Kniha Něžná náruč rodičů. Stojí za to si ji koupit?

terkaz
1. júl 2006

ahojky , prosim prosim o radu , mate nekdo tuto knizku ? jaka je ? a co vsechno se v ni da najit? proste stoji za to si ji koupit? diiiikys

herminka
2. júl 2006

Terko, prolistovala jsem ji jen v knihkupectví a líbila se mi moc! Ta autorka (Eva Kiedroňová) bývá i v pořadu Sama doma (tuším v úterý) a je na ní vidět, že se těm dětem věnuje s láskou.

terkaz
autor
3. júl 2006

hermi diky, tu knizku jsem videla , ale byla zatavena v obalu , takze nevim jak vypada vevnitr.pani Kiedronovou jsem v sama doma videla 🙂 pry ji ma vyjit dalsi knizka...🙂

janina
3. júl 2006

terkaz
ja nepoznam knizku o ktorej pises, ale viem kto je pí. Kiedroňová. Má najznamejsiu a vraj aj najkvalitnejsiu skolu plavania pre mimina. Okrem toho robia aj cvicenia s detickami a maminami.(take asi hodinové si hranie a ucenie). Moja známa je u nej lektorka a hovorí ze ten systém je velmi dobrý a ze Kiedronova tomu fakt rozumie. lektorky ucia maminy ako spravne zdvíhat, nosit mimina...tak aby sa spravne vyvíjali a nemali problémy s klbmi a chrbticou a vela iných vecí.

kattum
28. júl 2006

rada vam tu knizku predam za lacnejsie, priznam sa, po odskusani na mojom synovi, neslo to. asi to treba od narodenia.

stankas
2. aug 2006

A co to ma byt za knizka?

kattum
2. aug 2006

Je to kniha, ako manipulovat s dietatom, ake polohy pouzivat pri zdvihani, maznani, prebalovani, aby to nebolo pre dieta stresujuce a skodlive a pod. Kukni tento link:http://www.eruditus.cz/knihy/eva-kiedronova/nezna-naru...
alebo sem http://www.ceskatelevize.cz/program/samadoma/ch...

no mne to moc neslo podla nej a mnohe veci sa mi zdali nelogicke. no je to velmi individualne. Preto aj chcem tu knizku predat.

ramsessa
27. jan 2008

😖

lefika
28. jan 2008

baby ja mam z tej knizky cd a zda sa mi byt trosku extremisticka. rady typu za ziadnych okolnosti nenosit zvisle dieta, ktore sa este nevie samo posadit a pod. navyse, z toho jej asi najviac propagovaneho typu nosenia do klbka mi dcerka zvracala a nechcela tak ani za svet byt 😖
ale netvrdim, ze vam to nebude vyhovovat, kazde dieta je ine 😉

sonikca
2. júl 2016

Ahojte, nemáte niekto knihu "Nezna naruc rodicu" na predaj? Dakujem 🙂

mafixka
14. aug 2016

Ahojte ja rada kupim tuto knihu ak ju niekto nepotrebuje
🙂
Ďakujem

andova
14. aug 2016

@mafixka ahoj ja ju mam na predaj a aj ďalšie dve ďalšie knižky od tej istej autorky 🙂 su bez poškodenia 🙂

mirulienocka
19. sep 2016

@andova
za kolko by ste vsetky knihy predali?

andova
19. sep 2016

@mirulienocka dobry den neviem skuste si navrhnut cenu prosim.

mafixka
21. sep 2016

no este stale predavate tu jednu či len cšetky na raz ?

andova
21. sep 2016

@mafixka dobry den ja uz nemam knizky aktualne.

mafixka
21. sep 2016

tak nič dakujem

enusamt
18. nov 2018

Ahojte, mam na predaj nezna naruc rodicu a rozvijej se,detatko.. obe po 12 €.

alana1
24. feb 2019

@enusamt obe za 20e by som kupila

enusamt
24. feb 2019

@alana1 dakujem,ale uz su davno predane 🙂

sydulak
2. nov 2019

Ahojte, má niekto na predaj Nežná náruč rodiču?

alana1
2. nov 2019

@sydulak Ahoj,ja som kúpila tu na mk,tak posuniem za 10 e plus poštovné ak by si mala záujem.

sydulak
2. nov 2019

@alana1 Áno, bola by som rada😊 ak by to bolo v rámci BA môžem aj osobne niekedy v týždni si ju vyzdvhnúť?

sydulak
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucyinka03
14. feb 2020

Ahojte, ja by som sa tiez rada soytala, ci ma niekto na predaj neznu naruc a rozvijej se detatko 🙂
Vdaka