninuska
25. nov 2005

no samera on je astrolog takze vsetko mozne je v tom hehhe.... ja to urcite skusim len tak zo srandy nam je totizto uplne jedno co sa nam narodi...ale zaujimalo by mato ci to naozaj funguje....a byvam nedaleko takze ... 😀