Knihy od Táni Keleovej - Vasilkovej. Ktoré sa páčia vám?

dada27
3. jún 2009

Zdravím všetky žienky ,ktoré sú zažraté do kníh od tejto podľa mňa super autorky.Aké sú vaše názory na tieto dielka, a ktorá kniha sa vám páčila najviac?

alika54
3. jún 2009

ahoj dada,,,,myslim ze az na jednu som ich precitala vsetky 🙂 ,,,aj teraz mam jednu rozcitanu,,,je pravda ze som si asi pol roka dala od nich pauzu no teraz som ich postupne citala vsetky znova 🙂 ani neviem ktora sa mi pacila najviac no jednoznacne najviac som si poplakala pri knihe kvety pre lauru ☹

marcela79
3. jún 2009

Milá Dada, i ja som žralok kníh od tejto skvelej autorky... Je ťažko povedať, ktorá je naj.... lebo každá má niečo do seba a vie odovzdať veľmi veľa.... 🙂

gucz
3. jún 2009

aj ja som ich dosť prečítala a veľmi sa mi páčila Kvety pre Lauru, to mi šli aj slzy do očí 😢 , nechcela by som to prežiť na vlastnej koži

stresmenka
3. jún 2009

Aj ja som žažratá do kníh tejto spisovateľky ale naj naj sú pre mňa dve jej knihy a to Kvety pre Lauru, ale tá naj naj naj je Mama pre Veroniku tak pri tej som plakala asi najviac 😢

hasleerka
3. jún 2009

tak aj ja sa k vám pridám, tiež mám všetky okrem poslednej prečítané ... sú veľmi pekné ... mne sa napr. páčil aj modrý dom ... sedem ich mám aj doma

danielkapo
3. jún 2009

ahojte, tiez som ich zopar precitala...ako take oddychove citanie je to fajn, aj ked mi tam vzdy zopar veci prekaza,,,napr. sa uz dost casto opakuje (dvojcata, a ked lekar v x knihach oznami, ze caka dvojky, takmer totozne mi to pride 😅 ) a tiez, ked s odstupom casu rozmyslam o tej-ktorej knihe, uz ani neviem o com bola...akosi sa mi zlievaju do jednej... 😅 no ale nevadi...ako relax fajn 😉

lucinda7
3. jún 2009

aj ja sa pridávam do klubu...okrem tejto najnovšej mám zmáknuté všetky 😝
mám jej knihy velmi rada,sú o reálnom živote 😵 a tento štýl mám velmi rada 😝

olinka332
3. jún 2009

ahojte ja som tiez verna citatelka,knihy od Vasilkovej su super.Ja ked citam jej knihu tak sa tam vzdy najdem,v nejakej postave normalne sa viem do nej vzit,alebo mi to pripomina moj vlastny zivot,je proste super.