Kočky z Mireny

sasenka
10. júl 2008

Ahojte, takže zriaďujem debatný krúžok a čakáááám na všetky písmenkovania-chtivé 😉 🙂 🙂 🙂

sasenka
autor
15. aug 2008

som tu, ale mam velmi vela práce. Konečne som si sadla, čo malý zaspinkal. som dokonca na otcovom PC.
Prerábame byt, tak cele dni som s malým, hlavne vonku, nech nezavadziame 😒
Heni je v Tunise s našimi na 15 dní, tak kym sa vratia, chceme to stihnút.

bardott
15. aug 2008

Aháááá už si spomínam, že prerábate. Tak sa nenechaj rušiť a keď budete hotový tak daj vedieť a budeme znova písmenkovať. papa 😀

sasenka
autor
15. aug 2008

ja sa sem občas kuknem 😉 ked mamchvilku tak závisláááčíííím, ale škoda že tu nie si večer 🙄

bardott
15. aug 2008

Tak to máš svätú pravdu. Lenže keby mám net doma tak by som asi nič nespravila lebo mňa nenormálne baví loziť po témach na MK a čítať niekedy doslova kraviny. Ale sa nasmejem. No keby som išla náhodou na MD tak to by som istotne musela poriešiť net domov bo by som sa zbláznila. 🙂 Ako vravíš. záVISLáčKA. PAPA

bardott
22. aug 2008

Ako pokračujú prerábky??? 😀 😀 😀

sasenka
autor
22. aug 2008

no centimetrovými krokmi 😖 Muž robí všetko sám, takže sa to vlečie... aj volal muurárov,a le všetci majú robotu... Alex dostal v noci horúčku, neviem inak sa mi chorý nezdá, takže 2x spinká a manžel nemože robiť, aby ho nezobudil. Dennodenné prechádzkové vyhnanstvo mi lezie na nervy, ešte aspon že počasie praje 😉
Ja som viac na stráne mamaaja.sk tam sme celkom dobrý závislácky kolektív 😀 Tam si píšem aj s maminkami rovnako starých detí aj s okolia, tu si mamy s Kysúc nepíšu a do febrzároviek som ani nepísala, ked to tam už je také rozbehnuté...

melany281
7. feb 2015

Ahojte baby,
Chcela som sa opýtať ohľadne mireny, či niektorá ma z vás skúsenosť
So založením mireny aj pri otocenej maternici, či je to pre takýto stav vobec vhodne,
Poprípade použiť niečo iné. Ďakujem