Kedy ste skutočne šťastné?

felixko
11. dec 2008

Zaujímalo by ma, kedy dokážete byť dokonale šťastné, niekto ku šťastiu potrebuje peniaze, žiaľ, to je fenomén dnešnej doby,iný dokáže byť šťastný, keď má zdravie, rodinu a prácu, ako je to s Vami?
Aký je Váš hodnotový rebríček v živote? Čo je na prvom a čo na poslednom mieste?

bibula
11. dec 2008

zdravie,
vyrovnanost-pohoda tela aj mysle,
rodina,
praca /dufam,ze po MD bude zase mojim konickom./
🙂

marorlinko
11. dec 2008

som stastna,ked vidim,ze moja rodina je zdrava a stastna a dari sa nam a nechyba nam laska

tripplebi
11. dec 2008

ja som dokonale šťastná, keď držím môjho drahého v náručí. vtedy si uvedomím, že už sťastnejšia ani nemôžem byť.

bubba
11. dec 2008

ja som dokonale stastna,ked mi vecer zaspi dcera 😀 😀 😀 😀 a nastane konecne tichoooooooo 😀

evka
11. dec 2008

ahoj ja som velmi stastna lebo mam vynikajuceho a milujuceho muza,krasne dieta a druhe na ceste,ale este stastnejsia by som bola keby boli moji rodicia zdravy, 🙂 som stastna,ze mam okolo seba ludi ktori ma miluju

hiha
11. dec 2008

ja som momentalne velmi stastna,mam svoj vysneny sen,moje dieta,som rada,ze sme vsetci zdravi a spolu 🙂

expertka8
11. dec 2008

....ja som dokonale stastna pri dosahovani stastia 😉

sirinka
11. dec 2008

no ja neviem...to je tazko popisat, asi skutocne stastna som, ked ma nic netrapi, ked nemyslim na negativne veci...ale dokonalost podla mna ani neexistuje, iba cesta k nej... 🙂 lebo ked mam pocit, ze viac stastna sa uz neda byt...vzdy raz pride okamih, ked zistim, ze da...

hiha
11. dec 2008

bubba a inak aj vtedy som tiez stastna,ked maly konecne hajka 😅

tilly
11. dec 2008

ja som šťastná, keď je malý zdravý... síce sú tie naše non stop sople trápne oproti naozajstným zdravotným problémom, ale už mi to po mesiaci lezie na nervy...

ale tak v podstate sa nemám na čo sťažovať... nikdy to nie je dokonalé, sú len chvíle dokonalého šťastia, keby to bolo stále, tak už by to asi nebolo dokonalé

zuzana76
11. dec 2008

ja som zdrava, ked sme zdravi, mame co jest, sme spokojni a sme spolu

zuzana76
11. dec 2008

ze ja som zdrava 😀 , ja som stastna, ked sme zdravi....

bihan
11. dec 2008

Ja mám teraz rozhodne najšťastnejšie a najpokojnejšie obdobie v život. Nič mi nechýba, pár vecí ma síce trápi, ale keďže ich sama nemám šancu ovplyvniť, tak to beriem "s rezervou".

mirka414
11. dec 2008

mam 3otku na krku,vzdy som mala stoho strach,ale momentalne to boli najkrajsie narodeniny a najkrajsi cas v mojom zivote 😵 😵 rano mi leonicka zaspievala hapy tu juuuuu a dala mokre pusinky potom manzel a aj svokor a ten az skoro plakal.mam nadhernu rodinku,super dcerku,super svokra..trosku mi je smutno za maminkou a segrami na slovensku,ale clovek nemoze mat vsetko...

jaja0110
11. dec 2008

ja som stastna ked moje deti placu pretoze viem, ze SU TU, som stastna ked mozem v noci ku nim vstavat pretoze viem, ze potrebuju citit moju lasku, som stastna ked mi pri krmeni vyrazia misku z ruky, pretoze to znamena ze stale mame co jest, som stastna ked zacnu trucovat pretoze to moze byt okamih ktory sa uz nemusi zopakovat, som stastna ked prsi, pretoze viem ze po dazdi vzdy vyjde slniecko, som stastna ked sa manzel somnou natahuje o malickosti pretoze to znamena, ze mu stale na mne zalezi....a som stastna ze nemusim vysavat pretoze to rad robi moj manzel 🙂 🙂 🙂

felixko
autor
12. dec 2008

to je super, že my žienky ku šťastiu nepotrebujeme vlastne nič okrem pohľadu na naše šťastné, zdravé, napapkané deti, ktoré si v kľude zaspávajú pri nás v postielkach, milujúceho manžela vedľa seba..a môžme si povedať, že nás baví svet.
kiežby si to mohla povedať každá z nás!!
mňa osobne materstvo naplnilo obrovskou radosťou a chuťou žiť, každý deň si s dcérkou užívame, pretože viem, že keď mi vyrastie, bude mi smutno za tými časmi dávno minulými, keď sme sa spolu bláznili na posteli..
už teraz sa teším na ďalší prírastok do našej rodiny, lebo mám akosi dojem, že všetok ten strach z pôrodu a toho, ako dokážem zvládnuť bábätko mi prekazili tie prvotné zážitky z narodenia dcérky. som asi hlúpa, ale niekedy ma vie dosť ovplyvniť strach z niektorej situácie a potom si neviem naplno vychutnať daný moment..

catjob22
12. dec 2008

Felixko - super tema!! 😵 😵

Minule som si prave o tomto robila zaznam do dennika 🙂 Som stastna, ked rano vstanem, a vidim svoje deti, ked si zalievam prvu rannu kavu, ked ideme spolu niekam na nakupy, som stastna, ked sa po mne vsetcu traja valaju, som stastna, ked mam vecer, ked ulozim deti, chvilku pre seba a najstastnejsia som z pocitu, ze som mamou 🙂

titkovamiriam
12. dec 2008

ja som stastna ked su stasty a zdravy ludia ktorych mam rada:

ked sa synom nieco podari:vyhrat niaku sutaz,dobra znamky z pisomky na ktoru sa tazko ucili,ked marek nieco postavy,ked sa mama citi relativne dobre,ked brat nema diabeticke problemy a moze normalne pracovat,ked otec vyhra v stavkovani 😀 a potom to rozda detom a vnukom-ked sa vsetci stretneme u nedelneho obeda 😀 a nastane rodinna pohoda. 😀

marse
12. dec 2008

urcite som stastna ked som so svojou rodinou...to je samozrejme a hodnoty?

1. zdravie
2.laska
3.peniaze- bez nich by som enmohla zaobstarat to ostatne

zuzu13
12. dec 2008

ja som šťastná stále 😀 😀 😀 niekedy viac...niekedy menej...ale v konečnom dôsledku je to 365 dní v roku samé šťastie....veď máme rodičov, súrodencov, detičky, naše drahé polovičky....no a hlavne "sme"... 🙂 😀 😀 😀

livi
15. dec 2008

dnes 😵 😵

murinka
12. jan 2010

stastna som vtedy ked s manzelom a s dcerkou cely den pre seba,ked manzel nemusi rano vstavat do prace,navarime si,hrame sa,popijame kavicku,dcera je spokojna,zdrava...nemusim lietat po obchodoch a nakupovat aby som bola stastna-stastna som s mojimi milacikmi 🙂

luise
12. jan 2010

Ja v tedy, keď sme všetci zdraví, keď nás nič netrápi a najmä v tedy, keď píšem a ,,darí " sa mi. Aj to je pre mňa šťastie... 🙂

helenkasabinka
12. jan 2010

odkedy mam vytuzene dietatko,tak som ta najstastnejsia zena pod slnkom 😵

zanna333
20. aug 2018

Mne velmi pomohli knihy a texty Abraham-Hicks. -Podla mna je to to najlepsie pozitivne myslenie, ake existuje. Napr. tu: https://abrahamhicks.sk/category/stastie/