Kočky z Mireny

sasenka
10. júl 2008

Ahojte, takže zriaďujem debatný krúžok a čakáááám na všetky písmenkovania-chtivé 😉 🙂 🙂 🙂

sasenka
autor
18. júl 2008

aj ja som to tak brala, že babenka asi neboli zdrave, alebo ja, a radšej v 5-6.tt ako v 20.tt (ako sa stalo kamoške, babatko už kopalo, mala bruško, všetci to vedeli... ☹ )

Ja som sa zasa poobede už sem nedostala, boli sme v ZA na nakupy, malnžel robil niečo tu vo firme, tgak skončil skor. Ani sa mi moc nechcelo, ale oplatilo, dostala som okuliare 😎 aj topánky 😀 Boli výpredaje na topánky 1+1 zdarma, tak sme si kupili obaja, tak ja mam tie "zdarma" 😀 😀 😀 ale platili sme 2000,- 😲 . No ale super, inak tie moje stali 1800,- Mustangy.

Ja sa musim dať aspon ofarbiť, mam šediny, od porodu 😖

sasenka
autor
18. júl 2008

PS: preklepy si nevšímaj... mam tu pomocníka Alexka 😀

bardott
18. júl 2008

jééj to je milé, že ho zaúčaš už od detstva na počítač. 🙂 Mne preklepy vôbec nevadia. Tak som čítala, že sa už tešíš na Bathory?! No ja si ten filmík chcem tiež pozrieť ešte raz. Má zvláštnu auru. No som zvedavá ako sa bude páčiť tebe a aké budeš mať z neho pocity.
A musím ti povedať, že Mustangy ti trochu závidím. Túžim si aj ja také kúpiť len neviem kedy 😖 mala by som aj ja svojho muža vytiahnuť na výpredaj 😀 papa

sasenka
autor
18. júl 2008

ja by som si inak topánky za 1800,- NIKDY len tak nekúpila 😀 Lenže moj muž ma velke číslo topánok, takže večný problem, tak ked natrafíme na dobre topánky, kupi si aj ked práve nepotrebuje. Ale teraz si vybral take letné topánky, čo sme davno zhanali, a nemali stále. 😀

bardott
22. júl 2008

Ahoj. Tak ako sa ti darí? Ja som včera nebola vôbec na nete a dnes to bude asi obdobné ale povedala som si, že sa ozvem. Preetiketovávame cenovky na euro a poviem ti, že je to dobrá bičica. Otrasné. Včera sa mi o krabičkách z liekov aj snívalo. Dnes pokračujeme a podľa množstva tovaru, ktoré máme to vidím na celý týždeň. Dnes idem na pohreb takže nič príjemné ma dnes nečaká. Tak papa.

sasenka
autor
22. júl 2008

Moja mam ma malinku kaviaren/darčekový obchod, no čo ti mam vravieť... milion druhov prkotín a tiež to musí robiť sama (ona si tam robí sama, nemá predavačku), ja jej nemám kedy s tým pomáhať, aspom cenníky na stoloch som jej prepisovala. No a ešte do biude raz v januári 😖 Hlavne že tí blbci vyprávali, že v predajniach do 3 zamestnancov sa to teraz nebude precenovať, ale nakoniec to musí byť 😠

No ako ste víkendovali? My sme boli v nedelu v ZOO v Ostrave, tu su aj nejaké fotky http://www.mamaaja.sk/index.cfm?module=Gallery&... tak ak chceš sa kukni 😉

bardott
22. júl 2008

Máš veľmi peknú rodinku. Ste zatučký. Aaj tá ZOO vyzerá byť výborná. Paa

sasenka
autor
23. júl 2008

dakujem 😉
No dnes som bola u zubárky 😝 no mam prisť ešte za mesiac, nevie ako sa to bude správať 😒

bardott
25. júl 2008

Jéééjda skoro som našu mini témičku ani nenašla. A čo si mala so zúbkom?

sasenka
autor
25. júl 2008

mala som dieru ako svet a min. rok som sa k zubárke nedostala, takže mi pekne vynadala, kde som bola... No ale min rok som mala perný - tehotná-porod-male babatko-no a potom ten žlčník 😒

sasenka
autor
28. júl 2008

Ahoj, aký ste mali víkend.
My sme mali v meste 2 dni jarmok, takže kopa hurhaju. Všetko drahé, ale aspon deti mali radosť. Zjedli sme asi 30 perníkov, Heni sa pokolotočovala a 1000,- v keli 😝 V sobotu prišli aj kamoši, tak sme mali aspn spoločnosť. Bol tu aj pan prezident, ale sme ho nevideli. Včera sme ešte boli kuknúť maeho Tomáška, krstniatko, dnes ma týžden.
Dnes musim variť, a rozhodla som sa vyprať kočíky, lebo su hnusne že až... Alex mal obdobie, ked musel v kočíku furt jesť-piť , tak všetko doflakované. Už ho to našťastie prešlo.

bardott
28. júl 2008

Ahojky. No u nás bol víkend v znamení Anny. Boli sme gratulovať tetám a v sobotu sme makali okolo domu. Stále to nieje podľa predstáv a asi ani veľmi dlho nebude. veď čo ti budem písmenkovať, všetko sa to točí okolo bubákov. To poznáš. K nám prídu o 2 týždne známy z MT tak sa tešíme ako sa odreagujeme. To máme takých super známych, že raz prídu oni a potom zase naopak. Boris má zlé glykémie, je rozbitý. Neviem čo nám povedia na diabetológii ale chváliť nás tam nebudú. A ozaj rastú u vás hríby? Niežeby som bola hubár ale toď kolegyňa by chcela vedieť ako je to s hríbami na kysuciach. Ja keby som išla na huby tak by sme sa iste otrávili 😀 ja tož nepoznám ani muchotrávku a nietotak dubák 😀 . Sranda. Jééj to je milé, že más krstniatko. Mňa nikto za krstnú nevola a neviem prečo ???? Ktovie asi niesom dosť pekná alebo múdra alebo hádam prachatá .... 😅
Zatial papa

sasenka
autor
28. júl 2008

to ideme vrátiť, ta sesternica je krstná mojim dvom čertíkom 😉 Tak dufam že nas zavolajú, už boli take reči, ale oficiálne sme ešte nič nepočuli. Ale asi áno, lebo prisposobili krstiny nášmu výletu do Lipt. Jána 😉 Ideme 8-10.8. už druhýkrát tento rok. Už sme tam boli v júni, velmi sa nam páčilo, tak si to ideme zopakovať aj s kamošmi. Ideme 4 dospelí a 4 deti (naša ma 7, ich dcerka 4, a chalani 17 mes. - su rovesníci po 4 dnoch narodení, aj v porodnici sme boli spolu, taká náhoda 😀 alebo žeby sa chlapi dohodli???) tak bude veselo.

No Boriskovi držim palce, nech sa mu to rýchlo upraví, nech si može užívať slniečko naplno.
My tiež stale niečo robíme, aktuálne netierame tie okná, ide to poamly, zle to schne, hadam, ked je teraz teplo, pojde to lepšie. No a čaká nas chodba, zhadzovať omietku a naťahovať novu, nová podlaha ... 😖

sasenka
autor
29. júl 2008

Konečne je slniečko😀 Včera sme lietali po vonku do siedmej, Alex sa vykupal, najedol a okamžite spal 😵 Heni nocuje teraz u starkích. Aj som myslela, že bude romantikuš večer, ale došli mi 3 preklady, tak som do 22:00 robila😖 No ale bubačiky sa zídu 😉

bardott
29. júl 2008

Ahojky. Veru, veru, konečne je teplúčko a slniečko. Ja tak milujem leto!!!! Strašne by som chcela ísť niekde na dovolenku ale žial, toho roku to nepôjde a nabudúci ktovie čo bude. A neboj to sa tak vraví, že najskôr práca a potom zábava. Takže včera si prekladala a dnes bude ten romatikuš večer. 😀 Papa

sasenka
autor
29. júl 2008

no dúúúfam, lebo už dááávno nebol 😉

bardott
29. júl 2008

Tak kúp šampus a áááááááááááá ........ ešteže máš svoju kamošku Mirenu. 😀 papa

bardott
31. júl 2008

HALÓÓÓÓÓ ........ Sašenka kde si??????? Žijééééš ? Pomóóóc 😀

sasenka
autor
31. júl 2008

JáááJ žijééém,a le biedne ☹
Alex sa nam vysypal, asi alergia na ovocie, včera jedol broskyne a dosť sa obžral a do hodiny mal po tvari pupáky, aj na krku aj všade, kde sa potí... nasadila som fenistil , sice mu to zmizlo,a le on si stihol niečo aj rozškrabať, ta sa dnes natiera zasa tekutým púdrom 😖 Von nemožeme, 1. je cely bodkovaný na tvári, 2. nechce, s tým na slnko 😖
Inak po starom, vy ako?

bardott
1. aug 2008

Ach jaj tak to máš doma veselé. My tak normálne. Zajtra máme ísť na opekačku ale neviem či nebude pršať ..... hádam nie. V robote mám dnes uzávierky takže mi je tiež veselo v "" . Inak sa to dá prežiť. Hneď by som šla dakde k moru. Vyvaliť sa na pláž a pohoda .... snívajte s nami. tak papa a pekný víkend. Už sa dnes neozvem. papa

sasenka
autor
1. aug 2008

Aj tebe pekný víkend 😉
Alexkovi to celkom zliezlo, len si to poškriabal, tak ma chrasty, taks a natierame pre zmenu tekutým púdrom 😒

bardott
4. aug 2008

Ahoj. Ako sa dnes darí? Mne ok. V práci to máme dnes v poho a doma bolo cez víkend fajn. V sobotu sme zažili netradičnú opekačku. Môj manžel v lejaku opekal na grile a nám nosil do obývačky hotové jedlá. no nasmiali sme sa do sýtosti. No čo nedalo sa nič robiť, keď som mala naložené 3kg mäsa.

sasenka
autor
4. aug 2008

😀 😀 😀 dobrá opekačka

My sme včera boli v ZOO Lešná, no celkom dobre, ale v Ostrave bolo lepšie.
A dnes rano v Polsku objednať veci na prerábku chodby, podlahu a dvere, je to tam lacnejšie a my to máme celkom blízko, koncom augusta pojdeme pre to. Vždy nakupujeme v jednom obchode a daju nam ešte aj zlavu 😉
Leje, tak neviem čo idem robiť, chcela som isť kočíkovať ale asi nič z toho nebude 😒

bardott
5. aug 2008

Jééjda. Tak mi povedz, že či museli mať deti svoj pas keď ste išli do Lešnej? Aj my nad tým uvažujeme ale Boro nemá pas tak neviem či by nás od hraníc nevrátili ☹ Od zajtra mám dovolenku tak sa ozvem najbližšie až v pondelok. Bude mi chýbať pokec na MK. Dokonca týždňa sú u nás známy a potom fičíme na Pustohlav. To je hudobný festival a ja naň chodím pracovne. No býva každoročne super. Tak papa a ozvi sa mi ohladne tej Lešnej.

sasenka
autor
5. aug 2008

netreba vlastne pas, nikto to nekontroluje, ale moje deti majú, takže my s pasom chodíme. Treba keby sa nebodaj niečo prihodilo, že by ste nemali od neho žiaden doklad, aj Euro-kartičku poistenca máme.

sasenka
autor
6. aug 2008

ahoj, čo porábaš, ja dnes musim poupratovať, ale Alex nespí 😠
zajtra mame nauky na ten krst, čo ideme za krstných rodičov, čas neviem presne, budu volať
v piatok ideme na 3 dni do Lipt. Jána, tak mame trocha plánovaného oddychu

bardott
11. aug 2008

Ahojky. Tak ako po plánovanej dovolenke? My sme už po návšteve. V stredu prišli známy z MT, však už som ti to písala. Zdržali sa do piatkového večera. Bolo fanj, decká sa spolu hrali akurát, že som stála furt pri hrncoch. Inak pohoda. V sobotu sme absolvovali ten fest a tam bolo strááááášne dobre aj napriek tomu, že pršalo jak najaté. To bol môj relax po celom roku. Ten festík proste milujem už 5 rokov. Tak zatím. pa

sasenka
autor
11. aug 2008

tak už sme domka, bolo super, až na počasie, celu sobotu lialo ako z krhly, von sa vobec nedalo. Našťastie bol v hoteli bazen aj detský kútik a poriadne vela hračkami, takže sa decka vyhrali. Ja som si dopriala masaž aj rašelinový zábal a 2x do vírivky,manželík ukážkový 😉 V noci sa spalo po náročnom dni, takže do vačku babysiter a do polnoci v bare 😎 Boli sme aj s kamošmi, takže sme sa aj zasmiali a hned je život krajší.

Včera sme došli domov, a ešte som si n mailoch našla prácu, takže som do 23:00 prekladala, a mam menšiu polovičku, musim to dnes dorobiť 😖

Heni ide na 15 dní s našimi preč, takže zajtra sa ačína s rekonštrukciou v byte 🙄 to bude zaberák, ale sa teším, ako budeme mať pekne 🙂

bardott
11. aug 2008

Jejda takže výlet ste mali úplne skvelý. Držím palčeky pri prerábkach. Dá to zabrať ale výsledný efekt býva takmer vždy balzamom na duša. Takže dotoho. Už prchám dom. paaa

bardott
15. aug 2008

halóóóóó.........