Kedy ste dostali menštruáciu po pôrode?

lubka23
24. okt 2013

Ahojte mamičky, kedy ste dostali prvu menstruaciu po porode? Je to mozne ze som len 6 tyzdnov po a uz zacinam menstruovat? Mala som najskor take tmave spinenie a teraz uz ide slabucka krv... myslela som ze sa cisitm alebo co ale teraz uz mam aj pocit ze zcina menzes... co vy na to? dakujem za radu 🙂

miku1
24. okt 2013

@lubka23 Dostala som ju 3 a pol mesiaca po oboch pôrodoch.

lubka23
autor
24. okt 2013

@miku1 myslis ze u mna je to menzes?

miku1
24. okt 2013

@lubka23 Možno, neviem....Veď počkaj pár dní a uvidíš. Ale ja som taký mesiac pred menzesom už mala taký špinavý výtok.

zuuzika
24. okt 2013

ja som dostala po prvom dietati presne posledny den sestonedelia a to som kojila, Pri druhom synovi az 9 mesiacov po porode. Takze si myslim ze mozes mat kludne menstruaciu...

amima
24. okt 2013

ahoj,ja som dostala po 3 mesiacoch.kdesi som citala,ze menzes pride,ak medzi jedn.dojceniami je interval dlhsi ako 4 hodiny.Neviem,ale u nas maly vtedy v noci tak casto nepil,mozno toto naozaj zohralo rolu...

m_ij_ka
24. okt 2013

po prvom pôrode som dostala prvú menštruáciu po 4 mesiacoch , z toho prvé tri som krvácala od pôrodu, kojila som len 6 dní.Pôrod bol klasický. Po druhom pôrode ten bol sekciou, krvácala som 3 dni, a presne o tri týždne od pôrodu som dostala prvú menštruáciu a to som malú kojila ešte.

maggie37
24. okt 2013

@lubka23 zvykne byť, ja som dostala po 6 týždňoch presne ale ja som počas šestonedelia krvácala len nejaký týždeň po pôrode... a potom už mi nabiehala riadne menštruácia 🙂

lubka23
autor
24. okt 2013

@maggie37 a potom si plne kojila?

maggie37
24. okt 2013

@lubka23 ešte stále plne kojím 🙂

eliska07
24. okt 2013

@lubka23 Ja som dostala riadnu menštruáciu hneď po šestonedelí. To som prekrvácala skoro celé, a potom mi už nabehla riadna menštruácia. A to bol malý plne kojený, mlieka som mala aj priveľa, ešte som aj odsávala. Takže žiadne pohodové materstvo som si z tejto stránky neužila. A to som sa tešila, že kým budem kojiť, tak by som s menštruáciou mohla mať pokoj...
Pevne verím, že pri druhom bábätku menštruácia tak skoro nepríde 🙂

petiku
24. okt 2013

Moja malá má 14 mesiacov a menzes som ešte nedostala. Samozrejme kojím.

lubka23
autor
24. okt 2013

@maggie37
@eliska07 kočky ,bojim sa aby som neprestala kojit a nezmenila sa chut mlieka... u vas nic take? alebo ze je mliecko redsie? 😉

anikazia
27. okt 2013

Ja som dostala presne vcera a maly ma 5 mesiacov a 2 tyzdne a mlieko este mam ale uz len malicko.

dadi21
27. okt 2013

Ja som dostala asi v stredu 🙂 co je 9 a pol mesiaca po porode 🙂 ale co pocuvam dievcata mamicky v okoli kludne to moze byt aj po sestonedeli.

asocial
27. okt 2013

@lubka23 rok po porode...stale bez...kojim🙂

silvikaaa
27. okt 2013

Ja som po porode krvacala 8 tyzdnou a o 2 tyzdne som dostala menstruaciu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre