Kedy sú trhy v Poľskom Krosne?

najjulinka
23. mar 2008

Prosím viete niekto kedy sú trhy v Poľskom Krosne okrem soboty? Dakujem.

anjelinka
24. mar 2008

juli, utorky, stvrtky - to su dni, o ktorych viem aspon ja, raz sme boli v utorok a raz vo stvrtok.

ankam
24. mar 2008

kazdy den su tam trhy okrem nedele a v sobotu len doobeda
ked je zle pocasko tak aj cez tyzden len doobeda alebo tak max do 14.00

emjee
8. jún 2009

vka • 2d • Včera o 15:29
Babky neviete mi povedať ako su v Krosne v Polsku trhy? každý den?v utorok mam volny den tak som chcela isť no niesom si ista či to funguje Dakujem

ankam • 1d • Včera o 19:22
no trhy su kazdy den-teda ak nahodou nemaju tam nejaky sviatok-tak vtedy je zatvorene

a ked nahodou prsi tak uz okolo obeda balia

zeleninko
21. dec 2009

aj my sa tam zajtra chystame nieco nasmu kubkovi kupit tak sa mozno zbadame.zdravi pd.

girlgraffit1
30. apr 2010

prosim vas neviete ci v polsku su trhy a 1. maja?? prosiiim napiste

jazminn
3. máj 2010

Na 1. a 3. mája je Poľsku štátny sviatok ale myslím si že trhy v Krosne sú ako každý deň, okrem nedele.

janulabj
4. jún 2010

ahojte,neviete ako je to s trhami v Krosne? nie su tam zaplavy? chcem zajtra isť.ďakujem

jazminn
4. jún 2010

Trhy sú v Krosne každý deň, ale nedoporučujem tam zajtra ísť, lebo môj muž ide dnes z Jasla, cez Rzeszow, Krosno už 5 hodín a nemôže sa dostať a dokonca už bol na kruhači v Miastu Piastovom a musel isť dakde ešte obkľukov lebo pred hranicou je z brehu veľký zosuv pôdy.

janulabj
4. jún 2010

ok,dík za info
nákupy odložené...

mukicica
10. jún 2010

Ahojte,
Neviete náhodou v akom stave sú cesty do Krosna? Trasa-Košice-Prešov-Svidník- a hraničný prechod cez Duklu...Chystáme sa 15-tého do Krosna.
Diky za pomoc

jazminn
10. jún 2010

Pre osobné auta je hraničný prechod Dukla-Barwinek otvorený, ale musíš obchádzať mestečko Duklu, je tam zosuv, aj poškodená cesta. Za hranicou pri tom Motoreste odbočiš doprava na Rimanow-Zdroj, urobiš obchádzku. Pre kamiony je zatiaľ zavretá cesta.

mukicica
10. jún 2010

Ďakujem za rýchlu odpoveď
Diky, pomohla si 🙂

kofa
10. jún 2010

Aj mne.... 😉

janulabj
10. jún 2010

ahojte,ale neodporúčam
aj sa som chcela v sobotu,ale to si radšej počkam
zdržovanie,obchadzka na dost dlho

sisa18
30. júl 2010

Ahojte, ja by som sa chcela opýtať.. neviete náhodou či sa dajú na trhoch kúpiť aj látky taktiež či tam predávajú aj oblečenie pre psíkov. Alebo niekde v meste kde sa nachádza metrový textil. Ďakujem pekne za každú radu.

janulabj
30. júl 2010

na trhu myslim že latky isto nie,no namestie neni daleko,tam obchodiky budu, a ani psie oblečky som tam nevidela

bucki
23. sep 2010

Prosim vas chcem sa opytat ci niekto s vas nevie ci predavaju v krosne aj kocare znacky peg perego chystame sa na nakup dakujem 😀 🙂

uskamuska
31. okt 2010

Ahojte neviete mi poradiť či 2.11. sú trhy v Krosne?

jazminn
1. nov 2010

Jasné, že sú!

jazminn
1. nov 2010

aj dnes je už v PL pracovný deň.

zuzmag
8. apr 2011

Ahojte boli ste teraz niekto na trhu v krosne su tam stale kazdy deň okrem nedele????? 🙂

sepelka
10. apr 2011

@zuzmag áno sú, bola som včera

tigriatko
6. jan 2012

ahoj, neviete nahodou, ako je to s trhami v krosne teraz? ktore dni su? alebo maju po sviatkox nejaku pauzu? dakujem

hont
3. aug 2012

Prosím ak niekto pozná trhy v poľskom Krosno nech mi poradí či sú každý deň a či sa dá dobre nakúpiť hlavne
oblečenie. Ďakujem

mstm
30. dec 2012

Prosím Vás je v Krosne otvorený trh aj 5.januára 2013? Prosím viete mi poradiť dá sa tam kúpiť nábytok? konkrétne, pohovky ,do obývačky rohové?

palesandra
20. apr 2013

Prosimvas, kedy a kde su trhy v krosne? Dik

sslavusaa
26. apr 2013

ahojte ... neviem teda, či je táto téma stále aktuálna, ale čo sa týka trhoviska v Krosne, prikladám link ich stránky, je aj v slovenčine a dá sa pekne orientovať aj v mape 🙂
http://www.bazarkrosno.pl/index.php?go=kontakt

jurko167
28. apr 2013

zdravim, v aky den su trhy v Krosne? Dakujem

ifkafe
29. okt 2013

ahojte, neviete, či teraz vo štvrtok budú v Krosne trhy? Ďakujem 😉

tomi9887
10. dec 2013

ahojte ludkovia poradite mi ako sa dostanem na trh v krosne ?
😒