Kniha o spinkaní v postieľke. Neviete o nejakej?

frenchie
24. nov 2008

Ahojte, neviete mi niekotra poradit nazornu knizku o spinkani v postielke? Maly ma 22 mesiacov a spi so mnou v posteli...(do roka a pol spal v postielke a potom bol chory a ...spi so mnou). Ma knihu o nocnicku a pomohla, chodi na neho. Tak sa pytam ci o nejakej neviete. Dakujem

petulienka
24. nov 2008

frenchie

skus knizku "Kazde dieta sa vie naucit spat", je tu niekde aj tema o nej, myslim ze babätkach.
Neviem ale ci je tam o spani v postielke 😉 Skus...

emjee
24. nov 2008

kniha kazde dieta sa vie naucit spat https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

tema spanie deti v posteli rodicov https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

ria80
24. nov 2008

Ne ona myslí něco jiného,knížku pro děti.

denisocka
24. nov 2008

hj baby,tak tak -nejake leporelo kde je nejaky príbeh o postielke a nie ta trapna kniha 🙄 ... možno aspon rozprávku macka uška 😵

bubba
24. nov 2008

na moju zabralo ked som jej spievala pesnicku "teady bear teady bear...."lebo to je nudne,fadne,monotonne....uzasne rychlo zaspala pri tom,teraz nam to uz netreba..
knihy u nas nikdy bohvieako nefungovali na zaspavanie pretoze mala je hrozne vnimava a skoro sa na to koncentrovala a pocuvala a vnimala a stalo sa ze ja som zaspala skor(od nudy)pri citani ako ona..takze u nas knihy cez den hovcikedy ale vecer a v postielke su "tabu"lebo u nas posobia skor ako zivotabudic 😀

frenchie
autor
27. nov 2008

Tu knihu Kazde dieta sa vie naucit spat som si akurat vcera vytlacila, je to zaujimave citanie a urcite to niekedy vyskusam,
Ale ano, mala som na mysli ilustrovanu knihu, ktora by maleho mohla nejako motivovat. Ta kniha co mame o nocnicku zabrala (klop, klop), na treti den bez plienok sa zacal sam pytat . Preto by som potrebovala nejaku o postielke, mozno by tiez zabrala 😅

denisocka
27. nov 2008

čo to máš za zazračnu knihu o nočníku? 😨 😵

frenchie
autor
28. nov 2008

Je od Svetlany Kapalkovej a Pala Cejku a vola sa Kniha o nocniku 😀
ale hladam o postielke ☹