Kniha : Život podľa Luny

bzzmajka
15. júl 2009

Velká pomoc, ktorá je podla mesiaca iba raz do roka. Babušky, opíšem presne čo tam je o tom, keby niekto chcel, napíšem aj autora, inak velmi dobrá kniha.

" Vplyv mesiaca na plodnosť človeka je najvyšší osem dní pred splnom v auguste. Možno má táto informácia význam pre bezdetné párym ktoré úpenlivo túžia po dieťati.
Mnoho druhov zvierat sa inštinktívne podla toho správa. Nemožno ich nijak ovplyvnovať a nepozerajú sa ani do kalendára, z múdrosti zvierat by sme sa teda mohli poučiť.
Nikto by však nemal mať privelké očakávania a už vobec mu endávame stopercentné záruky. Ved napokon nemáme len my, ludia, právo na rozhodnutie na tejto zemi- našťastie."

ja som vypočétala, že by to malo byť 29 júl....

monika0001
15. júl 2009

a inak pod sem.. bude to jednoduchsie.. nie?

mamartinka
15. júl 2009

takze v auguste mi sme mali plodit?ci toho 29 jula?

bzzmajka
autor
15. júl 2009

no aj som vypočítala, že 8 dní pred splnom v auguste je 29, možno blbosť ale si píšte, že vtedy budem v plnej zbroji...

monika0001
15. júl 2009

maji budem ti verit... 😀
inak je verim tomu ze v auguste otehu.. bo bude rok po tom co sme o to pre prišli.. 😉

bzzmajka
autor
15. júl 2009

treba si prečítať aj také publikácie babušky.

mamartinka
15. júl 2009

tak to budem aj ja v plnej krase a uz teraz sa tesim na muzicka ako si zaradime 😀 😀

jarka4982
15. júl 2009

☹ ja vtedy nebudem mat muzicka pri sebe,ale vam vsetkym drzim palce!!!!

mamartinka
15. júl 2009

a kdeze bude muzicek?dakujeme.uz by sa mohlo aj na nas stastie usmiat.no nie baby?

bzzmajka
autor
16. júl 2009

veru áno...

jarka4982
16. júl 2009

mamartinka,muzicek je doma,ale ja som isla prec s malym...trochu navstivit starych rodicov,tak budeme prec asi do polovici augusta 😒

bzzmajka
autor
25. júl 2009

Už sa nám to blíži.

monika0001
26. júl 2009

no ešte mesiac..
ale ja verím tomu,že to potrebovať nebudema ten den vám onámim, ze je to tu.. 😉

bzzmajka
autor
26. júl 2009

aký den?

bzzmajka
autor
27. júl 2009

A ja mám menzes, takže tento rok sme sa netrafili do najplodnejšieho dna v roku. Prvá po kyrete.

ka131
28. júl 2009

Divčatá ale ja si myslím že to nieje len ten jeden den 29. Tam je písané že osem dni pred splnom ja si mylím že to celých 8 dní a nie len jeden den.

bzzmajka
autor
28. júl 2009

Aha, no neviem teda, tak to am nenapadlo, 27 som dostala, takže si nemyslím, že by sa podarilo, ale po menzese skúsiť možme..

desmodka
29. júl 2009

inak nechcem sa vam miesat do debaty ale spln v auguste nie je znahodou 20. augusta????? 😝

bzzmajka
autor
29. júl 2009

Baby pozriote to, ja nemám síce klasický kalendár ale ja tam mám 6.augusta spln

loo0
13. aug 2009

wow tak to je sranda.... no ja mam momentalne taku vec, ze meskam mam vsetky tehu priznaky ale testy negativne..... tak som zacala uvazovat, ci sa mi nemohla posunut ovulka na koniec jula az zaciatok augusta a preto mi este nic neukazuje.... ale tomu hovorim 1 nadejne percento kedze som mala 12.8 aj krv negativnu.... a teraz citam toto.... 😀 a asi pred hodkou mi to nedalo, a pozrela som si astrologicky vypocet podla mojho dat. narodenia a casu, kedy by som mohla otehotniet... a vyslo mi 1,2 az 3 augusta..... nejake podozrive to zacina byt tieto ,,predpovede´´
ach jaj ja som strasna.... slubila som si ze to uz prestanem riesit a zacnem az ked mi mrcha nepride ani nabuduci mesiac ale stale mi to vrta v hlave 😅 to by bola sranda no... ze testy negativne, vsetko negativne a podla astrologie a luny by to vyslo 😀

bzzmajka
autor
13. aug 2009

daj vedieť ako postupuješ a jasné, že držím všetky palčeky