Klinika hematológie. Chodíte tam niektorá?

petra2505
18. jún 2009

baby prave mi volala hematologicka, ze mam v pondelok ist na kliniku hematologie a prosim vas zaujimalo by ma ci tam niektora chodite a co ma tam caka lebo do pondelka ma zozerie zvedavost 😉

fyalynka
18. jún 2009

petra a kam ides na kliniku? Ja vraj budem musiet ist do BA...

petra2505
autor
18. jún 2009

aj ja, fyalynka hladala som kde to je a je to na Antolskej tak v pondelok tam idem

ivirk
18. jún 2009

petra a za akeho dovodu tam mas ist, preco vlastne na hematologiu chodis,

fyalynka
18. jún 2009

no tak asi aj ja tam pojdem, urcite ich tam nie je xy...tak mi aspon potom povies ako to tam chodi... 😉
a co mas aky problem?

petra2505
autor
18. jún 2009

ivirk snazime sa viac ako tri roky o babo a isla som tam v ramci vysetreni pri neplodnosti, dnes mi lekarka volala, ze mam nejake protilatky ci co musim tam ista a viac mi povie v pondelok pred odchodm na kliniku

bettynka222
18. jún 2009

ahoj petra aj jaj mam ist k nejakej hemato na antolsku, len som nevedela ze to je ta klinika hematologie.
ahoj fyalnykaaaaaaaaaaaaaa 😀

petra2505
autor
18. jún 2009

bety kedy tam ides?

bettynka222
18. jún 2009

no ja tam este nejdem, ale jedna baba z trombofiliek mi tam poradila jednu hemato. lebo ja mam uz po dvoch potratoch, aj sa mi pocas tehu tvorili zrazeniny v maternici...ale moja hemato tu v tt je totalne mimo a tvrdi, ze mi nic nie je (a to ma z genetiky potvrdenu trombofiliu!)

petra2505
autor
18. jún 2009

aha, no ja tam teda v pondelok pojdem, som zvedava co ma tam caka....az mam obavy 😒

fyalynka
18. jún 2009

betty, ahoooj 😀
petra, tak budes prva a povies nam, co nas asi caka... 😉 dufam, ze vam pomozu, 3 roky je dost ☹
drziiiim moc palce 🙂

bettynka222
18. jún 2009

ahoj fyalynocka 😀 peti ano ty nam vsetko poreferujes. a nicoho sa neboj, ved ti len vezmu krv. ale ak mas uz vysledky, tak sa ti k tomu iba vyjadria a nebudu ta strasit s ihlou 😎 tes sa, ved ti skor mozno nieco najdu, co sposobovalo doterajsie problemiky a potom to uz pojde hned 😉

petra2505
autor
18. jún 2009

no som zvedava v pondelok vam budem referovat co a ako, dufam, ze tam nie je nejaka cakacia doba lebo uz ma porazi....no tri roky je dost, ale teraz sme sa rozhodli, ze este skusime hematologiu a ked bude o.k. zajdeme do CAR, zda sa, ze sme spravili dobre a snad mi na tej klinike pomozu lebo uz nam zostava len CAR

riska
18. jún 2009

petra, aj ja idem v pondelok na antolsku na hematologiu 😉

petra2505
autor
18. jún 2009

riska a musela si sa tam objednavat alebo ako to tam chodi?

riska
18. jún 2009

ano, ideš tam len na objednávku... aspon u tej mojej doktorky určite 😉 ku komu ideš?

petra2505
autor
18. jún 2009

no to ja neviem, este som tam nebola len hematlogicka ma tam poslala, aky tam je prosim ta tel kontakt, nevies?ja by som si tam zavolala a objednala by som sa

petra2505
autor
18. jún 2009

uz to mam vybavene som si tam volala a v pondelok sa mam hlasit u MUDr.Masarovej

riska
18. jún 2009

aha, tak taku nepoznám, ja mam inu... držim palce, nech to dobre dopadne 😉

petra2505
autor
18. jún 2009

dakujem riska aj ja Tebe, ved uvidime, teraz som to pozerala a tam ich je viacej ona je onkohematologička tak snad pomoze

bettynka222
18. jún 2009

peti aj mne bola odporucena murd. masarova. v utorok idem est ena kontrolu k mojej, ktora na mne inak uplne kasle a poprosim ju, ci ma neposle k nej. a ak nie, budem to riesit cez mojho gyn...

fyalynka
18. jún 2009

betty, ty najlepsie urobis, ak tu hematologicku hned zmenis...ved nemoze mat hentaky pristup k tebe 😠

petra2505
autor
18. jún 2009

joj snad bude dobra lebo ja som uz unavena z toho vsetkeho, stale dokola to iste, ale asi pred par tyzdnami som sa uz nasrala a povedal, ze uz to musim doriesit lebo to sa takto neda, som rada, ze sme sa posunuli o obrovsky kus aj ked je to dost vycerpavajuce, ale spravim aj nemozne aby som bola mamca...byvam mimo ba a to dochadzanie busom ma zabija, vcera som vecer prisla od lekara a rano som musela ist znova na odber krvi a teraz som v praci a posuvam hodiny aby uz bolo aspon pol 5 a utekam spat lebo som od pol 5 na nohach ☹

bettynka222
18. jún 2009

ale neboj, ty to zvladnes a ta dr. je vraj super. mam na nu odporucanie od jednej babenky, co mala tiez dva potraty ako ja a teraz je cerstva a stastna maminka 😵

petra2505
autor
18. jún 2009

joj bety dufam, vies ja uz som mala po 3 razy v minulosti poz tehu test a hematologicka mi dnes povedala, ze podla toho nalezu som mohla byt tehotna a vzdy potratit joj ja ked si spomeniem, ze uz som mohla byt mamca a takto sa trapim ide ma porazit...vraj mam nejake protilatky ci co a teraz mi tam oni daju nieco po com by som mala ostat tehotna a hned ako zistim, ze som tehotna tam zase budem musiet ist tak som zvedava ake pokusy budu na mne robit....inak uz ihlu ani krv nemozem vidiet 😠

petra2505
autor
18. jún 2009

ozaj ved mozno sa tam v buducnosti aj stretneme a budeme tehule spolu 😉

bettynka222
18. jún 2009

nooo, bola by som rada. a proti comu mas protilatky nevies?

bettynka222
18. jún 2009

nemyslis nahodou kardiolipinove alebo antifosfolipidove protilatky?
uz sa tesim, ako budeme s fyalynkou vsetky tri spolu tehulkovat a stretavat sa na antolskej 😎

petra2505
autor
18. jún 2009

bety ty sa v tom vyznas, joj parada...no to si nepamätam, ale povedala mi to tusim....a co mi tam teda s tym spravia, vies?to ma budu pichat? 😒

bettynka222
18. jún 2009

ale ved to vydrzis, ved zobranie krvi je nic. ja som z toho tiez mala stresy...ale odkedy som absolvovala kyretaz, ktoru riesi jedna velmi "mila" pani doktorka, tak uz nestresujem... 😝

lenka_66
18. jún 2009

petra , neboj len nasadia liecbu aby si nasla // a potom mala mini drobca 😉 .tiez moje tehu riadi hematologicka.