Kedy treba kúpiť prilbu do cyklosedačky?

pralinkaaa
28. máj 2010

ahojte, prosím o radu - od akého veku sa kupuje do cyklosedačky prilba? resp. ak tam dám malé bábo, keď už bude sedieť, aj také malinké mávajú prilby, dá sa to kúpiť? dakujem.

dosa
28. máj 2010

ja by som s detmi na bicykli bez prilby nesla. malu som zacala vozit ked uz vedela behat, tak po roku - lebo co s nou ked zastavime? ju na ruky a bicykel kam? 😀 😀 😀 a prilbu sme kupili. ma nastavitelne vnutro, pouziva ju doteraz , uz bude mat o chvilu styri roky...

pralinkaaa
autor
28. máj 2010

ja viem, ja len netušim či take malinke predavaju...keby ju napr. vozim ako 9mes. zatiaľ som to nezisťovala v obchode, iba sedačku som kupila 😀

dosa
28. máj 2010

skus v bicyklovom obchode, my mame tu najmesiu xs a ked som jej to vnutri utiahla, tak bola dobra. ale to uz bolo tri roky a dozadu a tiez sme ju ledva zohnali... snad uz sa vyrobcovia polepsili a su aj take. o chvilu nas to tiez caka, aj synovi bude treba. hmmmm, zrejme podedi po sestre a jej sa kupi vacsia 😉

siska76
28. máj 2010

my sme tak narýchlo kúpili malému prilbu v Lidli veľ.M,vnútri sa uťahuje, síce pred rokom a pol ale dodnes mu je dobrá... 🙂 a to už sa bicykluje sám 🙂