Kočík pre bábiku pre 5 ročnú dcérku

liusi
2. nov 2017

Prosím o pomoc pri výbere kočíka pre bábiky pre 5 ročnú dcérku. Máme kočík Smoby Quinny 2v1. Má predné otáčavé kolieska a jedno z nich sa neustále zasekáva. Dcérke to robilo problém pri manipulácii. Neviem či je to chybné koliesko alebo je to pri otáčavých kolieskach bežné.Teraz jej chcem kúpiť väčší kočík s polohovateľnou rukoväťou ale neviem aké zvoliť kolieska,keďže s otáčavými mám zlé skúsenosti. Preto prosím o vaše recenzie.

bosoriak
2. nov 2017

@liusi a preto kupujem tie najlacnejsie cinske sunty ako kocik pre babiky. Dietatu je to fuk a ja aspon nezurim, ked sa pokazi. A doteraz sa nam ziadny z tych lacnych nepokazil skor, ako to dieta prestalo bavit.

liusi
autor
2. nov 2017

pozerala som kočík Bayer Chic Mika 2016,máte niekto?

mamina2676
2. nov 2017

Dobrý deň, mám na svojej stránke na predaj kvalitný detský kočík s nastaviteľnou rúčkou s pevnými kolieskami. Nakuknite ak chcete. Pekný deň.

denula58
2. nov 2017

Dobry den...my mame tento a som snim spokojna ...ziadne dalsie rarohy ktore zaberaju miesto ako vajicko a sportova cast je to len hlboky kocik je dost pevny a rucka sa da polohovat dcera ma 5 rokov a 113 cm a stale je kocik pre nu dost vysoky

flimelka
2. nov 2017

sestra kupovala asi dva roky dozadu neterke kocik v draciku a vobec sa neriadila znackou, kolieckami ani nicim takym, normalne sla skor podla farby a podla toho aky bol kocik vysoky a to bolo vsekto, kocik je v poriadku doteraz a ani nebol taky drahy

liusi
autor
2. nov 2017

@denula58 krásne a kde ste kupovali?

anonymka11
2. nov 2017

@denula58 ten kociar je nádherný kde ste kupovali prosím vás?

reni1512
2. nov 2017

Ahoj, my mame tento a sme max spokojny...pretoze ma kolesa ktore sa lahko ovladaju, tie s 4kolesami musis otacat cele.. je to 2kombinacia, vie si to prestavit na sportiak iba zopnutim pasov vo vnutri, otaca sa do oboch smerov a este aj polohuje ako ozajstny... a rucka tiez... top kocik - knorrtoys
Babiku mame baby born a velmi vyuzita.. doma ich ma asi 15 ale s touto sa fakt hra najviac

denula58
2. nov 2017

@anonymka11 ktory teraz mate namysli 😊

terka1607
2. nov 2017

Ja som kupila sice trojrocnej dcerke kocik britax detsky. Da sa nastavovat rukovat, da sa aj zlozit a nezabera takmer ziadne miesto a hlavne ma gumove kolieska, mali sme s plastovym a to bolo nieco strasne. Ma sice otacacie koliesko ale vobec sa nezasekala, ak rok a pol stary syn s nim vie krasne kocikovat 🙂

anonymka11
6. nov 2017

@denula58 ten pre bábiky

erifl
10. nov 2017

@reni1512 a máte link na kočík? Prosím aký je vysoký?

reni1512
10. nov 2017

@erifl link nemam podla nazvu vyhladajte lebo uz sa pomenili vzory..my ho mame uz 3rok

erifl
11. nov 2017

Aha všimla som si vďaka len sú dosť nízke 😔

martinka221blondava
7. dec 2018

Nemáte náhodou niekto tento kocik.