Kedy sú trhy v Poľskom Krosne?

najjulinka
23. mar 2008

Prosím viete niekto kedy sú trhy v Poľskom Krosne okrem soboty? Dakujem.

neni
5. okt 2015

Ahojte ,čítam ,že posledne pred dvoma rokmi sa ktosi chystal na trhy do Krosna. Chcela by som vedieť aká je tam situácia dnes, oplatí sa. ešte. chodiť tam?prípadne vie niekto spoj do Krosna z Košíc?

viktoriavia
12. okt 2015

@neni Ahoj bola si na trhoch v krosne? tiez sa chystame. Ak ano daj mi prosím ta vediet ci sa tam oplatí merat cestu. Dakujem

neni
12. okt 2015

Ahoj viktoriavia, nebola som v Krosne, takže zatiaľ nemám žiadne info ☹ ☹

viktoriavia
23. okt 2015

@neni
Boli sme v Poľsku, všetko sme kupili okrem postielky. Male veci stoja skoro rovnako ako u nas, oplatil sa hlavne kociar o 115€ lacnejsi. Fusak 24/26 s ovcim runom vo vnutri. Je tam detsky obchod hned pri parkovisku a jeden mimo trhu hned cez cestu. Tam sme nakupili. Usetrili sme okolo 150€ urcite. Saty sa neoplati kupovat. 🙂 videla som, ze tam prisiel aj bus - zajazd zo SR.

janulikovo
19. nov 2015

a treba menit peniaze?

neni
24. jan 2016

@viktoriavia. Ďakujem za info viktoriavia, ja by som chcela práve šaty a kožuch.. Uvidim vo februári pôjdem pozrieť to tam.

zabky9
11. aug 2016

Ahoj ,neviete nahodou ,kedy je v Krosne trh s nabytkom?

viktoriavia
14. aug 2016

Nabytok tam predavali aj pocas beznych trhov. Ale ceny neboli nic moc :/ podla mna sa da aj u nas nakupit za dobre ceny a kamarat vravel ze v mercury market pri krosne ma super ceny.

orakula
27. apr 2017

Dobrý deň. Nevie mi niekto poradiť ci 3.5.2017 budú trhy v Jablonke keď maju štátny sviatok.Ďakujem

luckaiza
28. apr 2017

Dobry den prajem ,viete niekto poradit ci 1.5.2017 tiez maju sviatok ci budu trhyotvorene?dakujem krasne

bibad81
29. apr 2017

Neviete ci 1.5 budu trhy v krosne otvorene?

evita
6. nov 2017

Ahojte, neviete, ci budu v Krosne trhy 11.novembra 2017, ked je v Polsku statny sviatok? Vychadza to na sobotu.

anetta85
1. mar 2019

Prosím vás, novšie správy,novinky? Kedy sú otvorené trhy v Krosne? (Nowy Targ)

luckaiza
1. mar 2019

@anetta85 v krosne zvykne byt kazdy den cca do pol druhej,ale cez tyzden menej stankov ,najviac sobota..nowy targ sobota urcite a neviem ci utorok alebo stvrtok este ,ale sobota to isti 🙂

anetta85
1. mar 2019

@luckaiza ďakujem,, zajtra by sme chceli ísť... Takže asi pre istotu skôr vyrazíme, aby sme stihli pochodiť a popozerať ........

kacenocka2
26. dec 2021

Neviete ci funguju v krosne trhy?