Ketodiet - pridáte sa ?

minnie55
4. jún 2018

Ahojte 🙂

Dnes som si objednala "balíčky" Ketodiet, zajtra začínam, budem veľmi rada, ak sa niekto pridá 🙂

lucysl
4. jún 2018

Ja som si pred časom objednala a nakombinovala ten ochutnávací balíček a teda za mňa niečo strašne nechutné. A to som sa tešila, že by to mohlo byť niečo pre mňa, nie som vyberavá, ale toto je pre mňa samá umelina. Tak sa síce nepridávam, ale držím ti palce, nech to má u teba väčší úspech .-)

pupi14
4. jún 2018

Ja sa nechystám na chudnutie ale keď to vidím tak mi hneď napadne tá reklama, ktorá mi už nenormálne lezie na nervy 😂😂

marseillefan
4. jún 2018

Ketodiet je dosť drahá... moja manželka používa Ketolinea, čo je vlastne to isté, len o polovicu lacnejšie. A tiež to chutí lepšie, lebo to netreba ochucovať tými tabletkami, ktoré za veľa nestoja...

simdob
4. jún 2018

podľa mňa tieto veci sú strašne drahé a to zbytočne, myslím, že toto nie je celkom riešením, mne tiež trvalo, kým som sa ako tak nastavila na schopnú stravu, ale podarilo sa mi a cítim sa lepšie ako s takýmito vecami 😉

minnie55
autor
4. jún 2018

@simdob ďakujem za tvoj názor, ale ja tu hľadám niekoho, kto sa chce pridať.....

timurenkoza
18. feb 2019

Predám rôzne produkty Ketodiet. Žiaľ zo zdravotných dôvodov som to musela ukončiť.
6 x smoothie pomaranč
4 × nápoj čokoláda
6 x čokoláda puding
5 x paradajková polievka
5 x hovädzia rezancová polievka
6 x palacinka.
Všetko zakúpené január 2019.

minnie55
autor
18. feb 2019

@timurenkoza poprosim do ip cenu za smoothie, polievky a palacinky spolu. Dakujem pekne.

lailaveve
24. apr 2019

@timurenkoza prosim.vas za kolko ponukate coko puding a coko napoj?

lailaveve
24. apr 2019

@marseillefan ano je lacnejsia ale nie az tolko ale je to nechutne sladke..teda aspon pre mna...bol to boj dopit 1 balenie...ale to som ja 🤪

marseillefan
24. apr 2019

@lailaveve a nedávala si si málo vody? lebo podľa mňa zasa tie tabletky ketodiet za veľa nestoja a niekedy je to ledva cítiť 🙂

lailaveve
24. apr 2019

@marseillefan bohuzial davala som aj viac ako pisali ale pre mna to bola hruza co sa sladkosti tyka...tie ketodiet tabletky som vobec nepouzivala do napoja..raz som to skusila a teda mala som co robit dopit tu davku..a to som z tej tabletky iba odlomila...jedine potom po ukonceni som si kulincek hodila do bieleho jogurtu ze ako by to chutilo....tam sa to este ako tak dalo...bolo to ako osladeny jogurt😊..a ketofit som si tiez objednala iba bez tabletiek cisty napoj a ten mi tak akurat sladky i napriek tomu ze su tam neni ziadne sladidla dodane ako sukraloza,stevia ci acetsulfat a pod..myslim tie umele "sacharinoidne" sladidla...ja si ani caj,kavu nesladim a nepijem ani sladene napoje,mne to proste nechti a ked som si aj omylom upila z caju mojich seti(ze ho mali osladeny)..tak ma normalne naplo🙄..ale inak sladke mam rada...zmrzlinu,kolace...no tiez nie presladene🤭

marseillefan
24. apr 2019

@lailaveve veď čo tu čítam, tak tebe vlastne ani tie keto veci piť netreba :D

lailaveve
24. apr 2019

@marseillefan ..no ja chcem dat dole 4 kila..mne sice tie tabulky ci vypocty po zadani udajov vyhodili ze ne.am nadvahu ale ja som uz ndni so sebou spokojna...a inak sa nenastartujem iba cez taketo potraviny lebo ked len normslne jem tak skor "zhresim"ako ked uz do yoho nieco investujem🤪

lailaveve
24. apr 2019

Aj manzel a kolegyne mi hovoria,ze ked ja potrebujem schudnut tak oni uz mozu vsetko zabalit ak ja som tucna...no kazdy clovek musi byt hlavne spokojny sam so sebou..mne nestaci ze ostatni povedia ze mam super postavu a ze keby oni mali tsku tsk nic neriedia..no ja mam na seba ine naroky🤭

lailaveve
17. máj 2021

Ahojte Ponukam dietny puding ketofit vhodny pri ketodiete..pomoze vam lahko a chutne schudnut...cokoladova prichut...pouzita iba 1 davka..cize je tam 24porcii(vaha 1kg).....datum expiracie:oktober 2021...cena 19e+posta