Kedy začať čítať dieťatku rozprávky?

mimi109
2. feb 2007

ahojte zaujimalo by ma kedy podla vas zacat citat dietatu rozpravky

mimi109
autor
2. feb 2007

no to by aj mna zaujmalo,mala spievanie zboznuje s kazdej pesnicky viem mozno stvrtinu 😀

emjee
2. feb 2007
mimi109
autor
2. feb 2007

emjee ty si POKLAD 😵 kym by som to nasla by som tu sedela do rana 😀

erika153
2. feb 2007

emjee tu ma vsetko zmapovane do detailov 😕 😉

lasenka
3. feb 2007

babky
ja vam odporucam Podhradsku a Canakyho, mam doma 1. a 2. Su skvele, pesnicku viac-krat opakuju, jednoduche melodie, skratka super. Mam aj najnovsie vianocne, ale tie nie su az tak super, som z toho CD trosku sklamana... ale ostatne su fajn

bzuco
3. feb 2007

tak ja mám konečne doma aj tú Zlatú bránu a je perfektnááááá,
najlepšie pesničky - najviac známe sú na 1.

lasenka
3. feb 2007

Zlatu bránu ma moja segra a tiez si ju velmi chvali... stale si to vymiename 😉 mamka sa z nas len smeje, ze my sme v nasich rokoch take nieco nemali, ze len tie svoje deturence rozmaznavame 😀

bzuco
3. feb 2007

my sme pesničky zo ZB mali nahraté na takom starom kotúčovom magnetofóne ako deti, takže sú to pre mňa známe veci
a jedného času to bežalo, nie je to tak dávno, aj na stv2 - pesničky zo ZB

lasenka
3. feb 2007

takze to poznas 😉
chcem sa ta este opytat, ci si uz mala skusku zo syntaxe... vraj je to hrozna skuska 😖

lasenka
3. feb 2007

jaaaj, dala som taku otazku v Rozpravkach...

bzuco
3. feb 2007

nie, nemala, až v LS

zuzu13
3. feb 2007

aj my máme zlatú bránu a všetky...ale platne 😅

bzuco
3. feb 2007

ja mám na platni Bambuľkine pesničky, ale neviem ako by sa to dalo dať na CD 😒 , vraj sa to nejako dá urobiť, lebo gramofón nemáme

zuzu13
3. feb 2007

my máme gramofon ale neviem, či je funkčný...zistím 😀

lasenka
3. feb 2007

nedavno som si objednala DVD Bambulku a Matka a Kubka... su tam vsetky rozpravky, len kazda z nich zacina a konci tou melodiou, a uz mi tie zvucky niekedy lezu na nervy... najlepsie je pustit jednu alebo dve rozpravky a dost

zuzu13
3. feb 2007

lasenka, ja som tak na tom s A je to! 😀 a Tom a Jerry 😀

zuzu13
3. feb 2007

Na CD mám množstvo rozprávok čo boli pred 10 rokmi v Mackovi Pusíkovi. Aj teraz sa mi zdá, že k časopisu je aj CD

lasenka
3. feb 2007

zuzu
k akemu casopisu?

zuzu13
3. feb 2007

Bolo to v Mackovi pusíkovi a teraz je to v šikovníčkovi.Možno aj niekde inde, opýtaj sa v novinovom stánku

lasenka
3. feb 2007

zuzu
dobre, dakujem, hned v pondelok sa opytam 😉

titkovamiriam
3. feb 2007

no jasne ja mam pusikov odlozenych po synoch.uplne super casopis pre deti.pamatam sa ked bol milan druhak tak sa tie lizine basnicky ucil naspamat a s jednou aj sutazil v prednese a vyhral-boli sice dlhe no lahko sa ucili.kamoska ma predskolaka a tiez si to s tym casopisom uziju.

zuzu13
3. feb 2007

😀

claudinka
29. okt 2008

Nepoznate niekto nejaky link na stiahnutie nejakych detskych basniciek, pesniciek, cohokolvek zadarmo?

olivi
29. okt 2008

Ahoj claudinka, ja mam ulozenu tuto stranku http://rozpravky.wz.cz/rozpravky/index.php a http://rozpravky.wz.cz/basnicky/index.php je tam toho vela urcite si nieco pekne najdete 😉 pekny vecer

danu
30. dec 2009

pimpa • 1d • Dnes o 12:39
Chcem sa opytat, ako to robite vy. Od 12 mesiacov je vraj dolezite citat knizky s dietatkom, kvoli slovnej zasobe. ktore knizky sa vam osvedcili, prip. ako na to idete vy? Niekedy mam pocit, ci to ma zmysel, ale asi ma, len nie je este vidiet ci tomu Patko rozumie 😅

kingstonka
30. dec 2009

...ahoj...mne zatial nevydrzi pocuvat rozpravku- ak tak len taku kratku aj to musim rychlo citat lebo otaca strrany 🙂 ... ale knih ma dost a citame stale, ale zatial len tie take tvrde leporela - ukazujeme si obrazky- co je na nich a tak...

libka1
30. dec 2009

u nas letia basnicky kazdeho typu, tie vydrzi pocuvat, dlhu rozpravku nie, tiez prevracia strany 😀
citame asi od 6 mesiacov a slovnu zasobu ma naozaj slusnu, v podstate je uz schopna povedat co chce, nemusi len ukazovat a je jej celkom dobre rozumiet, ale ci je to tym citanim to netusim 😉 ona opakuje uplne vsetko co pocuje, takze aj ked sa len bezne rozpravame keca do toho 😀

libka1
30. dec 2009

a zabudla som napisat nase top knizky su: zlatá hrkálka a čačky hračky 😉

babula90
30. dec 2009

čačky hračky milujeme od 10 mesiacov, vie všetko dávno naspamäť 🙂 úžasná kniha.
Čítame od 7 mesiacov- riekanky a knihy miluje, dokáže aj 2h.počúvať, dopĺňa. Čím skôr sa začne, tým lepšie. 😉

marianka79
30. dec 2009

ja som synovi den co den citala stale som sa snim rozpravala nemal ani rok ked vedel povedat"mama,tata,cece/čeče/"čiže čítat,čítat,čítat a rozpravat čo najviac