Kedy začali rásť vlásky vašim deťom?

wienika
13. feb 2008

moja dcerka ma takmer 6 msiacov a skoro ziadne vlasky...kedy jej zacnu rast? vsetky moje kamartaky maju vlasate babatka...kedy zacali rast vasim dietkam?

laculik
14. feb 2008

mojej malej zacali poriadne rast a hustnut asi ked mala 2 a pol roka.....

biba12
15. feb 2008

My mame vlsky od narodenia, ale teraz sa mu zacali menit, vypadali a rastu nove.

kamajka
15. feb 2008

Ahoj, našej babuli začali rast vlasky asi okolo roka, no a maly ma 19 mesiacov a vlasky nikde,
takže nezufaj, raz určite narastú 🙂
Nám rastú kučeravé 😀

kamajka
15. feb 2008

wienika, a čo chceš malej strihat ked nemá vlasky ? 😀
Ja som nazoru, že pokial dieťatku nesposobuju vlasky problémy (napr. padanie do očí), tak nestrihat,
ked už začnú zavadzat tak kludne, ono je to nejaka povera, že do roka nestrihat,
pokial robia vlasky problémy, podla mna ich možno kludne ostrihat. 🙂

sofik
15. feb 2008

Moja mala má už dost vláskov ale nestrihám ju, aspon do roka. Chcem jej vypestovat krásne dlhé vlásky. Budem len podstrihávat. 🙂

jahodka11
15. feb 2008

my tiez len podstrihneme a podla mna sa to urcite moze. Myslim, ze preto sa hovori, ze sa babatka nesmu strihat, lebo nemaju vlasky, tak sa nemaju ake ostrihat...🙂))

wienika
autor
16. feb 2008

kamajka, ja malej nechcem a ani zatial nemam co strihat, len som reagovala na jahodku, ktora ma 4 mes. babo s dlhymi vlaskami a chce ju podstrihnut..tak som sa len pytala, ci sa to moze..tiez som pocula, ze do roka by sa nemali....ale asi je to len povera..... 😉

melory
16. feb 2008

stale sme bez vlaskou,

kamajka
17. feb 2008

ahaa.. wienika 🙂
vidis ja uz zle citam niekedy.. 🙂 sorry

hedunecka
17. mar 2008

baby a mozu malej zacat az teraz padat vlasky??ona je vlasana od narodenia, ale az teraz jej zacali padat 😕 😕 😕

zrzulka
17. mar 2008

nasa ma zase vzadu uplne vylezane vlasky a plesinu. aj vpredu uz nic moc chcela by som ju ostrihat lebo to vyzera otrasne ako na to? noznickami? aku mate skusenost?

jahodka11
17. mar 2008

hedunecka, aj nas maly ma vlasky od narodenia, aj mu narastli a zbledli, ale teraz mu zacinaju padat :( je taky smiesny, sem tam taka skor plesinka...tak uvidime, ja som kdesi citala, ze okolo 6 mesiaca uz nemozu vypadat, a nam prave teraz zacinaju...mozno ale nebude mat uplne holu hlavicku...no uvidime 🙂

prasiatko30
17. mar 2008

nam sa to tak viacej zhustilo po 12m - a teraz v 17m jej uz dokonca mozem zapnut aj kecku takou tou pukackou 😀 este to stale nie je na copiky ale aspon nemame plesinky 😎

dandinda
17. mar 2008

ztak mi sme tiez od narodenia riadny vlasaci, maly mal hned od narodenia take haro,mal riadneho jezka na hlavke 😀 vsetci nam hovorili, ze urcite vypadaju, no figa 😝 ostali, len uplne zosvetleli a narastli 😀 Dokonca tak, ze sme ho pred vianocami dali ostrihat, riadne v kadernictve noznickami 😉 No a asi pred mesiacom sme to absolvovali znovu, ma riadne huste vlasky a uz mu znova narastli 😀 my budeme asi zarabat len na holica 😅
Tiez som pocula. ze do roka sa nesmie, ale ani jedna kadernicka a dokonca ani doktorka mi nevedeli vysvetlit preco 😠 Hlavne, ze kazdy mi hned povedal, ze to sa nema 😕 no dovod nikto 😝 No moje chuda uz pre vlasky poriadne nevidelo, 😝 Jediny dovod, ktory ma napadol,preco sa tato povera vymyslela je, ze by sa mohlo dietatko pri strihani hybat a mohla by sa poskodit fontanelka ☹ to jedine ma napadlo 😒

jahodka11
17. mar 2008

dandinda, ak nasmu malemu nevypadaju, lebo asi zacali...tiez ho dam ostrihat, ved to nemoze mat v ockach predsa.... a tiez by ma zaujimalo, preco sa to vlastne nesmie..🙂

hedunecka
18. mar 2008

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
tu je o vlaskox

no ja to nexapem preco jej zacali padat az teraz 😕

dandinda
18. mar 2008

malemu nepadali, oni sa mu nejako nepozorovane vymenili 😀 vzadu ich mal trosku redsie ako na hlavke, ale tam ma riadnu hrivu 😎
Jahodka- ja som sa dlho rozhodovala, ale ked som mu uz zacala davat pukacky, tak nebola ina moznost 😀