Kedy začali rásť vlásky vašim deťom?

wienika
13. feb 2008

moja dcerka ma takmer 6 msiacov a skoro ziadne vlasky...kedy jej zacnu rast? vsetky moje kamartaky maju vlasate babatka...kedy zacali rast vasim dietkam?

ivkka
13. feb 2008

wienika moja dcéra má sedem mesiacov a tiež nemá veľmy dlhé ani husté vlasy.Vzadu na hlavičke mala vyležaninu a tam má iba také páperie 😅

rinuska
13. feb 2008

Môj synovec nemal vlasy do 1 roka -určite mu narastú. Môj nemal zas zuby do 1 roka. 😀

wienika
autor
13. feb 2008

moja ma len take paperie...po porode mala trosku viac..vsetko jej vypadalo...ja viem, ze to dorastie. na chlapcoch to nevadi, ale dievcatka su zlatsie s vlaskami....

junovka
13. feb 2008

moja Timka nemala vlasy skoro hadam do 2 rokoch 😀 😀 😀 a teraz ma dobre akuratne vlasy 😉

renika
13. feb 2008

wienika, ja som nemala vlásky do jedného roka. Až potom mi začali rásť. Mama si už myslela, že mi nenarastú 😅 Neznepokojuj sa, vlásky dcérke určite narastú 😉

katusha
13. feb 2008

my mame skoro 8 mesiacov a vlasy skoro ziadne 😅 ked sa emka narodila, mala trosku viac vlaskov ako teraz, lenze tie jej vypadali 😉
ja som do roka tiez bola plesata 😀

wienika
autor
13. feb 2008

keby mala vlasky, tak jej nevidno odstavajuce uska..vyzera ako taky maly, mily ufoooonik... plesaty..... 😉 ale inac je zlata....moja....laska...hlavne, ze je zdrava

katusha
13. feb 2008

wienika, presne tak 😉
nie je to vzdy len vyhoda, ked je babo vlasate - mojej sesternice dcerka sa narodila s hustymi tmavymi vlasmi a stale samu seba kvakala a potom plakala 😒

wienika
autor
13. feb 2008

kamoske sa narodil syn s hustou hrivou...dnes ma pol roka a vyzera ako clen beatles... 😉 chuderka ma starosti, lebo nechce ho ostrihat, ze vraj by sa to nemalo..neviem..ale tiiez sa kvaka....ale ma vyhodu, maly nepotrebuje ciapku 🙂 ..ja som fakt take huste a dlhe vlasy u babatka nevidela....

kili
13. feb 2008

naši sú tiež nevlasáči. Samko má už aspoň jemné krátke vlásky, ale Adamko len páperie, ale na vrchu hlavičky ich má dlhšie ako Samko.
Mne to nijak nevadí, aspoň že nebudú plešatý ako starí, nikto zo starých odcov nebol a ani manžel nebude. 🙂

lusil2005
13. feb 2008

kiliiiii ja viem ze je to mimo temy ale - ako sa maju krpci? vsetko ok? dlho som o vas nepocula a casto som na vas myslela ze ako sa vam dari...

eva4444
13. feb 2008

my mame 8,5m a vlasy nikde ☹

lusil2005
13. feb 2008

wienika haha ja mam tiez takeho maleho ufonceka doma 😀 😀 😀 ale ja by som ju aj tak zjedla. nepomozem si - tym ze nema este vlasky poriadne je stale take uplne male babenko pre mna 😅 😀

bezaz
13. feb 2008

wieni to je v pohode, mojej malej sesternici narastli normalne vlasy az v troch rokoch, dovtedy mala len paperie.. ale teraz ma naaadherne kucerave vlasy 😉

wienika
autor
13. feb 2008

lusil, mne pripadali vlasate babatka vzdy starsie a tie plesate, presne ako ty hovoris,take miminka. ako vidim aj tvoja ma obrovske oci. moja ich ma na pol ksiftu..aspon toho ma dost, ked nie vlaskov 😉

lusil2005
13. feb 2008

hehehe no mojej podla mna rastu namiesto vlasov zuby... v styroch mesiacoch mala dva, teraz ma sedem... 😀

wienika
autor
13. feb 2008

kili,mozno nieco na tom bude...ta kamoska, co ma uplneho hippieho doma, tak jej manzel je uz dlho plesaty a to nema ani 40....paradox..ale dufam, ze tomu malemu take ostanu a nebude mat komplexy v zivote.

baby, neviem, ci sa to stalo aj vam, ale ja som mala vzdy zvlnene vlasy. pocas tehotenstva sa mi prestali vlnit a teraz ich mam rovne ako droty..okrem toho, ze mi hrozne padaju, mam ich totalne riedke a nedaju sa ucesat.stale ich mam zamotane, hlavne po umyti. viem, ze to vypadavanie je normalne po porode, ale az tak???

lusil2005
13. feb 2008

wieni tak mne pocas tehu prestali prvy krat v zivote padat... mala som super krasne huste vlasy... no a po porode........................
teraz mam asi tak tretinu z povodneho mnozstva vlasov. a neviem uz jak mam to vypadavanie zastavit! uz to sice nieje taky extrem ze zacesem hrebenom a polka toho pramena mi ostane na hrebeni, ale aj tak dost. uvazujem ci to zlepsenie vypadavania nesuvisi s tym ze uz mi ani moc nema co vypadavat. 😀

wienika
autor
13. feb 2008

lusil, asi som na tom podobne. pocas tehotenstva je normalne, ze nepadaju, ale toto som necakala.tak som sa nahnevala, mama chytila noznice a odstrihla mi asi 15 cm....horko som zaplakala 😢 a isla do lekarne. kupila som si doplnkove vitaminy, vapnik, zinok a horcik v jednom baleni..uzivam to asi 3 tyzdne a je to lepsie..mozno je to aj preto, ze uz tolko nekojim, len v noci...a jem vela ovocia a zeleniny....

tilly
13. feb 2008

wienika a nemá blonďavé vlásky? lebo blondiačikom tie vlásky rastú pomenej a pomalšie, môj má tiež redučké vlásky, ale on nemá mať po kom husté vlasy...

wienika
autor
13. feb 2008

lusil,moja po zuboch ani chyru..a slinta uz od 3 mesiacov...sedem zubov? wow....niektore rocne deti este nemaju prve zubky....

wienika
autor
13. feb 2008

tilly,zatial to malo co tam je, je take orieskove.najdlhsi vlas meria asi 2 cm....ostatne su asi pol centimetrove..ale asi budu blond..aj ja som bola ako dieta a manzel tiez...teraz ma cierne..ja mam tiez take orieskove....alebo skor take mysacie 😒

jaduska
13. feb 2008

Aj naša malá má máličko vláskov a ešte aj blonďaté, tak jej ani nevidno (a tie ušká tiež trošku ako ufónik) Staršia dcérka mala tiež málo vláskov, teraz má skoro 5 rokov a vlasy krásne, dlhé, vlnité... 😉

melory
13. feb 2008

stela ma 10.mesiacov a veru vlasy nikde, zubov uz skoro plne usta a vlasy nikde....???

mimakro
13. feb 2008

Ondrejko sa narodil s krátkymi čiernymi vláskami a tiemu okolo tretieho mesiaca začali vypadať. Ako ročný mal celkom dlhé vlasy, ale také páperie. Hanka sa tiež narodila s kratučkými vláskami, ale tie jej vôbec nevypadli. Teraz ich má husté, oveľa hustejšie ako Ondrejko. Mne začali padať asi dva mesiace po pôrode, trvalo to tak tri mesiace a teraz je to úplne v poho. A poznám aj bábätká, ktoré ako dvojročné nemajú takmer žiadne vlásky ☹ Je to indi-vindi.

wienika
autor
13. feb 2008

pokial mame len takyto problem, je vsetko v poriadku.... 😉 vlasky pridu,niektore budu mat viac, niektore menej.to je jedno..ale hlavne nech nam deticky rastu a su zdrave...

ivka19
13. feb 2008

ani my tych vlaskov nemame,ale vsak hadam narastu 😉 hlavne ,ze je mala zdrava a teraz je zima a nosi ciapku 😉

kosicanka1
14. feb 2008

ani my nemame vlasky, a vzadu mame plesinku este k tomu 😉

jahodka11
14. feb 2008

my mame vlasky od narodenia, zmenili sa z ciernych na hnede a rastu mu stale nove, pomaly ho budeme musiet ist dat podstrihnut, ved su miestami dlhe 8cm a s tym sa neda nic urobit...🙂 vsetci nam hovorili,ze mu vypadaju...no zatial som nenasla ani jeden 🙂

wienika
autor
14. feb 2008

a mozu sa takym malym babatkam vlasky strihat? neviem, pocula som, ze nie..ale mozno je to zastaraly nazor....