Kočíky Bambino world. Máte skúsenosti?

dzidzuska
20. aug 2008

kocky mate niektora skusenosti s kocikmi od Bambino World?

bihan
21. aug 2008

Ja mám maličkú trojkolesovú buginu - používam ju dva mesiace a zatiaľ je v super stave... jedine rúčky sa trošíčku kývu, ale nič hrozné...asi ako pri každej bugine. S ostatnými výrobkami skúsenosti nemám, ale na eBay majú super feedback.

angienka
25. aug 2008

Ahoj babenky-chcem sa vas opytat kde sa daju tie kociky zohnat...je to rakuska znacka a mne sa paci jeden typ a nasla som ho len na mimibazare-vraj nepouzity len z dovozu,ale ziaden obchod a ja by som si ho chcela obhliadnut nazivo a vyskusat...dakujem za rady vopred 😉

angienka
25. aug 2008

nasla som ho aj na ebay-je to presne tento-ak ho niekto ma prosim o podanie akejkolvek info

http://cgi.ebay.at/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&it...

😕 snad sa to spusti-vyzera to desivo 😉

bihan
19. sep 2008

Angienka, ja som si ho tiež vydražila, naživo som ich nevidela.. skúsi pohľadať vo feedbacku hodnotenie od ľudí, ktorí ho tiež kúpili a prípadne im napíš, či sú ešte stále spokojní 😉

bzucinka2
19. sep 2008

ahojte, aj ja mam tu trojkolesovu buginu, malemu sa tam velmi paci, len skoda, ze sa tam neda sklapat opierka, ale na cestovanie je ako stvorena, aj na prechadzky, pokial tam dieta nebude spavat 😉

dzidzuska
autor
19. sep 2008

ja tiez rozmyslam nad tou trojkoleskou a nad jednym typom co vyzera ako quinny buzz...tiez by som to objednala z ebay-ka ale na slovensko vraj nezasielaju:(nemate niektora skusenosti?

dzidzuska
autor
19. sep 2008

bihan a kde si ho drazila?

dzidzuska
autor
19. sep 2008
bihan
19. sep 2008

zasielajú aj na Slovensko, ja som dražila 3 kočíky a všetky prišli.. posielajú do celej Európy.

A tiež máme tú trojkolesovú buginu, len červenú 😀 Myslím, že každý z tých kočíkov sa mi podarilo vydražiť do 55€ aj s dopravou.

bzucinka2
20. sep 2008

ja mam tu biginu, len v sivociernom prevededi a kupila som ju od baby tu na MK, ona to posiela nove z rakuska za 2085 aj s dopravou 🙂 ak budes chciet link na nu, posli mi IP

dzidzuska
autor
20. sep 2008

bzucinka dakujem ja mam tiez kontakt na jednu pani.
bihan kolko trvala doprava a ten co je na obrazku v prvom linu ten je aj s nanoznikom?a ktoreho ebayka si ho objednavala?

bihan
20. sep 2008

doprava trvala asi 3-4 dni, už si to presne nepamätám, dostaneš číslo na sledovanie zásielky.. ten kočík z prvého odkazu sa už vydražil... ten, kto ho vyhral, ho má za 69€
Ja som ho kupovala na ebay.co.uk

bihan
20. sep 2008

Teda za 69 som počítala už s poštovným do SR 😉

dzidzuska
autor
20. sep 2008

ja som myslela ze si to na rakuskom draila lebo odtial na sr nezasielaju

bihan
20. sep 2008

aj na tom rakúskom majú napísané, že to posielajú do celej EU, takže je to jedno, či na rakúskom, britskom, francúzskom alebo nemeckom 😉

dzidzuska
autor
20. sep 2008

bihan a mne to ukazuje ze nezasielaju ja som z toho jelen 😖

dzidzuska
autor
21. sep 2008

len posuvam temu

rela100
21. sep 2008

dzidzus a z ceskeho mmb si neskusala? Tam ich je plno.

dzidzuska
autor
21. sep 2008

skusala ale snad sa daju zohnat aj lacnejsie:D

rela100
21. sep 2008

vsak nestoja 20 000😀

dzidzuska
autor
21. sep 2008

ved hej ale ked si na dieta sama je to celkom palka

dzidzuska
autor
22. sep 2008

posuvam temu 😀

dzidzuska
autor
30. sep 2008

dalsia posuvacka temy

chamomile
5. okt 2008

ja len tolko kocky, ze ked som sa radila na nete o kocikoch bambino world, tak mi napisali anglicke mamicky, ze nech sa im vyhnem, su vraj nekvalitne. Ja som objednala ich autosedacku a dala to doviest na slovensko,co sa tyka dorucenia, tak super, rychlo a bez komplikacii, vraj to dorucia vsade v europe, no co sa tyka autosedacky, tak s kvalitou som poriadne sklamana, sice ju pouzijeme tak 2krat do roka a je univerzalna, co nam vyhovuje, kedze sme stale v inom aute, no na bezne pouzitie by som ju teda nekupila.

bihan
11. okt 2008

ja som spokojná 😉
Sedačku by som aj tak nekúpila od iného výrobcu, než od toho, kde je na ňu špecializovaný a má za sebou Crash Testy.

dzidzuska
autor
13. okt 2008

bihan taze oci este stale pokope? 🙂

dzidzuska
autor
13. okt 2008

chamomile a preco je zla ta autosedacka?

chamomile
15. okt 2008

dzidzuska, kvalita potahu sedacky je o nicom, to mi najviac vadi, a celkovo material pouzity sa zda byt nekvalitny...a vyborne feedbacky vela neznamenaju, kedze kupujuci ich vacsinou nechaju kratko potom, ako im pride zasielka... podla toho co som citala, tak tym kocikom by som sa vyhla velkym oblukom, vraj sa doslova rozpadli po niekolkych mesiacoch pouzivania a zopar deti sa pritom zranilo, nedaj sa zlakat nizkou cenou.

zaketa
18. okt 2008

bzucinka2 prosim ta mohla by som poprosit o kontakt na pani, ktora posiela kociky, rada by som si ho objednala.
Tvoj nazor na kocik tejto znacky????
vdaka

stresmenka
12. nov 2008

Baby tieto kočíky sa prestali vyrábať stiahli ich z výroby ( mám kamošku v Rakúsku a ona mi to zistila ) ale dôvod neviem asi fakt boli nekvalitné. ja osobne ho nemám, ale počula som, že keď sa v ňom dieťa nahlo tak sa prevrátil, ale či to je pravda na 100% neviem 😉