Klinika hematológie. Chodíte tam niektorá?

petra2505
18. jún 2009

baby prave mi volala hematologicka, ze mam v pondelok ist na kliniku hematologie a prosim vas zaujimalo by ma ci tam niektora chodite a co ma tam caka lebo do pondelka ma zozerie zvedavost 😉

bettynka222
22. jún 2009

jeeeej riska to je super. som zvedava, kedy sa aj ja dostanem k takejto doktorke..... ☹

riska
22. jún 2009

betty, mna poslala moja gyn na hemato na antolskú... nepovedala, ku komu mam isť... tak som tam prišla, kvantum ambulancií, nevedela som, kam mam isť 😕 tak som išla na príjmovú ambulanciu a opýtala som sa sestričky, či ma zoberie 😉 tá ma objednala k dr. pavlíkovovej. tá sa strieda v tejto ambulancii ešte s jednou doktorkou, ktorá je primárka...
ale na 1. konzultáciu ma objednala až o 1,5 mesiaca... skoro ma šlahlo 😠 ale stalo to za to 😉

bettynka222
22. jún 2009

ahaaa, tak by som sa mohla opytat mojho gyn. ked ma zajtra ta moja odpise, tak mu skusim vtrhnut do mabulancie. sestricka ma sice asi zavrazdi, ale co uz. takze normalne sa vypytam na antosku? a ako dovod uviedla vysledky genetiky? jeeeej, to by mohlo vyjst, len ci to prezije (myslim moj gyn....). este utecie, co ho tolko terorizujem, lebo dnes som bola na tej kontrole a som mala kopec otazok o potratoch a bojim sa, ze uz stracal trpezlivost....

riska
22. jún 2009

betty, mna moja gyn poslala zaroven na genetiku a na hemato... prvé som mala hotove hemato s negativnym výsledkom, tak som tam už viac nemala prisť 😕 ale potom prišla genetika s výsledkom MTHFR, tak som znova nabehla na antolsku a našťastie dr. pavlikova povedala, že spravime ešte kontrolne odbery a zvyšok už vieš 😉
ved počkaj, možno ťa tá tvoja nakoniec prekvapí 🙂 a ak nie, povedz, že chceš skonzultovať aj inde a vypýtaj sa na antolskú 😵

adapa
22. jún 2009

ahojte.Hoci aj ja mám Trnavu bližšie,všetky vyšetrenia si dávam robiť v BA.Na Antolskú a do Ružinova posielajú všetky kočky čo idú na IVF.Takže tam majú s našimi diagnozami dosť skúseností.Bratislava sa mi osvečila aj v prípade našej dcéry.Chodíme tam na imunologiu a ortopédiu.V Hlohovci a Trnave len reči a nič sa neriešilo.V Bratislave začali hneď konať a malá je zatial v pohode...
riska-kam ideš na IVF?

mima11
23. jún 2009

Ahojte babuľky!
Čitám tu Riška pozitívne správy! Bože, keby som aj ja mala také šťastie. Ja chcem ísť na KET a tiež som bola odbitá u Dr. hematologičky, že veď je všetko v poriadku, len mám MTHFR. Ide ma z toho poraziť, že to berú na ľahkú váhu. Takže aj ja sa budem pýtať,buď na Antolskú, alebo do Ružinova! Ďakujem za info, aspoň, že si tu vieme poradiť, lebo človek sa niekedy od lekárov nič nedozvie!

mima11
23. jún 2009

Riška, nemôžeš poskytnúť číslo na tú hematológiuv BA, ja by som si tam zavolala, že chcem s nimi konzultovať, ja už všetky vyšetrenia mám hotové, či budem potrebovať od gynekológa odporúčanie, alebo by ma tam zobrali aj bez neho.

petra2505
autor
23. jún 2009

Caute, zobrali mi krv na genetiku a dalsie vysetrenia,cca max. mesiac musim cakat na vysledky.Objednala som sa do Ferticentu na stvrtok lebo som zvedava co mi tam MuDr.povie co dalej.Takze vo stvrtok musim ist tam.V praci im robim radost svojou absenciou 🙂

bettynka222
23. jún 2009

ahojteeeee mutantky 😀
takze riska homocystein bol samozrejme v norme, hodota 8,19. ale by ma zaujimalo,z e co sa s touto hladinouo deje v zime a pocas tehu aj u bab, co MTHRF nemaju. ved ja jem teraz vela ovocia, co v zime sa az tak neje. a aj teraz denne chodim vela, 2 hodky cvicim a to sa pocas tehu predsa nesmie...a uz vobec nie take cviky ako robim. a este k tomu ta mutacia. inak baby sondovala som u tej mojej (ktora samozrejme povedal,z e uz so mnou nemaju co robit) a priznala sa, ze v munilosti MTHFR povazovali za pricinu potratov, ale potom vraj zistili, ze ked je hladina v norme pred tehu, bude aj pocas tehu....vtipne, ze? a to ze moja cela rodina z otcovej strany potracala, umierala na infarkty, embolie a tak podobne nikoho netrapi, lebo v sucastnosti to uz problem nie je...
a teraz pre trnavacky, uprosila som ju, nech ma posle na antolsku. samozrejme si neodpustila mi do spravy napisat, ze mi nic nie je, ze je vsetok v uplnom poriadku, ze islo predsa iba o jeden potrat (ajked boli v skutocnosti dva)...no bolo to vtipne, ale poslala ma, tak sa idem hned objednat 🙂

mima11
23. jún 2009

Betty, ahojček! Prosím Ťa už som písala aj Riške, nemôžeš poskytnúť číslo na tú Antolskú, chcela by som si tam zavolať. Ja som mala homocystein 10,7.

bettynka222
23. jún 2009

ja som mala 8,9 alebo 8,19. cislo neviem, ale skus dat do google klinika hematologie, to ta hodi na stranku. ja som tam este nevolala...najprv konikujem, az potom dr. 😀

petra2505
autor
23. jún 2009

Baby tu je cislo +421 2 68671 111 dajte si prepojit kliniku hematologie alebo konkretneho lekara.

riska
23. jún 2009

ahojte, ja sa v praci dostanem na net len občas, tak odpovedam až z domu 😉

mimka, č. 02/6867 2625 - to je na tu moju doktorku a primarku 😉 a ked date do googlu hematologia antolská, nájde vam to všetky ambulancie 😉 len sa obávam, že budu potrebovať nejaké odporučanie 😖

adapa, idem do FC 🙂

petra, tebe čo doktor vo FC povedala a ako si vlastne dopadla na hemato?

ozaj, ake rozpatie ma normalna hodnota homocysteinu? som sa nikde nedočítala... neviete?

mima11
23. jún 2009

Ahoj Riška, ďakujem za číselko!

Rozpätie homocysteinu - 5-12, aspoň tak som to mala napísané, vo výsledkoch.

bettynka222
23. jún 2009

mimuksa a co, volala si tam? riska ja uz mam odporucanie 🙂

riska
24. jún 2009

betty, super 😉 tak hor sa zdolávať tie naše mutácie 😀

bettynka222
24. jún 2009

riska ja som dnes volala s nejakym chlapom od sukromnej hemato z KE a vies co mi povedal? ze tie tri mutacie co o nich v trombofilii pisala janulka sposobuju potraty a ze pravdepodobne niektoru z nich budem mat, ked som mala v maternici zrazeniny...no a to iste som este predtym hovorila mojej hemato...a co mi odpovedal asi precitaj v teme trombofilia..bolo to dost vtipne 😝

riska
25. jún 2009

petra, tak ako si dopadla?

barborapol
12. apr 2010

Ahojte, som tu nova mam 2 MA, gyn. na odporucil na hematologiu na Antolsku, tak som tam volala aby som sa objednala a oni, ze ked nie som z Petrzalky tak ma nezoberu, lebo maju vela pacientok z Petrzalky a povedala, ze si mam zavolat na Kramare. Chcem sa opytam, pisete tu, ze nie ste z BA a chcete ist na Antolsku, zobrali vas? Mna uz dva krat odmietli v Ruzinovskej nemocnici a teraz na Antolskej z toho dovodu, ze nie som z ich okresu. Uz som zufala, lekari mi vravia, ze si mozem vybrat nemocnicu aku chcem, ze ma zoberu vsade. To tam ponuknut nejake peniaze aby ma tam zobrali alebo ako sa to robi, lezie mi to uz na nervy. Dakujem za vase odpovede.

anuci22
11. feb 2011

ajoj dolivka ja mam tu istu diagnozu jak mas ty.moja hematologicka s michaloviec ma poslala na hematologiu do ke .nic viac mi nepovedala moja hematologicka a vobec som netusila kde mam ist.
som objedana do ke 22.2.
ti si tiez bola v ke?
co ti tam robili?
mozem tam ist aj ked dostanem menstruaciu?

milagros
12. aug 2012

@barborapol ahoj,ako sa ti to podarilo nakoniec doriesit? kam si isla na hematologiu?zistili ti nieco?

barborapol
13. aug 2012

@milagros uz je to tak dávno, ze som aj na tento príspevok zabudla. Isla som na Kramáre, kam aj patrím. Samozrejme, vsetko v poriadku. Príčina mojich dvoch MA sa nezistila, Od tej doby uplynuly dva roky a nám sa až teraz zadarilo. Este som neprešla kritickych 12 tyždňov, ale dúfam, ze to bude v poriadku. I keď niekedy trochu špiním, lekár povedal, že sa nemám stresovať. Nedal ma ani na PN. Keď sa to bude opakovať to špinenie, pojdem sa sama dať na PN Užívam duphastom a pychám si clexame 2000 do burcha,tak dúfam, že to pomôže.

milagros
13. aug 2012

@barborapol a pichas si aj ked ti nezistovali tu trombofiliu?a bola si aj na inych vysetreniach ci len na hemato.,? a na tu PN sa pytaj hlavne ked mas nejaku tazsiu pracu a nenechaj sa odbyt.drzim silno palce

girlpowerm
29. nov 2016

dievcata, na hematologii na Antolskej su vysledky v den odberu? alebo sa caka na vysledky dlhsie?

kikina84
10. apr 2019

@petra2505 ahoj mozem sa spytat ci si bola na tej antolskej na hematologii? Ja sa tam mam objednat,ale neviem ci sa tam da aj nejak dovolat alebo treba ist osobne..ake mas skusenosti? Dakujem