Kedy plánujete detičky? My o 5 rokov

samera
24. nov 2005

My sme sa rozhodli, ze az za takych 5 rokov. Teraz mame jedneho krpca doma ( synovca ) a vsetci su z neho uplne hotovy. Tak nech sa nasi zatial z neho vytesia 🙂

samera
autor
25. nov 2005

Hlavne, nech to babo je zdrave, to je dolezite, ze?

katalienka
28. nov 2005

My by sme chceli zacat bud uz tesne pred svadbou alebo po nej na nom "pracovat" 🙂 Pri mojich lenivych vajecnikoch to moze trvat vecne... ale kto vie, mozno sa postasti 🙂

zuzanenka
28. nov 2005

Katalienka,aby si si na svadbe mohla aj trosku vypit... 😉 😀

samera
autor
28. nov 2005

zacni radej po svadbe hlavne kvoli tomu alkoholu na svadbe, je to istejsie 😉

golemocka
13. dec 2005

Ahojte, my sa pozname s priatelom 5 rokov, teda v den svadby je presne 5 rokov co sme spolu, o rok po svadbe sa stahujeme do vlastneho bytu a hned potom by sme chceli sa posnazit o babo, velmi sa na to tesim i ked mam aj strach, ale uz budem mat skoro 25 rokov takze myslim ze to zvladneme 🙂)

katka_g
13. dec 2005

Ja mám, resp. my máme v pláne bábätko až o nejaké 2 rôčky. Zatiaľ si pekne užijeme, zabývame sa pomaličky a potom sa vrhneme do role rodičovstva ... Uvidíme .....

juliam
13. dec 2005

čaute baby. Ja mám 22 a moja 1/2 má 24 rokov. Svadbu budeme mať v septembri a potom si určite asi tak rok počkáme na bábo, lebo ja budem akurát končiť školu. Človek však mieni a Pán Boh mení. Už teraz sa ale teším.

samera
autor
13. dec 2005

juliam
Ty si tak podobne ako ja, tiez mam 22, ale mojko ma 25rokov a tiez sme mali v septembri 😅 Ale deticky trochu neskor. 😉

petra24
13. dec 2005

Ahojte babule,

tak my sme od septembra spolu......aj by sme babenko prijali....ale zatial nic.....asi to tam hore tak naplanovali......a jedneho dna si tam hore povedia: no uz by bolo nacase tym dvom tam dole urobit radost 😅

lara1znk
13. dec 2005

My mame svadbu v juni a babatko by sme najradsej hned po svadbe. 🙂 Uz teraz mame mena a ja uz planujem vsetko mozne. No musim sa krotit a prilis sa tym nezaoberat, nechat tomu volny priebeh aby sme potom neboli sklamani a nesustredovali sa len na to.
😉

petra24
13. dec 2005

Ja som bola smutna po prvykrat ked to nevyslo ☹ ...... lebo fakt, clovek si mysli, ze pocat dietatko nie je nic tazke....alebo da sa to lavou zadnou zvladnut....urcitym sposobom da....takym tym teoretickym.....ale potom som si povedala.....tak ako som to uz pisala....o tom nebicku......ked nam budu hviezdy priat.... 😲
Prave som volala aj do lekarne - som si objednala ten Fertility tester - na meranie plodnych a neplodnych dni.......a uz prisiel...... 😀

juliam
13. dec 2005

lara1znk - máš pravdu, človek by sa tým nemal asi veľmi zaoberať a plánovať, lebo prídu len zbytočné sklamania a "nervy", prečo sa nám nedarí, keď tak veľmi chceme. Mali by sme tomu asi nechať voľný priebeh.

samera
autor
14. dec 2005

Presne, nestresujte sa, lebo tym si nepomozete, pekne klud, pohodku, vykaslite sa na to, ze to nejde, ved nabuduce to bude lepsie a lepsie a ani sa nenazdate a dietko tu bude, take malinke babanko, juj, ake to je zlate. A potom budete aj vy zlatunke maminky 😉 Len mat pohodku.

adkag
14. dec 2005

my sa zatial o babatko nesnazime,ale tiez som si objednala ten test,zaujimalo by ma,kedy mam plodne a neplodne dni. ja som ho objednavala cez internet,tak som zvedava,kedy pride.
petra, kolko stoji v lekarni?

evita
14. dec 2005

my sa o bábo tiež snažíme, ale zatiaľ to nevyšlo. V nedeľu mám dostať MS a ak príde, mrcha jedna, tak si pôjdem aj ja kúpiť ten tester. Petra koľko stojí v lekárni a adkad koľko cez internet? 🙂

juliam
14. dec 2005

petra24 - tiež by ma zaujímal ten Fertility tester. to je len na objednávku? a koľko stojí? môžeš pripísať aj viac info, lebo som o tom ešte nepočula. 🙂

marek
14. dec 2005

adkag cez akú stránku si si ho objednala a ako sa volá?Ďakujem

maryem
14. dec 2005

v snazilkach som pisala tento link:
http://forum.babinet.cz/read.php?f=7&i=10184&t=...
je tam diskusia k tomu "pristroju",aj link na stranku, kde je mozne ho objednat, ale su to cechy...

maryem
14. dec 2005

a tu je dokonca nejaky iny, ako som videla:
http://www.eva-test.sk/index.htm

lara1znk
14. dec 2005

Kocky, je taka stranka www.onaona.sk a tam mozete napisat akykolvek problem gynekologovi a odpise vam priamo na vas email.

adkag
14. dec 2005

cez internet stoji 300Kc na dobierku aj s postovnym.

cmuco
18. dec 2005

My obaja máme 27 rokov. Už moc krát sme sa o tom bavili ale budeme musieť ešte počať. Obaja pracujema v Prahe a jednoznačne chceme deti vychovávať doma v LM. Tak si ešte trochu musíme pošetriť na vlasné byvanie a potom sa do toho dáme. Je to však smutné že to musíme stále oddialovať. Ja by som už aj chcela ale chcem byvať vo svojom a mať "vlastnú"domácnosť, 😉

jaro
21. dec 2005

ahojte, my by sme boli na dalsie Vianoce uz najradsej traja 🙂 Je pravdou, ze dosiaľ sme sa veľmi o otehotnenie neusilovali, ale po novom roku sa budeme viac snažiť 😉

tilly
21. dec 2005

baby a prečo sa bojíte toho pôrodu?

adkag
2. jan 2006

tilly, asi kazdy ma z porodu obavy, je to predsa bolest a mozu nastat komlikacie, ale vysledok stoji za to. ale bat sa urcite budem,ako sa poznam 🙂
inak k tomu testeru, prislo mi to na dobierku z ciech, stal 300 + nieco ceskych korun, v prepocte na nase na poste 406 Sk a oni si vypytali za prevod dalsich 245,-Sk. tak som im to vratila a popytala sa v lekarni, tam som ho kupila za 313,-Sk. aj som ho skusala,ale nevidim tam rozdiely v jednotlivych dnochk,asi ho musim pouzivat dlhsie,aby som sa to naucila rozpoznavat. skusala som ho 4 dni a podla mna mi to ukazovalo neplodne dni, pricom prave teraz by som mala mat plodne,tak neviem,ci sa mam stresovat ze nemam ovu, alebo sa nad tym nezamyslat a brat to tak,ze to este neviem dobre pouzit.

samera
autor
2. jan 2006

tilly
Aj ja sa bojim kvoli bolesti a tym kompikaciam. Pocula som o tom vselico. Nie je to nic prijemne, ale vysledok stoji za to. 😉

tinafarkas
2. jan 2006

hm, ked tak nad tym uvazujem, ja sa tiez do toho nehrniem prave kvoli samotnemu porodu. stale si najdem vyhovorku...ta najnovsia mi vydrzi uz ale len rok a pol, a sice, ze kym drahy neskonci skolu, dieta mat nemozme - ved by som mu to predsa nespravila, ze bude male pistat prave vtedy, ked sa bude musiet pripravovat na statnice alebo obhajobu.. 😀

nixon
5. jan 2006

Ahojte babenky.
Je pravda, že svadbu ešte len budem mať. Ale dieťatko by som kľudne brala.
I keď mi raz meškala menštruácia dva mesiace a ja som musela čakať dva týždne, ako moje telo zareaguje na vyvolávaciu injekciu, mala som celkom aj strach.
Keby som sa mala riadiť srdcom, tak bábo už chcem. No rozum mi hovorí, že ešte je čas. A preto netuším, kedy príde ten správny čas. Asi to necháme voľne plynúť a nič nebudeme siliť a plánovať. 😉

zuz11
5. jan 2006

babule ako tu tak citam vsetky tieto temy tak na mna ide strach...... onedlho co by dub budem mat 28 😠 babbo by som chcela asi az tak za dva tri rocky..... problem je ten ze ich chcem potom 3 a nie hned po sebe.... len sa bojim ci nebude neskoro, co myslite? ☹

mixka
5. jan 2006

nixon, a ked ti ms meskala, bola si tehotna alebo v tom bol iny problem?