Kedy plánujete detičky? My o 5 rokov

samera
24. nov 2005

My sme sa rozhodli, ze az za takych 5 rokov. Teraz mame jedneho krpca doma ( synovca ) a vsetci su z neho uplne hotovy. Tak nech sa nasi zatial z neho vytesia 🙂

rebeka
13. feb 2006

My sa berieme aj preto, ze chceme babo a chceme ho priviest do kompletnej rodinky. Takze asi mesiac dva po svadbe sa chceme zacat cinit 😉 😀

deina
14. feb 2006

My planujeme babetko az tak rok-dva po svadbe, ale uvidime, ako sa podari. 🙂 V kazdom pripade sa velmi radi posnazime. A vlastne, kebyze otehotniem aj teraz, nebola by to pohroma, ale bolo by to trosku komplikovane, preto ma babo este cas, aby sa malo kam narodit (treba najprv ten bytik, ziadne byvanie u rodicov alebo svorkrovcov).

rebeka
14. feb 2006

deina: tak to ti drzim palce. Rodicia mozu byt akokolvek skvely ale vychovavat deti v dome svojich rodicov.... alebo partnerovych.. 😨

dea
5. mar 2006

baby aj my sme planovali babo az po svadbe, ale vcera som zistila ze babo bude uz v novembri, svadbu uz mame celu vybavenu na maj, a tak teraz neviem ci ju prelozit, ci uz mat svadbu s bruskom. Nevadi nam to , tesime sa , len to ze svadba je az koncom maja, neviem ci to nieje neskoro vydavat sa v stvrtom mesiaci.

liska
5. mar 2006

dea,priebeh tehotenstva sa neda predpokladat...su baby,ktorym brusko zacina byt vidno uz od tretieho mesiaca,ja som napr.v piatom a este by si to na mne nikto nevsimol(aj ked svoje uzke svadobne saty by som si uz dat nemohla 😀 ),barunka sa napr.tiez vydavala tusim v piatom 🙂 dalsia vec je,ze ti moze byvat velmi zle alebo aj nemusi resp.v stvrtom uz nemusi...no a samozrejme zalezi aj na tom,ci ste chceli svadbu malinku v kruhu najblizsej rodiny alebo velku zabavacku a tancovacku..kazdopadne si myslim,ze ked uz je babatko na ceste,lepsie trochu neskor ako hned teraz,aj keby ti byvalo zle a unaveno,v maji sa uz (cisto teoreticky) budes citit vyborne 😉 a pri spravnom vybere siat sa pripadne brusko schova bez problemov 🙂

sue
5. mar 2006

Dea, v prvom rade gratulujem 🙂 myslím, že by ste svadbu odkladať nemali...ani ju urýchľovať ak už máte všetko vybavené...štvrtý mesiac je tak akurát...len si over na šatočkách, či sa do nich vmestiš ak by bruško veľmi rástlo 🙂 držím palčeky, budeš nádherná nevesta s družiačiatkom v brušku 😉 🙂

alexandra
5. mar 2006

Dea, moja mama si vydavala v 4. mesiaci a ja som sa do jej siat nevosla ked som mala 18 😉 😀

sue
5. mar 2006

Alex, moja mamka na konci 5.ho 🙂 ale už mala poriadne veľké bruško 🙂

alexandra
5. mar 2006

sue no to uz mohla 😉 😀

zuziq
5. mar 2006

mno my planujeme tak o tri roky, ked dokoncim vysku ale myslim, ze dovtedy to neyvdrzime a ak sa nam podari "zamiesit" budeme sa tvarit, ze sa to podarilo neplanovane 😀

dea
5. mar 2006

dakujem baby, aj my sme sa rozhodli, nechat si ten nas vybrany termin, lebo zbytocne vsetky tie vybavovacky odznova a dohodli sme sa ze rodicom to povieme na velku noc, aby moc nestresovali,ze je to velmi skoro a tak dalej, uz teraz stresuju dost s vybavovanim svadby,

terqa
7. mar 2006

dea, ale to chce hlavne klud, ja som sa trosku viac stresovala a tyzden pred svatbou som potratila...tak si davaj pozor! prajem ti vsetko dobre
no a mne meska menzes 2. den, tak som trosku netrpezliva, ale sa bojim robit test, inak chceme cim skor

matja
7. mar 2006

terqa, to mi je ľúto, čo sa ti stalo. Snáď to vyjde tentokrát. Držím palce 😉

terqa
7. mar 2006

vdaka, matja

bianca
7. mar 2006

Terqa:mne je to tieš lúto
Mi planujeme zapocat vyrobu hned po svadbe,ibaze mam nefunkcnu stitnu zlazu,tak dufam,ze za podpori hormonov sa to nakoniec podari normanolnou cestou.

terqa
7. mar 2006

bianca: budem dzat palceky aby to vyslo 😉

matinka
8. mar 2006

Ahojte, ja sa tiez neviem uz dockat svadby, nasledne svadobnej cesty, aby sme si mohli splnit svoj sen - aby sme boli traja 🙂 takze hned po svadbe, hura, hura
A terqa, kamaratka zazila to iste, dva tyzdne pred svadbou, tak citim s tebou...

terqa
8. mar 2006

to mi jej je luto, ako sa z toho dostala, ak smiem vediet?

matinka
9. mar 2006

Brali sa asi pred 2,5 rokom ... na svadbe bola kvoli tomu "dusna" atmosfera, ale nastastie teraz uz ma krasnu dcerku 🙂 . Ja si myslim, ze na to sa neda zabudnut, len to zmiernit laskou k druhemu dietatku

metal_ada
9. mar 2006

Awoj 🙂 ja mam skor ci neskor svadbu, no v brusku sa mi uz ozyva babo. nejak sa tym netrapim a nevadi mi, co si myslia ostatni. tak sa to malo asi stat. takze nase malinke bude tiez na svadbe 🙂

nevesta
9. mar 2006

Metal ada, budete mat malinke druzicatko 🙂 😉

metal_ada
9. mar 2006

4 Nevesta 🙂
ano, tak nejak. 😉

nevesta
9. mar 2006

To 4 bolo myslene, ze cakas 4 druzicky 😕

metal_ada
9. mar 2006

nieee to ja tak pisem, ze 4= for, to je ako pre 🙂 takze 4 nevesta= pre nevestu 🙂

terqa
9. mar 2006

matinka aj u nas na svadbe to bolo zvlastne ako pises

nevesta
10. mar 2006

Jasne, uz bol vecer, asi mi prestali pracovat nervove spoje 😀

Tak este raz gratujluejm 😉

metal_ada
10. mar 2006

dakujem 🙂 take neplanovane veci su podla mna najkrajsie, nemas cas nad tym velmi premyslat 😉

mari.m
29. júl 2007

ahojte,ja mam 22 a priatel 24.este stale studujeme..
ja by som uz na babo aj celkom pristala..aj ked mam este 2r. skoly pred sebou..
ale on este nechce..ze je to skoro a bla bla bla..
teraz som mala na prazdninach malu neter (8r.),priatel sa s nou hral,nosil ju na chrbte..a tak..citila som,ze aj s nasimi sa urcite raz bude tak hrajkat 🙂
ale ja osobne som pocitila,ze dieta nie je len radost,ale hlavne velka starost a este nie som sama na to pripravena..na taku zodpovednost..citim sa este sama ako decko..a nie je dobre,ked deti maju deti.. 🙂

anjelik85
29. júl 2007

Ahojte, my plánujeme druhé bábo o 7 rokov. Bývame totiž u svokrovcov a nechcem priviesť ešte aj druhú nevinnú dušičku do ich domácnosti. Máme stavebko na 6 rokov, tak druhé príde do nového domu. 😎

anamor
29. júl 2007

my planujeme prve o rok začať snažiť a potom dúfam, že do dvoch-troch rokov príde súrodene, plánujem dve detičky /aspoň/