• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kedy plánujete detičky? My o 5 rokov

31. júla 2007 
My sa berieme aj preto, ze chceme babo a chceme ho priviest do kompletnej rodinky. Takze asi mesiac dva po svadbe sa chceme zacat cinit :wink: :grinning:
13. feb 2006 o 18:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
My planujeme babetko az tak rok-dva po svadbe, ale uvidime, ako sa podari. :slight_smile: V kazdom pripade sa velmi radi posnazime. A vlastne, kebyze otehotniem aj teraz, nebola by to pohroma, ale bolo by to trosku komplikovane, preto ma babo este cas, aby sa malo kam narodit (treba najprv ten bytik, ziadne byvanie u rodicov alebo svorkrovcov).
14. feb 2006 o 10:23  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
deina: tak to ti drzim palce. Rodicia mozu byt akokolvek skvely ale vychovavat deti v dome svojich rodicov.... alebo partnerovych.. :fearful:
14. feb 2006 o 12:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby aj my sme planovali babo az po svadbe, ale vcera som zistila ze babo bude uz v novembri, svadbu uz mame celu vybavenu na maj, a tak teraz neviem ci ju prelozit, ci uz mat svadbu s bruskom. Nevadi nam to , tesime sa , len to ze svadba je az koncom maja, neviem ci to nieje neskoro vydavat sa v stvrtom mesiaci.
5. mar 2006 o 10:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dea,priebeh tehotenstva sa neda predpokladat...su baby,ktorym brusko zacina byt vidno uz od tretieho mesiaca,ja som napr.v piatom a este by si to na mne nikto nevsimol(aj ked svoje uzke svadobne saty by som si uz dat nemohla :grinning: ),barunka sa napr.tiez vydavala tusim v piatom :slight_smile: dalsia vec je,ze ti moze byvat velmi zle alebo aj nemusi resp.v stvrtom uz nemusi...no a samozrejme zalezi aj na tom,ci ste chceli svadbu malinku v kruhu najblizsej rodiny alebo velku zabavacku a tancovacku..kazdopadne si myslim,ze ked uz je babatko na ceste,lepsie trochu neskor ako hned teraz,aj keby ti byvalo zle a unaveno,v maji sa uz (cisto teoreticky) budes citit vyborne :wink: a pri spravnom vybere siat sa pripadne brusko schova bez problemov :slight_smile:
5. mar 2006 o 11:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dea, v prvom rade gratulujem :slight_smile: myslím, že by ste svadbu odkladať nemali...ani ju urýchľovať ak už máte všetko vybavené...štvrtý mesiac je tak akurát...len si over na šatočkách, či sa do nich vmestiš ak by bruško veľmi rástlo :slight_smile: držím palčeky, budeš nádherná nevesta s družiačiatkom v brušku :wink: :slight_smile:
5. mar 2006 o 11:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dea, moja mama si vydavala v 4. mesiaci a ja som sa do jej siat nevosla ked som mala 18 :wink: :grinning:
5. mar 2006 o 11:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Alex, moja mamka na konci 5.ho :slight_smile: ale už mala poriadne veľké bruško :slight_smile:
5. mar 2006 o 11:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sue no to uz mohla :wink: :grinning:
5. mar 2006 o 12:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mno my planujeme tak o tri roky, ked dokoncim vysku ale myslim, ze dovtedy to neyvdrzime a ak sa nam podari "zamiesit" budeme sa tvarit, ze sa to podarilo neplanovane :grinning:
5. mar 2006 o 12:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem baby, aj my sme sa rozhodli, nechat si ten nas vybrany termin, lebo zbytocne vsetky tie vybavovacky odznova a dohodli sme sa ze rodicom to povieme na velku noc, aby moc nestresovali,ze je to velmi skoro a tak dalej, uz teraz stresuju dost s vybavovanim svadby,
5. mar 2006 o 20:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dea, ale to chce hlavne klud, ja som sa trosku viac stresovala a tyzden pred svatbou som potratila...tak si davaj pozor! prajem ti vsetko dobre
no a mne meska menzes 2. den, tak som trosku netrpezliva, ale sa bojim robit test, inak chceme cim skor
7. mar 2006 o 18:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
terqa, to mi je ľúto, čo sa ti stalo. Snáď to vyjde tentokrát. Držím palce :wink:
7. mar 2006 o 20:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vdaka, matja
7. mar 2006 o 21:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Terqa:mne je to tieš lúto
Mi planujeme zapocat vyrobu hned po svadbe,ibaze mam nefunkcnu stitnu zlazu,tak dufam,ze za podpori hormonov sa to nakoniec podari normanolnou cestou.
7. mar 2006 o 21:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bianca: budem dzat palceky aby to vyslo :wink:
7. mar 2006 o 22:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, ja sa tiez neviem uz dockat svadby, nasledne svadobnej cesty, aby sme si mohli splnit svoj sen - aby sme boli traja :slight_smile: takze hned po svadbe, hura, hura
A terqa, kamaratka zazila to iste, dva tyzdne pred svadbou, tak citim s tebou...
8. mar 2006 o 09:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to mi jej je luto, ako sa z toho dostala, ak smiem vediet?
8. mar 2006 o 10:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Brali sa asi pred 2,5 rokom ... na svadbe bola kvoli tomu "dusna" atmosfera, ale nastastie teraz uz ma krasnu dcerku :slight_smile: . Ja si myslim, ze na to sa neda zabudnut, len to zmiernit laskou k druhemu dietatku
9. mar 2006 o 12:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Awoj :slight_smile: ja mam skor ci neskor svadbu, no v brusku sa mi uz ozyva babo. nejak sa tym netrapim a nevadi mi, co si myslia ostatni. tak sa to malo asi stat. takze nase malinke bude tiez na svadbe :slight_smile:
9. mar 2006 o 21:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Metal ada, budete mat malinke druzicatko :slight_smile: :wink:
9. mar 2006 o 21:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
4 Nevesta :slight_smile:
ano, tak nejak. :wink:
9. mar 2006 o 21:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
To 4 bolo myslene, ze cakas 4 druzicky :confused:
9. mar 2006 o 21:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nieee to ja tak pisem, ze 4= for, to je ako pre :slight_smile: takze 4 nevesta= pre nevestu :slight_smile:
9. mar 2006 o 22:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
matinka aj u nas na svadbe to bolo zvlastne ako pises
9. mar 2006 o 22:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jasne, uz bol vecer, asi mi prestali pracovat nervove spoje :grinning:

Tak este raz gratujluejm :wink:
10. mar 2006 o 07:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem :slight_smile: take neplanovane veci su podla mna najkrajsie, nemas cas nad tym velmi premyslat :wink:
10. mar 2006 o 10:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,ja mam 22 a priatel 24.este stale studujeme..
ja by som uz na babo aj celkom pristala..aj ked mam este 2r. skoly pred sebou..
ale on este nechce..ze je to skoro a bla bla bla..
teraz som mala na prazdninach malu neter (8r.),priatel sa s nou hral,nosil ju na chrbte..a tak..citila som,ze aj s nasimi sa urcite raz bude tak hrajkat :slight_smile:
ale ja osobne som pocitila,ze dieta nie je len radost,ale hlavne velka starost a este nie som sama na to pripravena..na taku zodpovednost..citim sa este sama ako decko..a nie je dobre,ked deti maju deti.. :slight_smile:
29. júl 2007 o 14:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, my plánujeme druhé bábo o 7 rokov. Bývame totiž u svokrovcov a nechcem priviesť ešte aj druhú nevinnú dušičku do ich domácnosti. Máme stavebko na 6 rokov, tak druhé príde do nového domu. :sunglasses:
29. júl 2007 o 14:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my planujeme prve o rok začať snažiť a potom dúfam, že do dvoch-troch rokov príde súrodene, plánujem dve detičky /aspoň/
29. júl 2007 o 17:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok