Kedy plánujete detičky? My o 5 rokov

samera
24. nov 2005

My sme sa rozhodli, ze az za takych 5 rokov. Teraz mame jedneho krpca doma ( synovca ) a vsetci su z neho uplne hotovy. Tak nech sa nasi zatial z neho vytesia 🙂

soltysova1
30. júl 2007

Ahojte kocky, na tejto stranke som v podstate nova a chcela by som sa s Vami poradit, ak budete niektore take dobre. Som po polročnej hormonálnej liecbe, diagnistikovali mi endometriozu. Mam za sebou uz 2 menstruacny cyklus, a chceli by sme sa s manzelom pokusit o babo. Ale mam trocha obavy, lebo brala som donedávna lieky na liecenie helikobaktera. Na kontrolu chodim tak po pol roku a teraz mam ist az v decembri. Moze mat vplyv helikobaktera na vyvoj dietata, ak by sa nám to podarilo, alebo mam radsej cakat do decembra? Nemate s tym skúsenosti? A este jedna otazocka brali ste niektora nejake vitaminy - kyselina listova, oplati sa to brat? Vela som teraz o tom citala, vraj pomaha to pri oplodnení a pri vývoji plodu? Díky za odpoved. Mata S.

tara2
31. júl 2007

Ahojte, ja mám 28 (skoro 29) a manžel 32 a tiež plánujeme bábo na budúci rok, dúfam, že sa to podarí a nevyskytnú sa nijaké problémy.