Klub žien pracujúcich manželov na smeny

elise
22. máj 2008

mám manžela ktorý pracuje na smeny 12-hodinovky, je to ťažké kedže aj ja chodím do práce tak niektoré víkendy má on pracovné, je tu ešte niektor žena ktorej muž, priateľ pracuje na smeny? môj robí dva dni ráno 12 hodinovky, 2 dni nočné 12 hodinovky a potom má 4 dni volno či sviatok alebo nie je to taký cyklus. môžeme si tu poradiť prípadne sa povzbudiť ako všetko zvládame.

elise
autor
22. máj 2008

babulky to iba môj manžel pracuje na smeny? 😕

vesi
23. máj 2008

elise, aj môj 😀

andrysek2
23. máj 2008

ahojik muj manza tez pracuje na smeny 12odinovky od sesti do sesti denni a nocnii 😀 😀

elise
autor
23. máj 2008

ahojte, som rada že nie som sama, je to niekedy ťažké ja ked prídem z práce v piatok mám víkend voľný a manžel ked mu vychádza smena tak musí pracovať 😒 vlani ked sa malý narodil a bol maličký tak to bolo super aj teraz to ocenujem lebo môžem chodiť do práce a cez týžden môže byť s malým🙂

vesi
23. máj 2008

môj síce robí na smeny, ale nie 12 hod. robína 3 smeny - ráno poobede, noc, týždňovky, ale víkendy má voľné. ja som našťastie doma na MD, ale niekedy to dá aj tak zabrať...

bystricanka
23. máj 2008

no čaveste. Môj muž nerobí na smeny, ale chodí na týždňovky. Takže doma je len cez víkendy. A aj to v sobotu je celý deň na domčeku(rekonštruujeme),takže som s ním len v nedeľu 🙂

ivca82
23. máj 2008

Ahojte, ak môj nerobí na smeny ale zato je v robote skoro stále, ide ráno s tým, že poobede je doma, ale to sa len zastaví na chvílku a zase ide s tým, že zajtra bude mať volno. Večer sa mu ukradne povedať, že ide aj ráno do roboty ale len na hodinku a ostane tam do poobedia a zase večer a toto ja mám dookola... Ráta sa to ako smeny? 😀 😀

elise
autor
23. máj 2008

ivca ano 😉

ivca82
23. máj 2008

Bystricanka, tak môj je tiež v nedelu doma, akurát si odbehne ešte spraviť objednávku a ak má nedajbože cestu na benzínku tak sa tam tiež ešte zastaví skontrolovať či je všetko OK 😠 😀
Elise, zvládam to asi tak, že sú obdovia, keď som s neho nervózna, že je doma a obdobia, kedy by som ho zabila, že doma nieje 😅 Ale trošku sa polepšil a sem tam je aj doma, ale ja to fakt vidím len na inú robotu, lebo keď sa ja budem chcieť zamestnať, budem musieť robiť hádam po nociach ak by som chcela aby bol doma s malou aspoň vtedy keď ja nie 😀

bystricanka
23. máj 2008

ivca...ja som aj rada, že nie je doma a že je celý týžden preč, lebo niekedy by som ho aj prizabila 😀 Ale zase by som ho občas aj potrebovala, nech mi trošku pomôže s dieťaťom, ale nemôžem ho len tak z týždňovky kvôli mojej potrebe vyvolávať 😒

elise
autor
23. máj 2008

ja som na tom podobne niekedy sa teším že mám napríklad večer a noc sama pre seba (teda s malým) ale niekedy mi chýba 😒

ivca82
23. máj 2008

No veď to nie kôli tebe. 😉 😀 Ja mu zase zavolám hocikedy, nech sa posťažujem, nepríde síce ale nech aspoň vie ako "trpím" 😀 😀

elise
autor
23. máj 2008

aspon si môžeme pokecať a chápeme sa ako nám je 😀 😉

bystricanka
23. máj 2008

ivca...aj ja sa tak posťazujem mužíčkovi, nech vie aj on trošku aspon cez telefon ako ma zase dieťa vytočilo. Nech trošku spolucíti,nie? 🙂
elise...mne je najlepšie, ked doma nie je a hlavne nespí, lebo strááášidelne chrápe. A to sa nevyspím vôbec. Tak nech pekne spí tam kde je 😀 😀

ivca82
23. máj 2008

mna zase vytáča, že keď je doma, tak sa naje a ide si na "chvíľku" zdriemnuť 😠 🙄

bystricanka
23. máj 2008

no Ivca?A ty aby si kmitala okolo bába. Šak čo sa nevymeníte, nech vie, čo to je. 😀

elise
autor
23. máj 2008

ja neznášam ked povie idem si zdriemnúť pre nočnou 😠 a pritom spal celé doobedie

ivca82
23. máj 2008

No veď sa aj sem tam odtáram s babami do fitka a on sa tu zabáva s malou, a vždy, ale fakt vždy sa mu pokaká a to začal prebalovať len nedávno!!!! Ani len to mlieko jej nevedel urobiť, ale som sa jedno ráno nepostavila s postele, a nechala som malú nech vykričí svoj hlad aj ockovi a čuduj sa svete fungovalo 😀 😀 akurát som sa robila že tvrdo spiiiim 😀

bystricanka
23. máj 2008

😀 😀 no typickí chlapi. A ty aby si sa pretrhla od toho kmitania okolo dieťaťa a domácnosti 😀

bystricanka
23. máj 2008

ejha..zdá sa, že ohovárame svojích mužíčkov 😖 Žeby si to zaslúžili? 🙂

elise
autor
23. máj 2008

ved sa staráme o všetko aby všetko fungovalo, môjked spí po nočnej musím malému vymýšlať všeličo možné aby sme ocinka nezobudili preto najradšej vypadneme na prechádzku ked sa dá🙂

ivca82
23. máj 2008

No veru, ale už pomali upúštam od zlozvykov typu: Musí byť navarené... všetko sa musí lesknúť....
Ale teraz idem variť, lebo sa zastaví na obed a ja chcem nech nás hodí na nákup, máme rozostavaný dom, teda v štádiu búrania zatiaľ, a zajtra sa pokračuje v prácach 🙄 😀

ivca82
23. máj 2008

už sú doma z roboty? 😉 Mne išiel pred dvom hod. na pol hodinku do práce a volal, že tak za hodinku sa vráti, takže hádam do deviatej bude doma 😒 Samozrejme, že malej idú akurát zuby 😲 😲

ivca82
23. máj 2008

Bysticanka, ale neohovárame, toť len fakty 😉 😀 😀

gucz
23. máj 2008

môj pracuje tiež na smeny, mal najprv dvanástky, dve denné, potom dve nočné a štyri dni volno. Teraz je to horšie, robí týždeň ráno, týždeň poobede a týždeň v noci. Ten týžden nočných je najhorší, polovicu dňa prespí, potom keď vstane to ubehne rýchlo a večer zaspávam sama 😖 . Chvalabohu dnes má poslednú.

vesi
24. máj 2008

gucz, nepíšeš náhodou o mojom mužovi? 😀
presne tak isto pracoval a pracuje teraz,včera mal tiež poslednú nočnú 😀

gucz
24. máj 2008

no to dúfam nie 🙂 😉 🙂 , moj robí v Trnave a to je od Dunajskej trochu ďaleko. Na budúci týždeň má zasa poobednú, ani to nieje žiadna sláva

vesi
24. máj 2008

môj robí v Bratislave 😀 a aj môj má poobedné na budúci tt, má to aspoň tú výhodu, že ráno odnesie Nikolku do škôlky, ale do večera budem KO 😝 😀

ivca82
24. máj 2008

Kuk, a tu nikto? Máme víííkend 😀 😎

bianca
24. máj 2008

cafte.Mozem do klubu?Moj manzel robi 16-tky a to 15 dni v kuse a tak ma 15 dni volno