Kočík Cosatto Pogo. Kde ho kúpim cez net?

nitka
25. feb 2008

Baby hodim link aby ste videli o aky kocik presnejsie ide
http://www.babymax.cz/cosatto-pogo-detske-zbozi...

Neviete mi nahodou poradit ci su nejake slovenske stranky kde by sa dal tento kocik kupit?
Dakujem 😉

danu
26. feb 2008

tu mas napriklad jeden ale je uz pouzivany ale este v zaruke
http://predaj.slando.sk/bratislava/cosatto_pogo...

danu
26. feb 2008

v babatkove ho maju uplne novy
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.bro...

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=2725988

staci zadat do google nazov kocika a hned ti to najde 😉 🙂

nitka
autor
26. feb 2008

diky danu zadala som do google ale vyhladalo mi same ceske stranky 😉

wladka
28. feb 2008

nitka, ahoj.. 😉 ja mam golfac- cosatto hula, maximalna spokojnost.. dodavatelom tychto znaciek je DEMA.. ja som sa na nich obratila cez mail, a oni mi spatne odpisali, v ktorej predajni v mojom bydlisku je ten kocik.. bola som si ho vyskusat, a hned som si ho kupila.. 😉 ..

nitka
autor
28. feb 2008

wladka idem si tak vcera po meste zrobim kuk do vykladu dracika a tam ten kocik...oci mi vypadli skoro na chodnik 😀 je uplne taky isty ale nie je to cosatto ale nejaka ina znacka...len ma stve ze ho maju v takych skaredych farbach ☹
no nic este chvilu pockam ci sa niekto neozve na izerat a pojdem kupit do dracika 😉
dik za radu 🙂

tweety22
29. feb 2008

nitka, hodila som ti nedavno po nasom rozhovore linky kde ich mozes kupit ale zial som sa nedockala ani dakujem 😲 obcas nechapem ako reaguju niektore baby na tomto fore a oni zase nechapu niekedy mna, no asi to tak ma byt 😠
kazdopadne vyskusaj www.predeti.sk (tam ho urcite maju a mozu ti ho objednat), dalej www.mimibazar.sk alebo si daj do googlu nejake ceske stranky, kociky v cechach maju o dost lacnejsie aj ked si pripocitas postovne (z ciech je postovne okolo 300sk)

tweety22
29. feb 2008

danu, dala si tam aj moj inzerat, kocik mam stale doma ale zial uprednostnim len osobny odber pretoze ten kocik sa neda zabalit do normalnej krabice ani do nicoho podobneho a nemam nato cas 🙂

nitka, nenasla si na tych ceskych strankach nejaky lacnejsi?

http://www.mimibazar.cz/nove_fotografie.php?str...

tu ich maju uplne nove

nitka
autor
29. feb 2008

Tak ti dakujem z celeho srdca...vsetko co si mi ty poslalado ip som mala davno prestudovane...nemam tolko penazi aby som si objednavala kociky z Ciech kde ma to s postovnym vyjde dost draho a nie o dost lacnejsie...
Pises ze nemas cas a za cely ten cas co mi tu vypisujes uz mohol byt zabaleny...samozrejme keby bola ochota...
Mala som radost ze som nasla kocik ktory sa mi neskutocne paci za super cenu a este dokonca aj s fusakom a taskou a myslela som ze ta posta nebude problem,ale vidim ze vy blavacky z bohateho mesta nemate cas na take sprostosti ako sa zaoberat chuderou z Presova... ☹
Je mi naozaj luto ze takyto ludia existuju...no nic uz som sa zmierila s tym ze kocik nebude...

zuzuh
29. feb 2008

Nitka, aj mne sa ten kociarik paci.Videla si ho aj v reale? Predtym sa mi pacil http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...
bola som nanho pozriet ale sklamal ma - velmi mäkka opierka chrbta.Ale tebe by to mozno nevadilo lebo mas starsiu dcerku.
Ten kociarik co je vo vyklade v Draciku je XADVENTURE VIBE. Tiez som ho videla ale este som si ho nebola dnu pozriet ty ano?

nitka
autor
29. feb 2008

Jeeej zuzuh ty Sabinovcanka? 😉
Videla len cez viklad ale chcem ist omrknut,len mna desia tie farby...vobec sa mi nepacia...Tiez stoji 5 490 ako na MMB ten cerveny...tak to ked si priratam kuriera za 250 tak to uz mozem kupit aj z MMB tych 250 Sk ma nezabije ked sa mi paci ta cervena farba,lenze ja som do toho kocika nechcela az tolko vrazit...Jedna pani mi ponuka za 4600 ten kocik buggy kiss...videla si ho nazivo?mne sa az tak ako cosatto nepaci...ma dost mäkku opierku tak to by som ani ja nechcela hoci mam väcsie babo a vlastne ja uz som zalubena po usi do cosatta tak uz nic ine nechcem 😀 😀

tweety22
29. feb 2008

nitka , prepac ale si normalna? mne moje dieta spinka a ja mam ist zhanat krabice?

tweety22
29. feb 2008

nitka, okrem toho su aj ine ceske stranky, na ktorych sa tento kocik ponuka za lacnejsie a tym padom to mas aj s postovnym o nieco vyhodnejsie

nemala som odkial vediet, ze to co som ti poslala mas uz prestudovane, mohla si aspon napisat , ze vdaka to uz som pozerala, myslela som to v dobrom

apropo, ja nie som blavacka ale zvolencanka a nehnevaj sa na mna ak si myslis, ze my z bohateho mesta to mame jednoduchsie tak by som ta vedela velmi rychlo vyviest z omylu, nechapem ako mozes nieco take napisat, si nas financny poradca? co ty vlastne vies o tom cim som si musela ja alebo moj manzel preskakat ked si myslis, ze nemame cas sa zapodievat takymi ludmi ako si ty? neodsuduzujem nikoho a snazim sa vzdy pomoct ale myslim, ze tiez sa nemusis urazat , ze ti ten kocik nechcem poslat, trvala som na osobnom odbere a nemyslim, ze je na tom nieco zle

zuzuh
29. feb 2008

Ano som Sabinovcanka. Buggy kiss som bola pozriet v babetkovo. Strasne som ho chcela ale ked som ho videla tak ma velmi sklamal. KOsik pod kociarikom je o nicom lebo sa vobec k nemu neda dostat.Streska je tak divne prichytena ze mem pocit ze zboku bude don dost fukat.
Cosatto ma pevnu opierku?

nitka
autor
29. feb 2008

Ja nie som normalna od kedy som prisla na svet 😀
Uz som ti pisala ze nemas zhanat krabice,ze sa da poslat inac ale naco to pisem stale dookola to iste?Podakovala som za ochotu a to bolo vsetko 😉

nitka
autor
29. feb 2008

Neviem aku ma cosatto opierku to sa pytaj tweety22
zuzh teraz som si omrkla nejake stranky ohladom kocika xadventure vibe a baby si ho chvalia...pojdem ho z muzickom kuknut a urcite bude lepsi ako cosatto 😀
Pojdem ho na druhy tyzden do doho Dracika pozriet a asi ho aj kupim ak bude dobry 😉
Tak co zuzh aky kupis? 🙂

nitka
autor
29. feb 2008

tweety nepis od temy lebo nam ju uzamknu a nechod tu na mna s takymi hlupostami

zuzuh
29. feb 2008

Este neviem.Musim si omrknut aj jeden aj druhy.nevies aka je vaha xadventure vibe? Hod nejake linky kde si o nom citala.

tweety22
29. feb 2008

nitka, vo vreci to poslat nemozem, ani vo folii alebo v niecom podobnom, vcera som bola na poste vzhladom nato, ze mi napisalo viacero mamiciek , ktore chcu kocik poslat

nitka, nemyslim si, ze je velmi inteligentne pisat tvojho stylu ci sa uz jedna o tieto prispevky, ktore dokazu mozno aj ublizit alebo o IP kde sa vyslovene osocujes, ze niekto nie je ochotny poslat ti kocik a ty si chudobne ziena a nemas na zbytocnu cestu do bratislavy alebo zbytocne peniaze na postovne z ciech ale na kocik , ktory stoji 5500sk a je podla mna dost drahy nato, ze su to golfky, tak na ten mas, ako fakt neviem kto tu pise bludy ☹

tweety22
29. feb 2008

zuzh, cosatto pogo nema pevnu opierku, je iba spevnena ale nic moc, na dlhe prechadzky to nie je ale na rychlu prepravu je super 🙂

zuzuh
29. feb 2008

tweety, vdaka.Takze tym padom je pre nas nevyhovujuci.

nitka
autor
29. feb 2008

chod cez google napis xadventure vibe ale daj to hladat medzi obrazkami a potom klikni na obrazok je tam togo spusta prespusta 😉

zuzuh
29. feb 2008

Takze sa robia aj v inych farbach ako maju v draciku.Ja tam pojdem asi pozriet na buduci tyzden a ak bude dobry tak sa skusim spytat ci sa neda objednat v inej farbe.

nitka
autor
29. feb 2008

zuzuh treba ho vidiet...ja uz som mangela presvedcila aby kupil koc tak asi kupime tento
zaujimave je ze z prievidze 20 kg kociar poslali v bublinkovej folii...v okoli bratislavy sa to neda...no co uz uz ani nemam o tvoj kocik zaujem
a inac mam jedno ci tu dam 5500 alebo mi pride z ciech za 6 000 a budem dlho cakat
a to ze ho chcem kupit u nas je moje posledne vychodisko ked ho chem mat...

nitka
autor
29. feb 2008

zuzh to je dobry napad mozno by nam obiednali aj v inej farbe ale neviem ci je k tomu plasteka ale asi nie

tweety22
29. feb 2008

nitka, nie neda sa tak poslat a ja som si to nevymyslela takze nemusis zase nieco spochybnovat

nakoniec mi napises, ze nemas o moj kocik zaujem , no kocik uz nie je ani aktualny a okrem toho nie som zavisla na takychto obchodoch zvlast ked niekto dokaze pisat takto arogantne ale asi je to tvoj styl... oki doki idem sa venovat radsej inteligentnejsim veciam 😲

nitka
autor
29. feb 2008

ok ked sa neda tak sa neda
my posielame nas koc v bublinkovej folii u nas v Presove sa to da...bohuzial ty si to pochopila ako arogantnost,ja som pisala ako citim...

zuzuh
29. feb 2008

original plastenka asi k tomu nebude
ale existuju univerzalne tak mozno budu pasovat

zuzuh
29. feb 2008

este so nikde na nete nenasla jeho vahu

tweety22
29. feb 2008

nitka, tak potom tvoje pocity su pre mna nepochopitelne drze a nemiestne